vlasomagoření!
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5680efad9e9c6eca2c52821034b18052Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 1:35 pm    Předmět: Citovat

děkuji za vaše odpovědi Smile

já asi mám potřebu udělat výlev...
v předškolním věku jsem nosila kratší vlasy (ani ne na ramena). když jsem byla větší, nechlala jsem je růst a bavilo mě to. když jsem pak jednou shodila 30cm (poté byly dlouhé asi na lopatky), hodně lidí to špatně neslo a říkali mi, jak jsem to mohla udělat. odpovídala jsem: "kdo se s tí má tahat furt?" a taky fakt, že jsem je už musela mýt každý den, protože pubertální hormonální bouření na mě těžce doléhalo. byla to příjemná změna a pocit lehké hlavy byl fajn. pak jsem to zase nechala růst a občas zastřihla. stále jsem ale toužila po změně a nemohla jsem se odhodlat. to se mi povedlo až asi rok po svatbě, kdy jsem si nechala nejdelší vlasy jen ke krku a ostatní ještě kratší po vrstvách a navíc hodně prostříhat. to byla konečně změna.. a ten objem... a ta práce s foukaním... mazec. jsem ráda za takovou zkušenost. protože jsem si uvědomila, že to pro mě není. sice jsem pak prostříhávala i nadále, ale na délku už moc nesahala. hodně lidí mi v té době vlasy chválilo. a bylo to fajn. tak jsem si užila změnu a teď zase toužím po svém copu.

nikdy jsem si během té doby nepřipadala, že vlasomagořím. kadeřnice mi nechtěla věřit, že ani nepoužívám kondicionér. prostě jsem vlasy neřešila. (zároveň ani neupravovala tepelně a nebarvila.) ale nedávno jsem se viděla na aktuální fotce a celkem jsem se zděsila. věci se zmenily a asi se projevilo stárnutí.. a těhotenství a kojení (i když vlasopád jsem nezaznamenala). byl to děs. vlasy hnusné a krepaté a bez lesku.. a zdálo se mi, že se nějak dlouho drží na stejné délce. tak jsem se začla pídit po nápravě a kroužit kolem DV.. a následně magořit. všechno musím vyzkoušet!
taky jsem četla, že s přibývajícim věkem vlasy ztrácejí hustotu i kvalitu... a že na ženu po třicítce se už dlouhé nehodí.. to jsem trochu zpanikařila a málem tomu uvěřila. Wink

takže teď experimentuju a užívám si to a bavím se sama sebou, co všechno mi není líno zkusit (jako třeba tu piplačku s hořčičným semínkem) Very Happy
konec výlevu Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 1:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jako párkrát jsem četla názory, že hodně dlouhé vlasy u ženy nad třicet jsou zastydlá puberta a že vypadá jak stará princezna apod, ale nějak nevím, proč bych se měla řídit takovýma plkama. Laughing Navíc jsou - řekla bych - autorkami podobných výroků povětšinou holky tak kolem dvacítky maximálně, kterým přijde třicet let a více jako strašlivé stáří - a chci je potom vidět, jak ze dne na den mrsknou se vším, co by snad nedejbože mohlo být mladistvé a budou chtít vypadat pouze solidně a na svůj věk. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 1:54 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
...vypadat pouze solidně a na svůj věk. Twisted Evil

= ještě starší než ve skutečnosti Laughing Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 1:58 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Tak jako párkrát jsem četla názory, že hodně dlouhé vlasy u ženy nad třicet jsou zastydlá puberta a že vypadá jak stará princezna apod, ale nějak nevím, proč bych se měla řídit takovýma plkama. Laughing Navíc jsou - řekla bych - autorkami podobných výroků povětšinou holky tak kolem dvacítky maximálně, kterým přijde třicet let a více jako strašlivé stáří - a chci je potom vidět, jak ze dne na den mrsknou se vším, co by snad nedejbože mohlo být mladistvé a budou chtít vypadat pouze solidně a na svůj věk. Twisted Evil


Autorky podobných výroků jsou ve všech generacích-vlastní zkušenost Smile
Co k takovým řečem nutí tu starší generaci - nevím ... rozhodně to už neřeším.

