Čelenky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 3:55 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Laughing Laughing Laughing Dés asi myslí ty látkové čelenky z pevné látky, které se zavazují dole pod vlasy, Sarah ty zas myslíš látkové čelenky buďto z pružné látky, nebo pevné látky, ale v jedné části té čelenky je všitá guma (normálně obalená látkou) a nejsou na zavazovaní, ale jsou vcelku Laughing (jsem se to pokusila trochu vysvětlit - nevím, jestli pochopitelně Laughing ) Musím se smát tomu výroku Sarah "Mě nikde nic nevisí Shocked " Laughing


Jo ták, už jsem doma Laughing Já mám teda hlavně ty pružný a pak jednu tu, co je nahoře širší a dole na týle má právě tu gumovou část. Tuhle ale používám jen při odličování, moc jsme si pro běžný nošení nesedly Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 6:36 pm    Předmět: Citovat

Já čelenky nenosím, protože mi nedrží - nevím proč... bud kupuji špatné kusy, nebo mám divnou hlavu Laughing Shocked Laughing Ale líbí se mi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Já čelenky nenosím, protože mi nedrží - nevím proč... bud kupuji špatné kusy, nebo mám divnou hlavu Laughing Shocked Laughing Ale líbí se mi.


Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 7:18 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, jak psaly Sim a Soufflet - tak nějak to vypadá. Mám jich podobných více, ale ať to zavážu, jak chci, pořád mi to nějak nesedí, asi se na to vybodnu Laughing Laughing Very Happy
Nejlepší čelenky jsou takový ten pružný textilní pruh - to je nejjednodušší, alespoň pro mě. Nemusím špekulovat, jak to patří a co s tím Very Happy

Sarah: to je dobře, že ti nic nevisí Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Jsi mě zase rozesmála... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
Přesně tak, jak psaly Sim a Soufflet - tak nějak to vypadá. Mám jich podobných více, ale ať to zavážu, jak chci, pořád mi to nějak nesedí, asi se na to vybodnu Laughing Laughing Very Happy
Nejlepší čelenky jsou takový ten pružný textilní pruh - to je nejjednodušší, alespoň pro mě. Nemusím špekulovat, jak to patří a co s tím Very Happy

Sarah: to je dobře, že ti nic nevisí Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Jsi mě zase rozesmála... Very Happy


Tak to mě těší Laughing Laughing Laughing
Jinak ty textilní mám taky prostě ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Silvi
0-7
0-7


Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Díky za odpovědi Very Happy Poradíte ještě, kde koupit ty čelenky "s gumou"?
P.S. Trochu mimo mísu - moc často sem nechodím a teďka všude čtu, že fairy už to není..co se s ní stalo? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 8:38 pm    Předmět: Citovat

Silvi napsal:
Díky za odpovědi Very Happy Poradíte ještě, kde koupit ty čelenky "s gumou"?
P.S. Trochu mimo mísu - moc často sem nechodím a teďka všude čtu, že fairy už to není..co se s ní stalo? Sad


Já jsem jí kupovala v New Yorkeru, jestli si dobře pamatuju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červen 10, 2007 9:23 pm    Předmět: Citovat

No, o té Fairy --- V Různostech - Fórum o serveru - Hlasování Sraz - strana 17.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 1:57 pm    Předmět: Citovat

no ja celeneky nenosim,moc se mi to nelibi a i mi nevyhovuje jak to je modni. Rolling Eyes jsem nenapravitelna.Jen jednou za cas si zavatu do rozpustenych vlasu navlecene koralky(a je to videt jen malinko a vypada to hezky,trosku jak celenka,ale nenosim to tak aby to drzelo vlasy,pouze jen doplnek)nekdy tak uvazu i slaby satek ale to taky neni celenka.Napohled se mi nejvic libi takove ty "dredarske"celenkyz hodne vrstvene lat´ky a daji se hodne rozevrit jako satek nebo cepice(ale vetsinou slusi jen dredarum. Wink

A pise se celenka nebo calenka(ja oddetstvi pouzivam calenka,ale ted tu koukam ze vsichni pisete celenka Shocked Shocked Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2007 2:02 pm    Předmět: Citovat

lučnívíla napsal:
A pise se celenka nebo calenka(ja oddetstvi pouzivam calenka,ale ted tu koukam ze vsichni pisete celenka Shocked Shocked Embarassed Very Happy


... určitě čelenka - protože máš čelo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.