Samoopalovací krémy pleťové i tělové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1d9abd76a6c08a9c2ccde747f6c6b280Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa opalujete?
vyvalujem sa na slniecku
16%
 16%  [ 5 ]
chodim do solarka / mam doma umele slniecko
6%
 6%  [ 2 ]
pouzivam samoopalovaci krem
6%
 6%  [ 2 ]
kaslem na to
70%
 70%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 4:01 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Ale mam dojem, ze on k tomu ma i vitiligo Sad, coz je teda dost hnusna choroba Sad.

Brett, jak to myslíš, že je vitiligo hnusná choroba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Chaluzska napsal:
Klarusko, já jsem dokonce o jakýchci vybělovacích krémech jednou někde četla. Jinak samoopalováky taky nepoužívám, ale proto, že nejsem ráda opálená a proto, že bych asi nebyla ani schopná rozetřít ten krém nějak souměrně Laughing No, stejně se mi teď smějou, že mám úplně červenej spálenej obličej a od vlasový linie jsem zas bílá Laughing


No, taky jsem o tom někde slyšela, ale nevím, jeslti je to pro kůži zrovna nejlepší... Rolling Eyes No, ale to jim tady z toho děláme vybělovací téma... Wink Laughing Laughing Laughing Tak už radši mlčím... Wink Razz


Ne ne prosím nemlč Smile mě se také líbí více bílá pleť. A to jak na mě , tak na ostatních. Opálená vypadám staře, pleť to vysušuje, tvoří se jí vrásky a stárne ... A samoopalovací chemii neuznávám, jako každou chemii
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 7:52 pm    Předmět: Citovat

Já dnes mluvila se známou a ta pěla chválu na samoopalovák od Oriflamu.Voní, nedělá fleky a vydrží.

http://www.super.cz/kosmetika/15376-budte-zdrave-opalena.html

tohle jsem našla na netu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
A já mám prostě nejradši bleeeedou kůži Wink No děvčata, uznejte, že můj postoj je mnohem výhodnější: když jsem neopálená, tak se to líbí mně samotné a jsem spokojená, a když už se trochu opálím (bohužel i takové věci se stávají a nelze jim zabránit.... Crying or Very sad Wink Twisted Evil ), tak se zase můžu utěšovat, že se to líbí okolí... Wink Very Happy To je lepší než se pořád stresovat jestli jsem opálená, plácat na sebe nějaké krémy nebo se smažit na slunci Wink


... možná se pletu - ale podle fotek se mi zdá, že jsi od přírody snědá Laughing Laughing Laughing (tedy žádná bleeeedááá kůže Twisted Evil )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 8:53 pm    Předmět: Citovat

Opálení vypadá sice pěkně, ale v Západní Evropě už lidi na sluníčko nelezou zdaleka tolik, jako Češi - bojí se ozónové díry Very Happy Když se moje maminka opalovala v Anglii, tak se na ní dívali jako na blázna. Taky se u ní projevuje to, že dlouhodobě opalovaná kůže daleko rychleji stárne. Tam, kde se nejvíc opaluje, má taky nejošklivější kůži - vrásčitou a flekatou (což je škoda, protože jinak se o sebe úžasně stará a vypadá na svůj věk výborně).
Taky proto se moc ráda neopaluju, navíc mě to nebaví. Jen tak trochu, abych neměla ty tvarohové nohy. Z tohoto hlediska může být vlastně samoopalovací krém dobrý, protože se člověk prostě jen namaže a nemusí hodiny ležet na slunci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: út červen 19, 2007 9:39 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Brett napsal:
Ale mam dojem, ze on k tomu ma i vitiligo Sad, coz je teda dost hnusna choroba Sad.

Brett, jak to myslíš, že je vitiligo hnusná choroba?


Neprijemna pro majitele Sad, psychice to asi moc neprida.

