Jak jste dokázali přejít na neslazenou vodu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=00b3a354fe237bb7411fa80a690105bfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 11:26 am    Předmět: Citovat

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Když si dělám pečený čaj, tak půl hrnku ovoce, půl horké vody... Jak už, tak v tym lžíca musí stát. A jdu se od offtopicovat. Smile
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 11:37 am    Předmět: Citovat

V pečeném čaji je přidaný cukr. Ovoce samo o sobě tolik sladké není, spíš je ta voda pak kyselejší.

porcelain: není zač Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 2:38 pm    Předmět: Citovat

Václave (nebo jak to skloňovat), tak si prostě vedle sklenice sladké vody představ ty kostky cukru - taky bys je na posezení nesnědl a ve vodě je v jiné formě klidně vypiješ Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 10:22 pm    Předmět: Citovat

Já jsem jako malá pila obyčejnou vodu úplně normálně, ale teď, pokud to není nějaká extrémně perlivá magnéska, tak je mi po ní blbě - a to i po jediném hltu... A mám zase problém, že se třeba čaje ani minerálky nenapiju, mám po nich pořád žízeň, jak jsem zvyklá na limonády/sirupy/džusy... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikinka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.10.2011
Příspěvky: 2962
Bydliště: Pribram

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 11:48 pm    Předmět: Citovat

já začla vodu pít normálně, prostě jsem jen přestala pít limonády a sirupy, a začla pít kohoutkovku.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt únor 06, 2014 11:52 pm    Předmět: Citovat

U nás doma se vždycky na žízeň pila voda. Co taky jiného? Vždyť je to přirozené, člověk se má zavlažovat vodou. Srnky taky nesosají kolu :lol:
Navíc nebyly peníze na vyhazování za nějaké slaďárny.

Nic jiného mi ani žízeň neuhasí. Jen voda.
Teď už léta máme filtr, takže nějaká tvrdost vody odpadla. Z toho filtru je voda opravdu chutná. Vlastně mám chuť čisté vody moc ráda :)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 9:19 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
U nás doma se vždycky na žízeň pila voda. Co taky jiného? Vždyť je to přirozené, člověk se má zavlažovat vodou. Srnky taky nesosají kolu Laughing
Navíc nebyly peníze na vyhazování za nějaké slaďárny.

Nic jiného mi ani žízeň neuhasí. Jen voda.
Teď už léta máme filtr, takže nějaká tvrdost vody odpadla. Z toho filtru je voda opravdu chutná. Vlastně mám chuť čisté vody moc ráda Smile


U mě to stejné. Taky piju jenom čistou vodu, protože ničím jiným žízeň neuhasím, ze sladkých nápiju ji mám ještě větší. Případně v nouzi mimo domov kupuju neslazené neperlivé minerálky, ale třeba do školy používám dlouhodobě jednu pet láhev, do které si čepuju vodu z kohoutku. Aspoň ušetřím i život. prostředí. Na návštěvách se často ostatní diví, že piju čistou vodu, když tam mají různé limonády. Někdy jsem dohána i k tomu, že si jako odskočím a tam piju vodu rovnou z kohoutku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 10:30 am    Předmět: Citovat

Jo, to se mi stává taky. Věty typu: "Proč piješ vodu, když máme (doplň cokoli sladkého)?" A některým lidem těžko vysvětlit, že na žízeň prostě piju vodu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 10:41 am    Předmět: Citovat

Tak to já jsem na tom úplně jinak než většina tady a ten úvodní dotaz plně chápu. Vodu mám ráda, ale jen tu, která teče ve vsi, odkud pocházím - je kojenecká a výborná. Třeba z brněnské vody se mi zvedá žaludek, i když projde přes filtr. Za sebe bych doporučila zkusit pít vodu se šťávou z nějakého ovoce - třeba z pomeranče nebo citronu (nebo cokoli máš rád), nebo si dávat neoslazený čaj. Třeba za nějakou dobu přejdeš na čistou vodu, a třeba taky ne - nelámala bych to přes koleno. Pokud si odvykneš na slazené nápoje a budeš místo toho pít třeba tu vodu s citronem, pořád je to lepší než slazená minerálka nebo cola.
Případně vím, že existují i nějaké minerálky, které jsou ochucené jen ovocnou šťávou a ne cukrem, ale bohužel si nepamatuju název.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Barbastelle
41-80
41-80


Založen: 28.4.2011
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá únor 07, 2014 11:19 am    Předmět: Citovat

Taky jsem zvyklá na pití čisté vody, případně si teď v zimě vařím čaje, protože jsem zmrzlá jak rampouch.=) A asi jde o to, aby ta voda získala nějakou chuť - takže to ovoce/bylinky jsou super nápady. Já si jednu dobu dávala do vody trochu skořice - té v celku, ne mleté. Ta voda získala nádech jiné chuti a bylo to fajn.=)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.