padání vlasů

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monica.123
0-7
0-7


Založen: 24.3.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2014 5:38 pm    Předmět: padání vlasů Citovat

Ahoj, potřebovala bych se vám svěřit se svým problémem, ohledně padání vlasů. Je mi dvacet let a už mi přes rok padají vlasy. Začala jsem si toho všímat, když jsem začala dělat noční 6x v týdnu, takže zápřah jako ďas, k tomu hrozný hádky s rodiči, takže psychika nic moc. Začala mě hrozně svědět pokožka hlavy a vlasy začali padat. Na kožní mi nijak nepomohli, protože skoro nic nevěděli a navíc mi řekli že na padání vlasů nejsou žádný prášky ani vitamíny, vlas. pokožku mi sice na chvíli vyléčili, ale svědit to začalo po čase zase (ale už méně a jen občas). Začala jsem tedy chodit na vlasovou mezoterapii, což je vpichování jehliček do vlas. pokožky. Chodím tam už čtyři měsíce a moc se mi nezlepšilo to padání. Začínám se bát že to mám po mámě která má málo vlasů, ale má zase roztroušenou sklerózu, tak není jisté z čeho to má. Rozhodla jsem se, že začnu lépe jíst a budu brát nějaké vitamíny (teď beru b-komplex, po hodně dobrých recenzích beru vitamíny na vlasy z dm a pivovarské kvasnice) a začala jsem pít bylinkové čaje.... Můžete mi prosím poradit, co bych pro sebe mohla ještě udělat? děkuji Monika Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 1:45 pm    Předmět: Re: padání vlasů Citovat

Pokud nejdu pozdě a s křížkem po funuse, nějakou radu bych měla:

Zkontroluj si šampon, jestli v něm nejsou sulfáty. Způsobují svědění pokožky hlavy a padání vlasů. Já se roky potýkala se stejným problémem a teprve nedávno jsem zjistila, že je to sviňa šampon. Po půlroce nepoužívání sulfátové chemky mě hlava nesvědí a vlasy už mi nepadají!

Co snesu jak já tak i jiné moje kamarádky s citlivou hlavou, jsou lehčí verze sulfátů, nadepsané jako ,,coco-sulfate. Bývají v biologické kosmetice, v Laveře, v DM drogérce koupíš od Alverde šampony s coco-sulfate. Není to zcela ideální řešení, ale pokud nechceš vrážet velké peníze do zcela čisté biologické kosmetiky, takhle se to dá taky dělat. Jinak úplně bez sulfátů jsem nově objevila Urtekram a moje přítelkyně má dobré zkušenosti s tímto:
http://eshop.karelhadek.eu/vlasovy-myci-olej-pro-suche-vlasy

Kup si BIOHAR vlasový aktivtor, nebo Capillan. S obojím mám skvělé zkušenosti. Poctivě používej, Capillan stačí dát 2-3x a vlasy nepadají, ale nesmíš s tím přestat, jinak zase začnou.
Biohar zase pomáhá vlasům rychleji růst a zhoustnout.

A nestresuj, relaxuj trochu. Když ti někdo leze na nervy, nehádej se, ale jdi prostě pryč. Vlasům to prospěje a tobě taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.