NOVÝ závistivec dlouhých vlasů :)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=79829c7c20c18104fda670dc1a379528Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eywenn
0-7
0-7


Založen: 27.12.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 3:15 pm    Předmět: NOVÝ závistivec dlouhých vlasů :) Citovat

Přeji vám všem hezký den,

tyhle stránky pročítám už dlouho, tak mi nedalo, abych se nezaregistrovala. Třeba mi taky poradíte Smile

Celý život mám velmi jemné vlasy, které ve většině případů úspěšně odolávají veškerým mým stylingovým pokusům. Nikdy mi nenarostly víc jak po ramena, dál jsem je prostě nedostala. Zkoušela jsem různé vodičky, potravinové doplňky, ale kde nic tu nic. Měla jsem za to, že se mi lámou, některé byly i hodně krepaté, takže šly dolů a teď jsem už rok na krátko.

Je to fajn, dá se s tím experimentovat, zkoušela jsem i jít na blond nebo si vyholit půlku hlavy. A teď jsem ve fázi dorůstání - to už je s tou úpravou horší Smile Nicméně vyzbrojila jsem se... pangamin, ajurvédský čaj na vlasy a pleť, šampon a aktivátor od HairClinic, panthenol v tabletách, msm, olejové zábaly, odvary z břízy. Občas se mi ale stává, že mám vysušenou pokožku > lupy (nikdy jsem na ně netrpěla).

Stejně mám ale pocit, že se mi ty vlasy lámou, v oblasti "koutů" mám vlasy řidší. Přírůstek za měsíc teď moc nesleduju, protože to není moc vidět, ale když jsem byla na blond, bylo to asi 0,25 až 0,5 cm za měsíc. Moje máma tvrdí, že mi vlasy nikdy v životě nenarostou, protože jí taky nikdy nenarostly, i když se snažila. Sad

Co se týče stresu, je to asi normální - škola, státnice, magisterka, budoucí zaměstnání a bydlení... Strava více méně zdravá, z velké části vegetariánská. Beru HA, ale nezaznamenala jsem žádnou změnu na vlasech, když jsem jí začla brát.

Momentálně taky zvažuju koupi nového hřebenu / kartáče (TT? kančák? bambusový? dřevěný?), protože jak mám krátké, jemné a řídké vlasy, tak mě hřeben škrábe do hlavy Very Happy

Moc ráda bych měla dlouhé vlasy aspoň pár čísel pod ramena, ale bojím se, že zas budu vypadat, jak blbec - vzadu normální délka, ve předu pramen sem, pramen tam.

Tak to je moje trápení s vlasy Smile Kdybyste měl někdo nápad, názor, připomínku, budu ráda. Pořád věřím, že ty vlasy budou lepší, ale je to boj :/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 3:32 pm    Předmět: Citovat

Ahoj:-)

Me v puberte kadernce tvrdila, ze dal jak na ramena to nema smysl. Kecala. Stacilo k n prestat chodit a strihat pravidelne dvakrat do roka. Ale! Jen 2-3 cm, vic ne. Uzivani vitaminu, vodicky...na vysledek se muzes sama podivat. Teda na to, co mi zbylo po dvou velkych vlasopadech.

K mamincinemu tvrzeni. Asi si nevznikla klonovani, takze nrmusi mit pravdu. Podivsls bych se i na vlasy otce a obou babicek a dedecku. Treba tam sance z genetickeho hlediska budou. Tak to nevzdavej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eywenn
0-7
0-7


Založen: 27.12.2013
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2013 3:45 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
...

Díky Smile Vím, že babička, která vyrůstala na vesnici, nikdy zdravě nejedla a určitě nikdy žádné spešl přípravky na vlasy nepoužívala, měla nádherné dlouhé havraní vlasy, když byla mladá, a dlouhé je měla asi do svých 60 let. Druhá babička nevím, pamatuju si jí jen s krátkými vlasy a táta byl za mlada vlasaté kudrnaté sluníčko, ale mám podezření, že jsem po něm zdědila "kouty" Very Happy
Snad to s tou genetikou nebude zas tak zlé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.