Vseobecne

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f6b6c911a3598d25ccb566d9ea0361fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
claruse
8-20
8-20


Založen: 17.12.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2013 4:59 pm    Předmět: Vseobecne Citovat

Zdravim, jsem tady nova, na tuto stranku jsem natrefila nedavno a kdyz neco nevim nebo hledam nejake rady, jdu jen sem. Vzdycky jsem chtela dlouhe vlasy, alespon do pul zad, bohuzel jsem toho nikdy nedocilila. Od patnacti se barvim, pouzivala jsem sampony typu Syos atd. Pred pul rokem jsem zacala pouzivat prirodni sampony typu Dixi brezovy. Pak jsem presedlala na Garnier 5 bylin. Vlasy paradne umyje, pekne voni a dobre se pak rozcesavaji. Tento tyden jsem se ostrihala a ted mam vlasy sotva po ramena. Naposledy jsem si je obarvila pred mesicem a uz je barvit nehodlam, dostaly za ty roky barveni dost zabrat. Kazdopadne dnes jsem si byla pro lopuchovou vodu Luna no a uvidim, jestli vlasy porostou nebo ne. Necekam zadny extremni rychly narust, ale vlasy do pul zad bych moc chtela. No nevim jestli se toho dockam, jelikoz v rodine z mamine strany vsichni meli ridke kratke vlasy a tata ma pevne huste vlasy. Tak drzte palce a vam, ktere tu mate dlouhe krasne vlasy zavidim .... :-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morwen
8-20
8-20


Založen: 11.12.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 10:29 am    Předmět: Citovat

Držím pěsti x) Taky jsem chtěla vlasy do půl zad, no, hned co jsem jich docílila, je chi do půlky stehen xD Mám pocit, že nikdy nejsou dost dlouhé xD
Každopádně, ať se dílo podaří! x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
claruse
8-20
8-20


Založen: 17.12.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 11:13 am    Předmět: Citovat

No diky ... me pripada, ze se mi vlasy stoply a protestuji proti rustu. Do pul zad by mi bohate stacily, max po pas. Tak uvidime co vycaruje Luna-lopuch a bylinne sampony ... vlasy si zehlim a fenuju max jednou za mesic, ani to ne, ted jsem je zastrihla do rovna, protoze jsem je mivala vzdycky sestrihane a to uz se mi nelibilo, stejne je mam porad jako chemlon. Kondicionery nepouzivam vubec. Na druhou stranu jedna znama mela vlasy po zadek, pak ji hrablo, tak je ustrihla na mikado a po roce je ma zase po pas, nechapu cim to hnoji, ze ji to tak rychle roste. Rekla mi, ze si je umyva jen kondicionerem. Tak ja nevim no.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morwen
8-20
8-20


Založen: 11.12.2013
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 1:06 pm    Předmět: Citovat

Já si je ze zásady nefénuju, ani nežehlím, ani jinak tepelně neupravuju a mám je taky zničený. x) Možná to bude tím barvením x)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
claruse
8-20
8-20


Založen: 17.12.2013
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st prosinec 18, 2013 1:23 pm    Předmět: Citovat

Urcite jo, proto uz na to kaslu a necham to tak at to zije svym zivotem. Obarvila jsem je naposledy zhruba 2 mesice zpet a uz dal nechci. Dlouhe roky jsem je mela na cerveno, posledni rok jsem je barvila na hnedo abych se nejak te cervne zbavila no a ted uz se mi vraci moje puvodni hneda barva, odrost mam asi 2 cm a barva se pomalu, ale jiste vymyva. Na ulicich sleduju baby, jak maji krasne zdrave a dlouhe vlasy, tak snad toho jednou taky docilim Smile uvidime Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.