Jak jste dokázali přejít na neslazenou vodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 8:49 am    Předmět: Citovat

A co zkusit pro začátek ředit, jestli Ti nesladká voda samotná nejede? A postupně ubírat sladkýho a přidávat vody? (Ono je při týhle metodě dost možný, že ti pak ty koncentrovanější sladký přestanou chutnat). Já jsem sice různý limonády a koly ve větším nikdy nepila (a sirupu jsem si dávala fakt minimum, když jsme ho doma měli), ale mám problém s pitným režimem obecně, takže někdy do sebe tu úplně nesladkou vodu soukám celkem obtížně a když si do ní kápnu třeba trošičku coly nebo sirupu, jde to líp - ale je to fakt minimální množství, do kalorických tabulek by se to ani nezapočítalo. A na tréninky taky nenosím samotnou vodu, ale házím si tam šumivý magnézium - ale tam to ani tak není o chuti, klidně bych lemtala i samotnou, ale čistě jako protikřečový opatření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:30 am    Předmět: Citovat

Nejlepší jak to přestat pít, je přestat to kupovat. Wink

Obyčejná voda je docela tvrdá do žaludku, aspoň do toho mého. Stačí přidat nějaké ovoce či bylinky a je to hned lepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:33 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Obyčejná voda je docela tvrdá do žaludku, aspoň do toho mého. Stačí přidat nějaké ovoce či bylinky a je to hned lepší.


Ha, tohle mě zaujalo. Co do vody přidáváš? Mě to nikdy nenapadlo, jen v létě si dávám do vody citron a třeba čerstvou mátu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hankabar
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.3.2008
Příspěvky: 1361

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:37 am    Předmět: Citovat

Jednoduše - sladkou jsem pila, a pak prostě přestala. když mám chuť, tak si něco slazeného dám, ale na šťávě už dávno nefrčím. voda vede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
melissa
321-600
321-600


Založen: 18.10.2013
Příspěvky: 424

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:48 am    Předmět: Citovat

zrovna jsem chtěla napsat: a co si tam dát plátek pomeranče nebo mandarinky? Wink nebo zázvor, kiwi, okurka, cokoliv.

pila jsem slazené čaje a šťávy někdy do středoškolského věku a pak jsem s tím prostě přestala. myslím, že jsem si tak za měsíc zvykla. chvíli to bylo nepříjemné, ale ne dlouho. dneska to mám naopak. po slazeném čaji se mi zkřiví huba. Confused Smile

jinak voda se lžičkou medu a špetkou skořice prý taky patří k těm věcem dobrým na dlouhověkost, případně nesmrtelnost, Very Happy ale celý den bych to nepopíjela teda! taky mám ráda svoje zuby Wink

jinak v rámci "odvykačky" by mohlo fungovat třeba ředění 100% džusu (místo sirupu). nejdřív půl na půl a pak zvyšovat poměr vody. sem tam si dát samotnou vodu. brát to jako několikatýdenní záležitost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:49 am    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
Ha, tohle mě zaujalo. Co do vody přidáváš? Mě to nikdy nenapadlo, jen v létě si dávám do vody citron a třeba čerstvou mátu.


Cokoliv co najdu na zahradě či v mrazáku přes zimu Smile Rybíz, maliny, ostružiny, mátu, šalvěj, monardu, růže, sedmikrásky, třešně, meruňky, jabka, jahody, občas mravence (ale to není schválně Smile ), trnky, višně...cokoliv jedlého. V zimě ovoce většinou zaleju teplou vodou a mám z toho takový čaj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:57 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Cokoliv co najdu na zahradě či v mrazáku přes zimu Smile


Aha, takže u nás by to bylo - kančí voda, voda s filetama, voda se špenátem, voda s mraženou zeleninovou směsí do polévky, voda se strouhaným celerem... Jo.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:59 am    Předmět: Citovat

Very Happy
Ale třeba s mrkví to není problém. A vůbec kdo říká, že to musí být jen ovoce? Zelenina rulez! Smile
To maso je teda horší varianta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 11:07 am    Předmět: Citovat

Ale když jsi psala, že v zimě to zalíváš teplou vodou a je z toho čaj, tak je to pak stejně sladké, ne? Mě osobně by to dělalo problém, protože buď chci, aby to byla úplně čistá voda bez jakékoli příměsi, nebo aby tam toho ovoce bylo tolik, aby to za něco stálo Exclamation Very Happy
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 11:16 am    Předmět: Citovat

Sid: Díky za tipy, hned to jdu vyzkoušet Twisted Evil

Morgyš: Já myslím, že přidáním ovoce voda sladká být nějak extra nemůže, to by toho ovoce muselo být fakt mrtě a hlavně by muselo být fakt HODNĚ sladké, aby z toho byla sladká i ta voda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.