A už moc nemagořím ...nejvíc jsem vlasy sledovala, než se doplazily k vysněné délce - což byla polovina zad. To jsem pořád měla pocit, že jsou řídké, že nerostou, že se příliš třepí.
Skoro bych řekla,že čím méně je sleduji,tím jsou delší a kupodivu zdravější Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 2:09 pm    Předmět: Citovat

melissa: ano, vlasy mohou být unavené po těhotenství a kojení. A nemusí ani padat, mě poprvé padaly a "uschly". Ale daly se dohromady. Chce to trochu času Wink ( mě začaly vypadat zase kouzelně po dvou letech od synova narození)
Jinak jestli vypadají tak jako na fotografii v galerii, jsou krásné.

Já už vlas na hlavě as tolik neřeším, spíš ty na zemi. Dítko je rádo vytahuje z koberce. Takže pořád luxuju jak magor... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 2:22 pm    Předmět: Citovat

Tak já svého vlasocíle ještě nedosáhla a vypadá to, že se mé obavy naplní a ve slušném stavu se do toho pasu ty mé vlasy nedoplazí. Laughing Nicméně ač jsem svého času na vlasy vyzkoušela taky kde co, nemám pocit, že bych z nich někdy magořila - v životě jsou prostě podstatnější věci. Beru je jako bonus, nic víc. Wink Porostou - bude dobře. Neporostou - nezblázním se. Jsem šťastná, že jsem našla sodu, a už ani neexperimentuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 2:28 pm    Předmět: Citovat

wensdy: máme teď ty dva roky od porodu. ta vysušená hrůza mi tak nějak kulminovala během léta. začla jsem dělat často olejové zábaly, pak se synek odstavil a zlepšení už jsem zaznamenala.
fotky jsou ze začátku listopadu (děkuji Embarassed Smile )
a ano, vlasy na koberci, to je kapitola.. dítko mi je podává s komentářem: "vlas, fuj" Very Happy
snažím se ty odpadlíky vyčesat při (skoro-každo-)večerní seanci s kančákem... další magořina, kterou na sebe prásknu.. nastavím světlo, abych viděla, že se lesknou a češu několik minut. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 2:42 pm    Předmět: Citovat

melissa: já prvního syna kojila jen první tři měsíce. takže asi zkreslené "měření". Druhého pořád kojím a snažím se pravidelně jíst a hodně pít. Takže si pořád připomínám co jsem dneks jedla/pila co ještě musím sníst/vypít. Vlasy vybírá ten mladší a pak je ochutnává, takže luxuju prakticky jednou denně... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 7:45 pm    Předmět: Citovat

vlasy neriešim takmer vôbec. keď teda nezačnú padať, alebo netreba ostrihať konce. tak ako tu písali slečny, viem, akú dĺžku si môžem ešte dovoliť, a tak ju už udržiavam pár rokov rovnakú (a teda ma nebolia ani 10cm zástrihy po lete..)
samozrejme sa o ne starám a používam kvalitnú kozmetiku (celkovo) a rada skúšam nové veci, takže moje výdaje na kozmetiku nejak nekorelujú s tým "neriešim", hehe.

proste nad nimi až tak nerozmýšľam a nesledujem ich, či rastú, či sú dosť dlhé (lebo viac dlhé už byť aj tak nemôžu kvôli kvalite). nemeriam si dĺžku a obvod a čojaviemčo.

ale celkom chápem nové členky v tomto maniačení, je to nový priestor, nová záľuba, obrovské množstvo informácií, ktoré treba preskúmať. môže to vyzerať prehnane, ale prínosné je to v tom, že sa človek naučí veľa vecí o zložení kozmetiky, starostlivosti a tých záležitostiach okolo a potom si určitú rutinu vytvorí a zorientuje sa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2013 8:58 pm    Předmět: Citovat

Karmilla: Nejen to, ale taky tim "zabije" spoustu casu a tudiz nema cas se nudit Laughing ... kdyz si vzpomenu jak jsem magorila okolo henny ... Laughing Ted uz sem dva mesice nehennovala a po tech ctyrech letech se k tomu "dokopat" je nadlidsky ukol ... Embarassed I pres to ze tu cervenou barvu proste miluju a nevzdam se ji.

Coz mi pripomina, ze bych tu hennu mela asi nekde v tom svem skladisti znovu najit ... Embarassed
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.