Střih, co není k nalezení.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=24620b280b61175b678b32d75b8e77c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Franta Ponožka
0-7
0-7


Založen: 11.5.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2014 7:56 am    Předmět: Střih, co není k nalezení. Citovat

Ahojte Smile Prosím vás, potřebovala bych poradit, celý život nosím dlouhé vlasy v takřka jednotné délce a už mě to dávno přestalo bavit. Mám kulatý obličej, takže ofiny nepřipadají v úvahu (mám už odzkoušené) a krátké střihy mi připadají super, ale mám s tvarem obličeje z toho strach Very Happy Teď bych chtěla celkovou délku vlasů nechat stejnou, zkrátit jen vlasy na vrchu hlavy ( délka jako nosí zpěvačka Pink ). Nemůžu to na netu nikde najít, snad se mi to kadeřnici podaří vysvětlit Very Happy A abych se dostala k tomu hlavnímu, určitě všechny znáte vyholené boky vlasů, do toho se mi nechce Rolling Eyes Jde to jen hodně zkrátit, jen tak na efekt?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: pá květen 30, 2014 1:48 pm    Předmět: Re: Střih, co není k nalezení. Citovat

Franta Ponožka napsal:
Ahojte Smile Prosím vás, potřebovala bych poradit, celý život nosím dlouhé vlasy v takřka jednotné délce a už mě to dávno přestalo bavit. Mám kulatý obličej, takže ofiny nepřipadají v úvahu (mám už odzkoušené) a krátké střihy mi připadají super, ale mám s tvarem obličeje z toho strach Very Happy Teď bych chtěla celkovou délku vlasů nechat stejnou, zkrátit jen vlasy na vrchu hlavy ( délka jako nosí zpěvačka Pink ). Nemůžu to na netu nikde najít, snad se mi to kadeřnici podaří vysvětlit Very Happy A abych se dostala k tomu hlavnímu, určitě všechny znáte vyholené boky vlasů, do toho se mi nechce Rolling Eyes Jde to jen hodně zkrátit, jen tak na efekt?


Škoda, že v profilu nemáš fotky, to by se hned jinak radilo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.