vlasy se mi dělí do pramínků:-(
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2795c8cd5eaa2078a1e755df0ec84348Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 2:57 pm    Předmět: Citovat

Mě tím, že mi vlasy narostly a vyrovnávají se délky (ztrácí se mi původní setříhání), tak mám pocit, že problém s pramínkováním se ztrácí - dřív mi pramínkovaly mnohem víc než teď. Takže na té teorii o střihu možná něco bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 6:33 pm    Předmět: Citovat

Achjo... mám dlouhé, husté vlasy, rychle se mastí a pak pramínkovatí. Bohužel mi nepomohla ani henna, zbavit se toho můžu jen častějším mytím, ale nechci zatěžovat vlasy každej druhej den. Rolling Eyes
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
martulicek
41-80
41-80


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 8:28 pm    Předmět: Citovat

a jak si delate ten cop na noc? jeden .dva? netlaci vas to? na suche? navlhcene vlasy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 9:00 pm    Předmět: Citovat

Já dělám dva ze suchých vlasů, nijak moc mě to netlačí (hodím si je někam za sebe nebo nad sebe) a vlnky mi vydrží celý den (ale to záleží na vlasech, jak dlouho vydrží, kdyžtak před spaním trošku navlhčit - u mě je to ale bohužel nežádoucí efekt, nemám ty vlnky ráda, ale dělám to kvůli tomu, abych vlasy ráno vůbec rozkudlila). Mnohem hezčí vlnky jsou z dvou francouzských copů, ty jdou až zvrchu vlasů. Taky mi vadí cokoliv na hlavě při spaní, s hennou na hlavě jsem se vůbec nevyspala, ale dva volné copy jsou docela v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 1:03 am    Předmět: Citovat

Mně bohužel moc zaplejtání na noc nepomáhá... vlnky jsou pěkná věc, ale připadám si taková urousaná. Wink Wink Cool
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 7:14 pm    Předmět: Citovat

Já si kdysi dělal copík na noc, aby se mi přes noc nezacuchaly, ale právě ten copík působil největší pramínkovatění, takže jsem toho zase zanechal. Jinak mě se pramínkovatění ztratilo, když jsem se zbavil nehezkých konců vlasů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 8:43 pm    Předmět: Citovat

to iste pomohlo aj mne woky
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rorinka
21-40
21-40


Založen: 29.11.2010
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: po prosinec 13, 2010 8:09 am    Předmět: Citovat

Byla jsem teď o víkendu ve Vídni na Vánočních trzích. Bylo to tam nádherný, to beze sporu, a někdy se tam určitě vrátím Smile
Jen když jsem vlezla do autobusu a sundala si šálu, čepici a bundu, tak vlasy, které byly pod ní se mi scuckly do čtyřech pramínků. Rozčesat se to dalo pěkně a pak naštěstí zůstaly tak, jak vypadají normálně. Tak nevím, jestli se mi tak zcuckaly tím, že byly pod bundou... Nosívám je tam ale normálně a nikdy se mi to nestalo. No, nevím. Každopádně doufám, že toto byla moje první a poslední zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 8:54 am    Předmět: Citovat

Někde jsem tady četla, že pramínkují moc suché vlasy, potom zas že mastné...jak mám zjistit, co tedy dělat pro ty moje? Oni jsou až skoro moc zdravé, takže pro jejich výživu nic nedělám. Není to právě v tom? Když jsem používala kondiše po každym mytí, bylo to nejhorší. Teď na to kašlu a je to taky nejhorší. Cool
(bohužel mi sem pořád nejdou vkládat fotky do galerie... Confused )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út květen 22, 2012 11:03 am    Předmět: Citovat

Jo mě taky nejdou vkládat fotky.Nevím čím to je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.