Odbarvování a blondýny, blond barvy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1090d922008ac84daa71b1a9b254df91Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

podařilo se vám úspěšně odbarvit?
ano, bez problémů
33%
 33%  [ 73 ]
vůbec to nebyl uvedený odstín, ale rezavá
16%
 16%  [ 36 ]
mě nechytlo vůbec nic
0%
 0%  [ 1 ]
jsem blond od narození :)
24%
 24%  [ 53 ]
nepřemýšlím nad tím
25%
 25%  [ 57 ]
Celkem hlasů : 220

Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Nastassja_von napsal:
No já jsem se na peroxidy dívala, protože mne to docela zajímá takové věci... Laughing Laughing Laughing


A s peroxidem jsme dělali ve škole takový pěkný kousek, smíchalo se to s odbarvovačem Duha, a když se to polilo vodou, tak to čoudilo jako blázen. Dávali jsme to třeba do květináče, a když šel někdo zalívat kytky... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 10:07 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Sarah, myslíš, že je to pecka pro vlasy, když bruneta zesvětluje peroxidem, nebo se to dá?
Ne že bych měla takové plány, já mám radši opačné barvy spektra než ty světlé...
Ale když si středněhnědá bruneta koupí v drogerii peroxid(pokud to tedy jde), může tím dosáhnout pěkné barvy vlasů? Question


Des, samotnej peroxid ti s vlasama neudělá nic, teda ten běžne prodejnej, co je určenej na vlasy. Pokud máš vlasy barvený - hnědý, tak ti peroxid smýchanej s 6-9% peroxidem udělá na hlavě oranžádu, 12% možná žluto, ale chuchvalec... Přírodní vlasy ti to zesvětlí asi líp, ale ani tak nedosáhneš ( aspoň ne na poprvé ) hezký blond.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: čt červen 07, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Mně osobně přijde, že na vlasech je vždycky poznat, když jsou uměle odbarvené, a nelíbí se mi to. To už radši přitmavit, když člověk se svojí barvou není spokojen. To může vypadat nějakou dobu i přirozeně - než to ovšem začne odrůstat.


To souhlas, pokud se kaštanová bruneta začne bavit na blond ( tím myslím tak světlou blond, jako mám já ), vypadá to vždycky hodně divně. Za 1. má většinou tmavý obočí a za 2. jsou odrosty jak pěst na oko. A když zajdu do detailů, tak na nuda pláži je to docela vtipný Laughing
Já mám obočí hodně světlý, oči mám taky světlý a svoje vlsy taky, sice zesvětluju, ale typově blond jsem, takhle světlou blond jsem kdysi vlastnila přírodní a cítím se v ní ( po vyzkoušení snad všech barev ) rozhodně nejlíp Smile
A ještě jeden souhlas - zesvětlování ( prosím neplést si s odbarvováním ) je pro vlasy vždycky pecka. Ale to je prostě daň za blond Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 6:09 am    Předmět: Citovat

Já to pořád nechápu, jaký je teda rozdíl mezi zesvětlováním a odbarvováním?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Chaluzska
321-600
321-600


Založen: 12.10.2006
Příspěvky: 489

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 6:52 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Já to pořád nechápu, jaký je teda rozdíl mezi zesvětlováním a odbarvováním?


Taky to nechápu Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 8:37 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Déscantes napsal:
Sarah, myslíš, že je to pecka pro vlasy, když bruneta zesvětluje peroxidem, nebo se to dá?
Ne že bych měla takové plány, já mám radši opačné barvy spektra než ty světlé...
Ale když si středněhnědá bruneta koupí v drogerii peroxid(pokud to tedy jde), může tím dosáhnout pěkné barvy vlasů? Question


Sice nejsem Sarah, ale taky bych Ti k tomu něco napsala:) - zesvětlování je vždycky pecka, ať už to udělá bruneta nebo jinak-barevná-vláska. Je to větší pecka, než ztmavování. Někde tu i o tom byla diskuse. Mně osobně přijde, že na vlasech je vždycky poznat, když jsou uměle odbarvené, a nelíbí se mi to. To už radši přitmavit, když člověk se svojí barvou není spokojen. To může vypadat nějakou dobu i přirozeně - než to ovšem začne odrůstat.