http://www.ordinace.cz/clanek/vitiligo/

K tematu Smile : zrovna jsem se napatlala samoopalovakem, dodelavam Johnosona, tudiz zitra budu flekata Very Happy. Ale opalovani me neba, a do solarka by me nikdo nedostal Very Happy.
No, dnes jsem zkousela sukne a s tema bilejma nohama to dle meho vypada desive Very Happy. Zvlast kdyz na vas sviti zarivka, Kla v tech kabinkach musis byt ve svem zivlu, beleji clovek uz vypadat nemuze Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 7:47 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Opálení vypadá sice pěkně, ale v Západní Evropě už lidi na sluníčko nelezou zdaleka tolik, jako Češi - bojí se ozónové díry Very Happy Když se moje maminka opalovala v Anglii, tak se na ní dívali jako na blázna. Taky se u ní projevuje to, že dlouhodobě opalovaná kůže daleko rychleji stárne. Tam, kde se nejvíc opaluje, má taky nejošklivější kůži - vrásčitou a flekatou (což je škoda, protože jinak se o sebe úžasně stará a vypadá na svůj věk výborně).
Taky proto se moc ráda neopaluju, navíc mě to nebaví. Jen tak trochu, abych neměla ty tvarohové nohy. Z tohoto hlediska může být vlastně samoopalovací krém dobrý, protože se člověk prostě jen namaže a nemusí hodiny ležet na slunci Wink


Právě- dřív jsem vydržela ležet na koupališti celý den, ale teď už mě to nebaví - navíc to není zdravé a jak psala Brett - bílé nohy v krátších kalhotách či sukni... Confused Rolling Eyes - nic moc (myslím pouze svoje nohy Laughing ) Asi letos poprvé samoopalovací krém vyzkouším.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:
A já mám prostě nejradši bleeeedou kůži Wink No děvčata, uznejte, že můj postoj je mnohem výhodnější: když jsem neopálená, tak se to líbí mně samotné a jsem spokojená, a když už se trochu opálím (bohužel i takové věci se stávají a nelze jim zabránit.... Crying or Very sad Wink Twisted Evil ), tak se zase můžu utěšovat, že se to líbí okolí... Wink Very Happy To je lepší než se pořád stresovat jestli jsem opálená, plácat na sebe nějaké krémy nebo se smažit na slunci Wink


... možná se pletu - ale podle fotek se mi zdá, že jsi od přírody snědá Laughing Laughing Laughing (tedy žádná bleeeedááá kůže Twisted Evil )


Ili, teď jsi mě ale nas.... a pořádně... Evil or Very Mad Twisted Evil Asi špatně vidíš... Wink Laughing Laughing Laughing

I když jako je pravda, že jak jsem zkoukla ty fotky, tak to jako fakt moc bledě nevypadá... Embarassed Ale od přírody teda snědá nejsem... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 12:41 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:
Klarusa napsal:
A já mám prostě nejradši bleeeedou kůži Wink No děvčata, uznejte, že můj postoj je mnohem výhodnější: když jsem neopálená, tak se to líbí mně samotné a jsem spokojená, a když už se trochu opálím (bohužel i takové věci se stávají a nelze jim zabránit.... Crying or Very sad Wink Twisted Evil ), tak se zase můžu utěšovat, že se to líbí okolí... Wink Very Happy To je lepší než se pořád stresovat jestli jsem opálená, plácat na sebe nějaké krémy nebo se smažit na slunci Wink


... možná se pletu - ale podle fotek se mi zdá, že jsi od přírody snědá Laughing Laughing Laughing (tedy žádná bleeeedááá kůže Twisted Evil )


Ili, teď jsi mě ale nas.... a pořádně... Evil or Very Mad Twisted Evil Asi špatně vidíš... Wink Laughing Laughing Laughing

I když jako je pravda, že jak jsem zkoukla ty fotky, tak to jako fakt moc bledě nevypadá... Embarassed Ale od přírody teda snědá nejsem... Wink


Jee- tak promiň, ale na fotkách vypadáš tak jižně a italsky - tmavé oči broskvová pleť! Twisted Evil Já bych se zas tomu vůbec nebránila, být od přírody trochu snědší, je to hezké Laughing Twisted Evil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Neprijemna pro majitele Sad, psychice to asi moc neprida.

http://www.ordinace.cz/clanek/vitiligo/

K tematu Smile : zrovna jsem se napatlala samoopalovakem, dodelavam Johnosona, tudiz zitra budu flekata Very Happy. Ale opalovani me neba, a do solarka by me nikdo nedostal Very Happy.
No, dnes jsem zkousela sukne a s tema bilejma nohama to dle meho vypada desive Very Happy. Zvlast kdyz na vas sviti zarivka, Kla v tech kabinkach musis byt ve svem zivlu, beleji clovek uz vypadat nemuze Very Happy.

Ja myslím, že k tomuhle tématu vitiligo taky celkem patří, já se s ním totiž potýkám pár let Embarassed A jediná věc, kterou to jde trochu zatřít je samoopalovací krém...já mám naštěstí jen tři maličké bílé flíčky, je potřeba tak na dvakrát natřít flíček a napotřetí se namazat celá... Crying or Very sad Takže je samoopalovák aspoň k něčemu dobrý Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.