Všimlo si okolí změny?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a6745f784c91b9b48ea4c4a8103fb327Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 3:26 pm    Předmět: Citovat

Oznámit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 5:09 pm    Předmět: Citovat

Luminka: nikdy mi nenaznačovali aby som sa dala ostrihať. ani keď mi vlasy dorastali z účesu ala chlapec Smile asi sú všetci zvyknutí že väčšinu života nosím dlhšie vlásky.

Ešte späť k tomu ignoranstvu.... tak ma napadlo že by som toho môjho chlapa zapojila do starostlivosti, na začiatok by mi mohol masírovať hlavu lopušákom (mna to strašne nebaví) a ked sa osvedčí tak by som sa odhodlala zveriť mu nožničky na zastrihnutie končekov. Snád by si potom mohol všimnúť moje vlásky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 5:54 pm    Předmět: Citovat

Rina máš krásne vlásky a to ignoranstvo od priateľa si nevšímaj Wink môj je tiež taký,ale jemu sa zas veľmi páčia dlhé tak si moju dlžku všíma,minule ked som sa tak sama pre seba vytešovala ako mi rýchlo narástlo spať to čo mi odstrihla kaderníčka,jemu som nič nevravela a on na mňa pozerá a pýta sa ma..tebe rastú vlasy?a ja ze ved aaano a teraz dosť rýchlo..a on ze..si si istá???..no super a to mi fakt vyrástli urcite minimalne o desat cm za 2,3mesiace ved ich vkuse potieram bioharom,papam vitaminy a on sa opyta ci rastu,chlapi sú niekedy divné stvorenia Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 6:47 pm    Předmět: Citovat

Elli: tiež si to myslím. raz som sa ho pýtala či sa mu páčia moje vlasy alebo či sa nemám dať ostríhať. Naivne som dúfala že ma bude presviedčať nech si nechám dlhé vlasy ale jeho odpoved bola iná. povedal mi že sa mu budem páčiť v akýchkolvek, aj nakrátko ale aj v dlhých. no pokial vraví pravdu tak som v podstate rada. Smile Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 6:49 pm    Předmět: Citovat

Elli: a ďakujem za kompliment. hned si mi spravila lepšiu náladu. je super že ti tak rýchlo rastú, skoro až neuveritelné, určite ich máš už krásne dlhokááánske
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elli
321-600
321-600


Založen: 27.8.2008
Příspěvky: 505

PříspěvekZaslal: út listopad 18, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Rina mne nerastu rychlo,rastu mi uplne standartne este skoro pomalsie by som povedala,to len teraz sa tak akosi rozbehli..len zacinam mat pocit ze dobehli to co bolo odstrihnute a uz zase sa im nechce Laughing alebo to mozno bude tym ze mi dosiel biohar,neviem ako vam ostatnym ale mne sa zda uplne zazracny Shocked alebo mozno to len moje vlasky ho tak miluju ale su proste krasne hydratovane,leskle vdaka nemu a myslim ze prave on moze za ten rychly rast,ale ista si nie som lebo obcas aj lopuchovou vodou si natieram vlasy takze mozno to sposobila ta.a podla mna tvoj priatel zareagoval uplne super Wink je to zrejme spravny chalan,aj ked ta asi trapi to ze nepochvalil vlasky ale chlapi bohuzial(alebo nastastie) rozmyslaju celkom inak ako my Laughing
inak este jedna vec co ma napadla ohladom rastu vlasov a celkovo ich kvality,ja som teraz posledne mesiace zacala vela pit aloe vera,je to nekrestansky drahy napoj Embarassed ale mne tak strasne zachutil ze sa radsej uskromnim inde ale toto musim mat a kazdy den vypijem aspon liter..mozno aj to ma dopad na rast vlasov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 12:09 am    Předmět: Citovat

luminka napsal:
..., já bych se přesto chtěla zeptat, kdy si všimlo okolí, že si vůbec necháváte dlouhé vlasy a přestalo vás honit k holiči, že už to máte přerostlé. Nebo jste jim to museli oznámit?
Až když jsem je stáhnul do culíku. Taková ta narůstající divočina, než si vlastní vahou lehly lákala ke komentářům kde koho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
osminka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.12.2007
Příspěvky: 611

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 12:29 am    Předmět: Citovat

U mě to maminka začala tak nějak respektovat, až když jsem ty vlasy nějak sepla, což jsem dělala asi tak až ve čtyřiadvaceti. Nebylo to proto, že by mi tak překážely, ale protože jsem obdivovala účes mé švagrové. Před tím vždycky maminka bědovala: sepni si ty vlasy. Já nikdy neposlechla a skončilo to masívním stříháním.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eetynka
321-600
321-600


Založen: 5.2.2008
Příspěvky: 517

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 11:12 am    Předmět: Citovat

tomu mojmu chlapovi je teda uplne jedno, co mam na hlave. kratky blond, zrz, hnede.. moznoze zelena by vadila Rolling Eyes no a co sa tyka dlzky, tak by na mne rad kratke, lebo tie nezavadzaju v posteli... ale ma smolu Cool
no a co sa tyka nejakej pochvaly, ze lesk alebo take daco, tak v to ani nedufam. to on si skor vsimne ten smrad zo zabalov.. (vajicka, henna, atd). to sa ma spyta: co si si zas davala na vlasy? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rina
321-600
321-600


Založen: 19.10.2008
Příspěvky: 479

PříspěvekZaslal: st listopad 19, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Elli napsal:
inak este jedna vec co ma napadla ohladom rastu vlasov a celkovo ich kvality,ja som teraz posledne mesiace zacala vela pit aloe vera,je to nekrestansky drahy napoj Embarassed ale mne tak strasne zachutil ze sa radsej uskromnim inde ale toto musim mat a kazdy den vypijem aspon liter..mozno aj to ma dopad na rast vlasov


a konkretne ktorý aloe nápoj? 100% sirup z lekarne alebo také tie pol litrové flašky za 400 sk čo dostať v potravinách ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.