Samoopalovací krémy pleťové i tělové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b5b82ba79a928783083790e7b3ec81c2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa opalujete?
vyvalujem sa na slniecku
16%
 16%  [ 5 ]
chodim do solarka / mam doma umele slniecko
6%
 6%  [ 2 ]
pouzivam samoopalovaci krem
6%
 6%  [ 2 ]
kaslem na to
70%
 70%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 4:48 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:

Jee- tak promiň, ale na fotkách vypadáš tak jižně a italsky - tmavé oči broskvová pleť! Twisted Evil Já bych se zas tomu vůbec nebránila, být od přírody trochu snědší, je to hezké Laughing Twisted Evil Laughing


Asi i záleží na tom, co si kdo představuje pod pojmem "snědá" Wink Jinak díky za italské přirovnání, už jsem byla odhadována na různé národnosti, italská mezi nimi zatím chyběla... Wink Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st červen 20, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
ilona napsal:

Jee- tak promiň, ale na fotkách vypadáš tak jižně a italsky - tmavé oči broskvová pleť! Twisted Evil Já bych se zas tomu vůbec nebránila, být od přírody trochu snědší, je to hezké Laughing Twisted Evil Laughing


Asi i záleží na tom, co si kdo představuje pod pojmem "snědá" Wink Jinak díky za italské přirovnání, už jsem byla odhadována na různé národnosti, italská mezi nimi zatím chyběla... Wink Laughing Laughing



Laughing Laughing Laughing ...už mlčím,už mlčím... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 09, 2007 11:17 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Já dnes mluvila se známou a ta pěla chválu na samoopalovák od Oriflamu.Voní, nedělá fleky a vydrží.

http://www.super.cz/kosmetika/15376-budte-zdrave-opalena.html

tohle jsem našla na netu.


Tak jsem neodolala a tenhle samoopalovací krém jsem si pořídila - a moje nohy jsou rázem oranžovo-pruhované Laughing . Ještě že není počasí na koupání, musela bych sedět doma... Hrůza - mám odstín pomeranče, do snědé pokožky to má hodně daleko Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 8:55 am    Předmět: Citovat

Tak jednou jsem si tak koupila Johnson´s holiday skin se zpevňujícím efektem, večer se osporchovala, natřela poctivě celé tělo (mimo obličej, ten mám přirozeně tmavší než zbytek těla), spolkla dvě tablety beta-karotenu a ráno byla jako z reklamy Cool Akorát občas někde nějaký flek a celkově ten odstín byl velmi dožluta, tkaovéto jak potkáte žlutou holku a hned víte že to není přirozené Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 2:24 pm    Předmět: Citovat

Rheesa napsal:
Tak jednou jsem si tak koupila Johnson´s holiday skin se zpevňujícím efektem, večer se osporchovala, natřela poctivě celé tělo (mimo obličej, ten mám přirozeně tmavší než zbytek těla), spolkla dvě tablety beta-karotenu a ráno byla jako z reklamy Cool Akorát občas někde nějaký flek a celkově ten odstín byl velmi dožluta, tkaovéto jak potkáte žlutou holku a hned víte že to není přirozené Rolling Eyes


Laughing Laughing Laughing A co to zpevnění? Wink

Já naopak musím pochválit samoopalovák od Balei Wink (teda mléko s kapkou samoopalováku) Moc jsem mu nevěřila, čekala jsem, že budu žlutá a flekatá, ale příjemně mě překvapil Smile Sice opaluje strašně málo, ale zato nemám jediný flek a barva vypadá docela hezky Smile Navíc je to obrovská pixla, takže dlouho vydrží (no..teda mě ani ne, já mám docela spotřebu... Embarassed )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Rheesa napsal:
Tak jednou jsem si tak koupila Johnson´s holiday skin se zpevňujícím efektem, večer se osporchovala, natřela poctivě celé tělo (mimo obličej, ten mám přirozeně tmavší než zbytek těla), spolkla dvě tablety beta-karotenu a ráno byla jako z reklamy Cool Akorát občas někde nějaký flek a celkově ten odstín byl velmi dožluta, tkaovéto jak potkáte žlutou holku a hned víte že to není přirozené Rolling Eyes


