Suché šampony
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=88b18150da1d3c575c7659af9c9b5b1fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 11, 2009 4:10 pm    Předmět: Citovat

TAK MUŽU ŘÍCT,ŽE SUCHÝ ŠAMPON NEZKLAMAL ŽADNÝ BILÍ NEBO ŠEDÝ POVLAK NA VLASECH NEBYL Wink TAKŽE O.K. A VLASKY VYPADALY JAKO UMÝTÉ TAKŽE SPOKOJENOST..TEDA AŽ NA TU VŮNI TA NENÍ NIC MOC Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DanaJ
161-320
161-320


Založen: 12.10.2009
Příspěvky: 181
Bydliště: Vysocina.

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 11:43 am    Předmět: Citovat

Suchý šampon jsem nikdy nezkoušela. Už jsem o něm kolikrát slyšela, ale nakonec ho nekoupila.
Maťule napsal:
Suchý šampon jsem zkoušela kdysi dávno a myslím, že nic moc. Vlasy se mi mastí hodně, musím je mýt obden a to ten druhý den už nejsou tak pěkné... Když je víkend a nikam nejdu, tak to nechám ještě déle. Jenže když se pak nahonem musí někam jet, nebo má přijít návštěva...
Vyzkoušela jsem pudr od Hauschky. Myslím, že mu říkají hedvábný pudr. Koupila jsem ho asi před rokem ve slevě. Bude zřejmě již po datu minimální trvanlivosti, ale žádné změny na něm neshledávám. Je super na lesklé čelo a i na ty mé zmaštěné vlasy. Vždy si ho trochu nasypu do dlaní a pečlivě vetřu do vlasů. Jsem tmavovlasá a žádný povlak mi nezůstává. Pak můžu směle vyrazit mezi lidi Laughing
Takže můžete vyzkoušet Wink
Myslíš pudr na obličej? Nebo tělovej? Nebo je to nějaký pudr na vlasy?
_________________
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/187631-problemy-mezi-pribuznymi-resi-terapie-v-podobe-rodinne-konstelace.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bloodQUEEN
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.4.2009
Příspěvky: 1031

PříspěvekZaslal: st prosinec 16, 2009 8:21 pm    Předmět: Citovat

Ja som suchý šampón vyskúšala raz. Našla som nejaký u nás na chalupe (bol teda pekne dlho po záruke Laughing ) na ktorej sú čo sa týka umývania bojové podmienky Twisted Evil . Sa mi nechcelo oblievať hrnčekom ani kúpať v potoku Laughing tak som použila suchý šampón a zabral Very Happy . Neviem či by som ho dokázala používať aj normálne. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 1:06 pm    Předmět: Suché šampony Citovat

Zajímalo by mě, jestli používáte tzv. suché šampony a jaké s nimi máte zkušenosti- prostě tipy, triky ...
Mám masrné kořínky a suché konečky, myju obden, takže přemýšlím, že takhle bych mohla prodloužit interval. Viděla jsem obyčejnou Amicu (pudr, + - 25 Kč), Froteé (sprej, + - 85 Kč), Klorane (?, cca 230).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 3:04 pm    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=666
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út leden 05, 2010 4:54 pm    Předmět: Citovat

barthezka napsal:
http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=666

Spojeno - díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: ne leden 10, 2010 1:11 am    Předmět: Citovat

Kdesi jsem se dočetla, že místo suchého šamponu se dá použít kukuřičný škrob. Vyzkoušela jsem to a opravdu to funguje. Navíc mě po něm narozdíl od suchého šamponu amica nesvědí hlava a je bez vůně i bez zápachu. Protože jsem tmavovláska, musím dávat pozor, aby mi neudělal "šediny". Vždycky naberu trochu škrobu do dlaní a vetřu přímo ke kořínkům vlasů, trochu promnu a vyčešu. Tím česáním se odstraní mastnota z vlasů po celé jejich délce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sobekkare
0-7
0-7


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út březen 16, 2010 8:57 pm    Předmět: Citovat

No tak ja používam občas suchý šampón v nutnom prípade. Ale keď si ho nanesiem, tak mám samozrejme ako väčšina skoro šedivé vlasy. Ale keď si dám nejakú vlasovú vodu (napr. brezovú), toto všetko zmizne a vlasy vyzerajú ako umyté. Treba vyskúšať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Anetka*
41-80
41-80


Založen: 13.8.2009
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt květen 20, 2010 3:09 pm    Předmět: neznám... :D Citovat

Musím se přiznat, ža o suchém šaponu slyším poprvé Embarassed Aaaale co, vodu mám, a na žádnou chatu ani stany nebo někam kde bych si prostě nemohla mýt vlasy nejezdím, takže něco takového jako je suchý šampon jde totálně mimo mně. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
allen24
81-160
81-160


Založen: 19.8.2010
Příspěvky: 92
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 03, 2010 9:05 am    Předmět: Citovat

Já mám suchý šampón ve spreji od Lee Stafford, stál mě asi 300,- a je ho tam 150ml/93g. Nastříkám ho na mastné vlasy, promasíruju a pročešu. Vlasy odmastí, vzpruží a taky po něm pěkně voní Smile . Nepoužívám ho pořád, jen když si třeba umastím ofinu od namazaného obličeje a ráno je dead nebo mám ráno zplihlé vlasy z nadměrného použití balzámu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 37, 38, 39  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.