Samoopalovací krémy pleťové i tělové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b47240d5c3135717baa7cbb0e650b26fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa opalujete?
vyvalujem sa na slniecku
16%
 16%  [ 5 ]
chodim do solarka / mam doma umele slniecko
6%
 6%  [ 2 ]
pouzivam samoopalovaci krem
6%
 6%  [ 2 ]
kaslem na to
70%
 70%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: so březen 08, 2008 4:28 pm    Předmět: Citovat

Látka DHA reaguje s vrchní už odumřelou částí kůže, proto to tak rychle vybledne, protože odpadávají ty staré obarvené. Myslím, že to bude pořád bezpečnější než samotné opalování, kdy se jde víc do hloubky kůže. I když déčko nám to nedodáSmile
V laveře je taky DHA, ale z řepkového oleje...
Na druhou stranu, opalování s mírou je podle mého názoru škodlivé asi jako všechno v dnešní době.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
coma
161-320
161-320


Založen: 13.2.2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 9:02 pm    Předmět: Re: Samoopalovací krémy pleťové i tělové Citovat

sarahpentium napsal:
ilona napsal:
Jakou s nimi máte zkušenost? Jak dlouho vám tohle opálení vydrží? Která značka se vám osvědčila?
Já měla loni Garnier - na obličej, byla jsem s ním celkem spokojená, trochu vysušoval-ale to mi nevadilo. Ale musela jsem se s ním mazat denně, jinak opálení rychle zmizelo.


Já mám ten garnier zářivá pleť - pozvolnej samoopalovák na tělo, používám ho i na obličej a teda velká spokojenost, tónuje úžasně a kdyžse mažu pravidelně, tak mám barvičku jak od moře. I mladej pak vyzvídá, jestli nechodím tajně na solárko Smile Jinej jsem nezkoušela, dost blbej je prej Johnson&Johnson, prej dělá fleky a smrdí...


Jo, to si taky myslim, Johnson smrdi teda drsne Mad mne nejvice vyhovuje Dove, ma dobrou konzistenci, hezky mi voni a nejsem po nem az tak uplne jak cinan Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 7:25 am    Předmět: samoopalovacie ktrémy Citovat

Chcela by som sa spytat, ci niekto z vas ich pouzivate a aky mate na ne nazor. Mam bledu pokozku a modre kruhu pod ocami a nijak to proste nezmenim. Neskutocne casto mi ludia z okolia vycitaju, ze zle vyzeram, ze ci nie som chora, ze som bleda ako stena a ze preco nechodim von (pritom kazde rano padim peso do roboty a pokial sa da tak aj po robote ideme von sa prejst, ina moznost nie je) a mna to uz nebavi furt z kazdej strany pocuvat a vysvetlovat ze to tak mam odjakziva, tak som si povedala ze ich vsetkych okaslem a kupila som si samoopalovak. Zvolila som ten najjemnejsi co mali - na mierne opalenie z Johnsonu ten novy s harmancekom, ale v zlozeni som ziaden harmancek neobjavila. Priatel ma vsak varoval, ze samoopalovaky su skodlive ze to mam byt radsej biela. Zatial ho pouzivam a poviem vam, uz pekne dlho som nepocula podobne poznamkytypu ci som neni chora a aka som biela a tak, a je to super pocit, len ma vystrasila ta jeho udajna skodlivost...
Co myslite, je to az tak zle? Ak ano, ako mam este ziskat aku taku farbu, ked na slnku nemam moc moznosti byt (a tiez to nie je zdrave) a do solarka nehodlam chodit?
Návrat nahoru
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:05 am    Předmět: Re: samoopalovacie ktrémy Citovat

valalo napsal:
Chcela by som sa spytat, ci niekto z vas ich pouzivate a aky mate na ne nazor. Mam bledu pokozku a modre kruhu pod ocami a nijak to proste nezmenim. Neskutocne casto mi ludia z okolia vycitaju, ze zle vyzeram, ze ci nie som chora, ze som bleda ako stena a ze preco nechodim von (pritom kazde rano padim peso do roboty a pokial sa da tak aj po robote ideme von sa prejst, ina moznost nie je) a mna to uz nebavi furt z kazdej strany pocuvat a vysvetlovat ze to tak mam odjakziva, tak som si povedala ze ich vsetkych okaslem a kupila som si samoopalovak.



Ale to je přece super, že jsi bledá! Wink To bych určitě neměnila.

valalo napsal:

Zvolila som ten najjemnejsi co mali - na mierne opalenie z Johnsonu ten novy s harmancekom, ale v zlozeni som ziaden harmancek neobjavila. Priatel ma vsak varoval, ze samoopalovaky su skodlive ze to mam byt radsej biela. Zatial ho pouzivam a poviem vam, uz pekne dlho som nepocula podobne poznamkytypu ci som neni chora a aka som biela a tak, a je to super pocit, len ma vystrasila ta jeho udajna skodlivost...
Co myslite, je to az tak zle? Ak ano, ako mam este ziskat aku taku farbu, ked na slnku nemam moc moznosti byt (a tiez to nie je zdrave) a do solarka nehodlam chodit?


