suché vlasy a lamani konecku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d166baf8b5646fe19480ff77a05cb6e1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makyna1
8-20
8-20


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 12:45 am    Předmět: suché vlasy a lamani konecku Citovat

Ahoj holky, jsem zoufalá mám vlasy na lopatky ale pokaždé když se cesu mám na oblečení malé zlamane vlásky cca 2-3 cm.Coz způsobuje že mám pořád vlasy stejně dlouhé a ne a ne povirust.Neznate nějaký přípravek nebo třeba i domácí masku na tento problém. Opravdu je nechci nechat ostříhat. Děkuji Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 8:30 am    Předmět: Re: suché vlasy a lamani konecku Citovat

Makyna1 napsal:
Ahoj holky, jsem zoufalá mám vlasy na lopatky ale pokaždé když se cesu mám na oblečení malé zlamane vlásky cca 2-3 cm.Coz způsobuje že mám pořád vlasy stejně dlouhé a ne a ne povirust.Neznate nějaký přípravek nebo třeba i domácí masku na tento problém. Opravdu je nechci nechat ostříhat. Děkuji Very Happy


Ahoj, nejprve si zkus při česání pod sebe položit bílý papír a na něm potom uvidíš, jak moc se ti vlásky lámou. Také omezit žehlení/kulmování/fénování. Vlásky chran před mrazem (drdol, pod kabát), to může také způsobit lámání. Mně nejvíce pomohly oleje, zejména kokosový (dá se koupit v dm) a ricinový. Před umytím si dávám zábal s ricinovým olejem na hodinku dvě, po mytí vetřu trošku kokosového oleje do vlasů. Z masek mohu celkem doporučit Gestil Wonder, avokádovou a ibiškovou masku od Alverde, dělám si domácí masku, do které přidávám tvaroh, med, kapku oleje, avokádo/avokádové máslo a hennu cassiu (začka hennecolor). Henna mi také výrazně pomohla proti lámání vlasů. Důležitý je také kvalitní kartáč, mně hodně pomohl Tangle treezer.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makyna1
8-20
8-20


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: so prosinec 28, 2013 11:48 am    Předmět: Citovat

Já používám ráno koprivovou vodu, večer biohair. Dvakrát týdně zábal z olivoveho oleje a poté regeneracni vlasovy krem valea(doporucili mi ho v drogerce) pak každý den dixi vlasovy olej větru do konecku a během dne strikam do vlasů loreal elseve full repair5 bezoplachlachovy balzám. Ale zatím žádné změny Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elisse
161-320
161-320


Založen: 1.4.2012
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: ne prosinec 29, 2013 9:38 am    Předmět: Citovat

Makyna1 napsal:
Já používám ráno koprivovou vodu, večer biohair. Dvakrát týdně zábal z olivoveho oleje a poté regeneracni vlasovy krem valea(doporucili mi ho v drogerce) pak každý den dixi vlasovy olej větru do konecku a během dne strikam do vlasů loreal elseve full repair5 bezoplachlachovy balzám. Ale zatím žádné změny Rolling Eyes


Tak třeba ti některá má rada pomůže Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Makyna1
8-20
8-20


Založen: 28.12.2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po prosinec 30, 2013 9:10 am    Předmět: Citovat

Koupila sem si kokosový olej a můžu říct že vlásky jsou po něm takové jemnoučké.... A objednala sem si Gestil Wonder tak snad brzy přijde. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.