Díky, taky si myslím, že to jde většinou poznat...
S tím ztmavováním taky souhlasím, líbí se mi to více...proto ztmavuju Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Déscantes napsal:
Sarah, myslíš, že je to pecka pro vlasy, když bruneta zesvětluje peroxidem, nebo se to dá?
Ne že bych měla takové plány, já mám radši opačné barvy spektra než ty světlé...
Ale když si středněhnědá bruneta koupí v drogerii peroxid(pokud to tedy jde), může tím dosáhnout pěkné barvy vlasů? Question


Des, samotnej peroxid ti s vlasama neudělá nic, teda ten běžne prodejnej, co je určenej na vlasy. Pokud máš vlasy barvený - hnědý, tak ti peroxid smýchanej s 6-9% peroxidem udělá na hlavě oranžádu, 12% možná žluto, ale chuchvalec... Přírodní vlasy ti to zesvětlí asi líp, ale ani tak nedosáhneš ( aspoň ne na poprvé ) hezký blond.



No fuj...hrůzný scénář...
Jen tak pro informaci - já se nechystám odbarvovat Very Happy Very Happy Twisted Evil
To opravdu ne, to nikdy, jen mě to tak zajímalo...
Protože některé holky znám, co jsou takhle odbarvené, a mimochodem, klukům to vůbec nevadí, oni to snad někteří ani nepoznají!
Ženské se smějou, protože je jim jasné, která bije, ale chlapům se to očividně líbí a tak holčiny vesele odbarvujou...a můžou být spokojené, protože se jim líp balí kluci - bez legrace, opravdu. Chemlon nechemlon, hlavně že je blond...
Fakt to tak funguje, alespoň já jsem to zažila(ne na sobě), a všichni můžou říkat že ne, že ty odbarvené holky néé, že se jim to nelíbí a všechno...
ale není to tak.

(mluvím o brunetách odbarvených na blond, ne o původně světlovlasých holkách, na těch se to snad nepozná už vůbec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hapers2
161-320
161-320


Založen: 17.10.2006
Příspěvky: 281

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

Ty jo, jak si tady zmínila ty blondýnky - že po nich víc kluci jdou, tak... já jsem teda světlá od přírody (a nikdy jsem barvu na vlasech neměla) a žádný zájem se nekoná (vlasy asi nestačí Laughing Laughing ), ne teď vážně - já snad skoro všechny kamarády co mám jsou na tmavovlásky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
Já to pořád nechápu, jaký je teda rozdíl mezi zesvětlováním a odbarvováním?


Odbarvování - proces, kdy je vlas chemicky zbavený veškerého pigmentu a vlas je "prázdný". V žádným případě to nesmí být konečná úprava vlasů, po odbarvení se vlasy vždycky musí zase nebarvit ( dodat pigment zpět do vlasu ).

Zesvětlování - proces, kdy je pigment ve vlasu ponechám, ale je zesvětlen. U světlých vlasů možné použít jako konečná úprava, u tmavých vlasů se to nedoporučuje ( ale ono je to pochopitelný, tmavý vlasy jsou po zesvětlení zrzavo-oranžový ).

Stačí tak, holky? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červen 08, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

hapers2 napsal:
Ty jo, jak si tady zmínila ty blondýnky - že po nich víc kluci jdou, tak... já jsem teda světlá od přírody (a nikdy jsem barvu na vlasech neměla) a žádný zájem se nekoná (vlasy asi nestačí Laughing Laughing ), ne teď vážně - já snad skoro všechny kamarády co mám jsou na tmavovlásky Wink


Ono tak jednoznačný není Smile Ale je pravda, že blond vlasy jsou tak nějak výraznější ( teda v případě vlasů délky třeba Adél to neplatí Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.