Úvodní pozdrav

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3be809bee3136913df25cbe30a76e015Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Heather
161-320
161-320


Založen: 20.9.2013
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 3:43 pm    Předmět: Úvodní pozdrav Citovat

Ahoj,

jsem tu nová a jsem nesmírně ráda, že jsem tento web objevila Smile

Nejdřív jsem to zde navštěvovala jako čtenářka a čerpala rady a zjistila jsem, že bych občas i ráda přispívala do debaty Smile

Co bych o sobě napsala...jsem z Prahy, celý život jsem nosila polodelší vlasy na ramena s ofinou, vlasy mám od přírody mírně zvlněné a jemné. Už od děství mi všichni říkali, že s tímto typem vlasů nemůžu mít dlouhé vlasy a já jim věřila. Poslední 3 roky jsem se začala barvit barvami s drogerie, denně fenovala, občas žehlila a když jsem si chtěla dlouhé narůst, tak to nevypadalo moc pěkně.

Mým vzorem je Shania, což je poznat i z avataru Laughing i když je vidět, že používá zřejmě chemii.

Teď se snažím o své vlásky mnohem více dbát, hennuji, olejuji a špatné konce šly dolů, takže mám mikádo a doufám, že si už můžu nechat vlásky pomalu narůstat.

Co se týče ostatních zájmů, tak poslouchám především rockovou a metalovou hudbu, a to je i důvod, proč bych chtěla vlásky delší Smile

Jsem ráda, že tu takové forum je a navíc tak obsáhlé a doufám, že zde najdu mnoho cenných rad a přinesu eventuálně nějaké poznatky.

Hezký den všem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: pá listopad 08, 2013 5:28 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Ať se ti s vlasy daří!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po listopad 11, 2013 8:47 am    Předmět: Re: Úvodní pozdrav Citovat

Heather napsal:
Už od děství mi všichni říkali, že s tímto typem vlasů nemůžu mít dlouhé vlasy a já jim věřila.

špatné konce šly dolů, takže mám mikádo a doufám, že si už můžu nechat vlásky pomalu narůstat.


Jako bych četla sebe před pěti lety. Neboj, ono ti to zas doroste - a protože se staráš a neničíš, budou kvalitnější a delší. Wink Hodně štěstí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.