Přechod z chemie na hennu; zn.Henné Color Paris - znáte?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=66c4637983de24dff8bbb266f4bc56a1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chupetka
0-7
0-7


Založen: 25.11.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 12:23 am    Předmět: Přechod z chemie na hennu; zn.Henné Color Paris - znáte? Citovat

Zdravím všechny milovnice henny Smile

Mám otázku týkající se barvení hennou na chemicky barvené vlasy. Už cítím, že moje vlasy jsou unavené a celé zničené, tak jim chci dát péči pomocí henny a za tou věčnou chemií definitivně zavřít dveře. Hodně jsem četla, že henna moc nepůsobí na chemicky obarvené vlasy a myšlenka, abych získala zpět svou přírodní barvu a tu až potom obarvila celou na zrzečku, se mi moc nelíbí, protože by to trvalo celou věčnost. Moje přírodní barva je tak jako normálně hnědá, ani světlá, ani tmavá. Nevim jak to popsat.Very Happy Jsem obarvená (chemicky tedy) na zrzečku. A být zrzka mě dost baví a asi se toho nechci jen tak vzdát.Smile

Takže myslíte si, že kdybych aplikovala hennu na moje velký odrosty, kde je už moje přírodní barva, tak by to mělo chytnout?

Chystám si to nabarvit hennou od značky Henné Color Paris - odstín Cuivre/Copper. Máte konkrétně s touhle někdo zkušenosti?

Budu ráda, za jakoukoli odpověď! Smile

Děkuju moc! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2013 4:21 am    Předmět: Citovat

http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=4102
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lethality
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 2.2.2013
Příspěvky: 987

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 8:37 am    Předmět: Citovat

já si spíš myslím, že hennu ti budou do sebe více vázat ty chemicky barvené vlasy, protože sou narušené.... takže předpokládám, že na odrosty ti to chytne barevně jinak než na zbytek a krom toho méně.... ten přechod tam asi bude znát.... musíš zkusit, každý vlas je jiný

a další otázka je, jestli dosáhneš svého odstínu, henna nezesvětluje...
_________________
Kdyz o nic nehrajes, nemas co ztratit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
chupetka
0-7
0-7


Založen: 25.11.2013
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 11:32 am    Předmět: Citovat

Děkuju za rady! Smile Nu uz jsem to zkusila a musim rict, ze jde videt, ze vlasy jsou ozivene barevne, odrosty jsou sice obarevny, ale opravdu jen malinko a přechod jde poznat.. Jako čekala jsem, ze to tak dopadne...alespon mi ale krasne voni a dostaly vyzivu...Smile Uz tu chemii fakt na hlave mít nechci, takze mi asi nezbývá nic jiného nez to nechat celé odrust, co??

Naposledy upravil chupetka dne st listopad 27, 2013 12:34 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: st listopad 27, 2013 11:36 am    Předmět: Citovat

Pokud tam neni nejaky prilisny rozdil (mezi hnedou a oranzovou vzdycky bude prechod, protoze oranzova je pocitove vyraznejsi), tak je sance, ze se to po par hennovanich srovna, ale pocitej s tim, ze to asi nebude za super zariva karotka ... ale spise tmavsi medena (henna s vrstvenim tmavne, ne treba hned, ale po pul roce uz je to poznat, kdyz si das konecky k hlave ... nicmene ty prechody jsou prirozene, takze si toho normalne ani nevsimnes.)
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.