Já teda považuju samoopalováky za s*ačky, a pokud jsou chemické, tak pro ně určitě platí to samé, co pro jinou chemickou kosmetiku. Já bych to na sebe nedala...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 9:09 am    Předmět: Re: samoopalovacie ktrémy Citovat

valalo napsal:
Chcela by som sa spytat, ci niekto z vas ich pouzivate a aky mate na ne nazor. Mam bledu pokozku a modre kruhu pod ocami a nijak to proste nezmenim. Neskutocne casto mi ludia z okolia vycitaju, ze zle vyzeram, ze ci nie som chora, ze som bleda ako stena a ze preco


Heh, mne se tez lidi ptaji - slecno, neni vam spatne?vy jste takova bila jak stena Laughing Nebo moja doktorka, ku ktere jsem si prisla pro prasky, rikala rovnou - vam je zle, ze?Jste zelena Laughing Laughing Laughing Takze ja su rovnou dvojbarevna..
Ja na opalovani kaslu. Opaluju se jen tak, ze litam v lete po venku. A jenom kdyz slunko fakt hodne pali, prejedu se nejakym kremikem 50. Stejne i kdyz jsem cilene lezela na slunku a opalovala se, vzdycky, ale VZDYCKY jsem se nejdrive spalila a misto toho, aby mi to spalene pak zhnedlo, tak se to sloupalo a byla jsem bila stejne Very Happy
Ja mam (doufam) aspon mizivou sanci na to, ze dostanu rakovinu kuze, az mi bude 50.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 9:34 am    Předmět: Citovat

zelená je fajn, já mám zas nádech do žlutooranžova. přes zimu bílá, v létě rudá a spálená. dost mi pomáhá betakaroten, tolik se nespálim a rychleji a více hnědnu, ač zázrak to neni. a taky to až tolik neřešim, před plesem jsem si sice koupila samoopalovák, ale nijak to nepomohlo, naopak mi moc nesedl, furt sem se drbala a na nohou mi naskočila vyrážka a neuvěřitelně smrdí, jako každej opalovák.
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medúzka
41-80
41-80


Založen: 21.1.2008
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 10:45 am    Předmět: Citovat

ale ved to je uplne krasne ked je niekto bledy!! Wink mne sa to paci a ked su este k tomu pehy tak je to uuplne pekne. ja som tmava a celkom by som si to vymenila Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 11:03 am    Předmět: Citovat

Já bych k samoopalovacím krémům moc důvěru neměla... co to může být za látky že způsobí zhnědnutí kůže? Shocked ale mám pocit že už jsem viděla i přírodní samoopalováky, ty budou asi šetrnější, no ale chemickou reakci na kůži budou způsobovat každopádně.

Po pravdě řečeno mě ty všudypřítomné reklamy na samoopalovací mléka a krémy pěkně štvou, jako bychom všichni museli být snědí, a pokud nejsme, tak nejsme in. Já bývám bílá celé léto a vůbec mi to neva, jen teda občas má někdo připomínky, ale na to většinou odpovídám že mě opalování nebaví a basta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 11:21 am    Předmět: Citovat

No, ono je fakt, ze opaleny clovek vypada zdrave. Ale zas na druhou stranu, kdyz je zenska namatlana takovym neradstvem, jeste chodi do solarka a pak je pre-hnedla a k tomu ma svetle vlasy treba.....to vypada zpravidla dost priserne. Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 12:18 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
No, ono je fakt, ze opaleny clovek vypada zdrave. Ale zas na druhou stranu, kdyz je zenska namatlana takovym neradstvem, jeste chodi do solarka a pak je pre-hnedla a k tomu ma svetle vlasy treba.....to vypada zpravidla dost priserne. Shocked


Tohle je ale dáno kulturou - nastavili jsme to tak, že kdo je opálený = je zdravý. Ale dříve, když lidé co neměli peníze museli pracovat na poli a byli chtě nechtě hnědí, a jenom paničky a panáčci kteří rukama pracovat nemuseli a mohli se schovávat před sluníčkem, byli bílí jako stěny, tak bylo určitě víc IN být bledý.
Hodně dělá reklama na každém rohu... představa že kdo chodí do solárka tak o sebe pečuje... atd. Grr, a co rakovina kůže? Čím dál tím větší hrozba, takže myslím že za pár let to spojení mezi opálený = zdravý už platit nebude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.