Laughing Laughing Laughing A co to zpevnění? Wink

Já naopak musím pochválit samoopalovák od Balei Wink (teda mléko s kapkou samoopalováku) Moc jsem mu nevěřila, čekala jsem, že budu žlutá a flekatá, ale příjemně mě překvapil Smile Sice opaluje strašně málo, ale zato nemám jediný flek a barva vypadá docela hezky Smile Navíc je to obrovská pixla, takže dlouho vydrží (no..teda mě ani ne, já mám docela spotřebu... Embarassed )


Já jsem teda byla spokojená s tím Garnierem, teď jsem si koupila Niveu pro normální a snědou pleť, má taky zpevňovat, tónuje sice hezky, ale neskutečně mi smrdí ( a to píšou na etiketě "nová vůně Laughing ). Takže fungovat asi bude, ale ten smrad mě odradil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rheesa
81-160
81-160


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: ne září 16, 2007 11:37 am    Předmět: Citovat

Mno zpevnění... psali že pleť bude viditelně pevnější po 14ti dnech používání, ale nenapsali jak často. Vzhledem k tomu jak jsem vypadala po první noci bych byla po dvou týdnech žlutá jak simpsni tak sem to dva týdny opravdu nepoužívala takže zpevnění nevim Wink

Ale myslím že sedy-lehy budou asi účinnější Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucca
21-40
21-40


Založen: 16.7.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 5:15 pm    Předmět: Citovat

ahoj tak já mám taky zkušenost se samoopalovákama, jeden čas jsem se taky natírala ,měla jsem Garnier, chytla mi moc hezká barva, líbila se mi snad víc než barva od sluníčka, ale pak mě to přestalo bavit, prostě jsem byla líná se každý večer natírat a taky mi vadilo že jsem na sobě tu vrstvu pořád tak nějak cítila.. a navíc největší problém byl s dlaněmi.. dost často si meju ruce a tak jsem je měla od zápěstí bělejší, vypadalo to docela srandovně Confused .. a když jsem pár dní zapomněla tak jsem byla celá flekatá, tak si říkám že radši budu bílá.. ale jediný co bych chtěla mít snědší je obličej, prostě mám na celým těle docela hezkou stejnoměrnou kůži, na sluníčku se docela rychle opálím až na obličej, jakmile vylezu na slunce tak mi vylezou letní pihy a i když se namažu tak ho mám červenej Confused zkoušela jsem samoopalovák od Garnier na obličej ale po něm mi taky vylezly pihy, jinak nic ach jo Mad tak prozatím to řeším pudrem ale to neni přirozený a vadí mi to... nevíte o nějakým samoopalováku na obličej po kterým nelezou pihy, moc mi to vadí Crying or Very sad děkujuuuu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: pá leden 18, 2008 9:45 pm    Předmět: Citovat

Jak už jsem někde psala touto dobou (v zimě) několikrát denně slýchám - nejsi nemocná? není ti blbě? jééje, máš zdravou lesní barvu! vypadáš jako smrtka atd. atd. - kdyby to řekli dva lidi, tak nad tím mávnu rukou, ale to mi říká tolik lidí, že mě to začalo pěkně štvát.
Velmi dobrou zkušenost mám s Holiday Skin na obličej od Johnson&Johnson - příjemně voní, hydratuje a dodává postupné opálení a nedělá mi fleky. Ale taky jsem zkusila samoopalováky od stejné firmy na tělo a měla jsem fleky, ale bílé tělo mi neva, tak už to nepokouším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marion
321-600
321-600


Založen: 13.11.2007
Příspěvky: 417

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 12:36 pm    Předmět: Citovat

Měla jsem Johnsons a Garnier a podobné zkušenosti, Garnier mnohem lepší, ale použila jsem je párkrát, jsem moc líná - naštěstí.

Když jsem se na Ecologistu dočetla, že samoopalovací přípravky jsou dost škodlivé (ony totiž kromě obsahu řady chemikálií mají uměle urychlovat stárnutí kůže) stejně jako opalovací a že umírněné opalování není jistá cesta k rakovině, byla jsem docela šťastná. Já totiž opalování miluji a kvůli tomu mediálnímu tažení proti němu jsem měla výčitky jen když jsem vyšla na déle než na pár minut na slunce nechráněná a nevrátila se úplně bílá.

Teď se mírného opálení nebojím, ale nevíte někdo, jak je to s přírodními samoopalovacími krémy? Třeba Lavera se mně líbí, ale už nevím, jestli se ten článek týkal jen těch chemických, jestli přírodní jsou stejně škodlivé.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.