Samoopalovací krémy pleťové i tělové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7f2d6f95eb94cb6c78c6772e1c4ee9c3Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa opalujete?
vyvalujem sa na slniecku
16%
 16%  [ 5 ]
chodim do solarka / mam doma umele slniecko
6%
 6%  [ 2 ]
pouzivam samoopalovaci krem
6%
 6%  [ 2 ]
kaslem na to
70%
 70%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 12:19 pm    Předmět: Citovat

tak já s opalováním problém nemám (zatím Smile ) ale místo samoopalováku prej stačí nastrouhat mrkev..sice je to trošku oranžovější,ale za to přírodní a srovná se to:) . já samoopalováka taky použila akorát před plesem..jinak do solárka nějak nemusim.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 12:26 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:
tak já s opalováním problém nemám (zatím Smile ) ale místo samoopalováku prej stačí nastrouhat mrkev..sice je to trošku oranžovější,ale za to přírodní a srovná se to:) . já samoopalováka taky použila akorát před plesem..jinak do solárka nějak nemusim.. Smile


Já mám pocit, že různé ty (samozřejmě jen mírně) tónovací krémy s karotkou má i hodně přírodních značek, takže už teda něco takového, asi to bude lepší varianta než ty chemické.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 12:38 pm    Předmět: Citovat

Taky bledule mrtvolna.
Ted s jarem pouzivam garnier, mirne samoopalovaci.
Dermatologove je ze tri variant: opalovani na slunci, v solariu a samoopalovaky, jedine doporucuji. Za barvou je myslim nejaky rostlinny hormon (neco z rostlin je to urcite), kt ovsem obarvi jen uplne nejsvrchnejsi vrstvu kuze Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 2:31 pm    Předmět: Citovat

tiež sa hlásim do klubu mŕtvol, hehe.. až na to, že mne moja svetlá pokožka nevadí, práve naopak, príde mi to krajšie ako pripečená od slnka/solárka (solárková farba mi pripadá strašne umelá, podľa mňa to ide dosť ľahko rozoznať, hlavne keď sa tam niekto opaľuje dlhodobo).. ďalší dôvod je ten, že niesom zrovna fanúšik rakoviny, a preto sa snažím chrániť krémom s of 50+ a vyhýbať sa slnku. môjmu typu pokožky ani neprospieva (pehy, ľahko sa spáli), navyše mi dlhodobý pobyt na slnku nerobí dobre ani na celkový zdravotný stav (točí sa mi hlava, som malátna).. pre niektorých som možno exot a nechápu to, ale ja sa chcem predovšetkým chrániť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 3:33 pm    Předmět: Citovat

Zajmavé, že tu nemáme žádného příznivce vyvalování na slunku. A že jich znám kolem sebe hodně!
Jinak já teda opalování nesnáším, do solárka bych nevlezla ani kdyby mi za to zaplatili a taky se mi spíš líbí bledší kůže (je to takové zajmavější, hlavně v létě když jsou všichni připečení). že bych byla vyloženě bledá, to ne, ale když jsem loni v létě oblékla svoje sýrové nohy do krátkých kraťásků, tak jsem se musela smát Laughing Vypadalo to fakt docela divně, tak jsem si koupila nějaké to mléko s kapkou samoopalováku, aspoň na ty bílé nohy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 3:39 pm    Předmět: Citovat

Tak já se slunku doslova a do písmene vyhýbám. Když nemusim tak na něj neluzu a když jdu ven tak s 50+faktorem. To mi přípomímá,... chceme jet do řecka (jestli to teda vyjde) tak bych si měla pořídit pořádné zásoby Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 7:31 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Zajmavé, že tu nemáme žádného příznivce vyvalování na slunku. A že jich znám kolem sebe hodně!


Máš mě tady Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 8:18 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Soufflet napsal:
Zajmavé, že tu nemáme žádného příznivce vyvalování na slunku. A že jich znám kolem sebe hodně!


Máš mě tady Laughing Laughing

já taky neřekla, že se sluníčku vyhýbám Smile.
Já ho mám taky ráda, ale taky si dávám pozor..nejsem venku přes poledne Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 9:50 pm    Předmět: Citovat

taky se pridavam do klubu mrtvol Very Happy
pred par lety jsem chodila do solarka pul roku pravidelne, protoze mi to doporucila doktorka. sice ho v zasade odmitam, ale alespon mi zmizelo akne na zadech.
premyslela jsem tez o tom, ze bych si nejaky samoopalovak poridila, ale asi by to vypadalo vic neprirozene, nez moje bila plet. mam spoustu jizev po celem tele, na obliceji obcas nejaky pupinek, nekde je kuze sucha, jinde mastnejsi, bojim se, ze by to nechytlo vsude rovnomerne.
kamarad mi kdysi rikal, ze by to melo fungovat na stejnym principu, jako kdyz zhnedne ovoce na vzduchu, pry se hlavne pouzivaji merunky a proto to tak smrdi. nevim, jestli je to pravda.
jinak se ale v lete opaluju dobre a libi se mi byt sneda, protoze mi pak lip vyniknou oci. a kdybych mela dokonalou bledou plet, taky bych si nestezovala. jenze na ty svetly kuzi je hned vsechno videt Rolling Eyes Embarassed

bledulky, ozkousely uz jste nekdo nejaky prirodni samoopalovak s uzasnym vysledkem? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lillypad
161-320
161-320


Založen: 15.2.2008
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: pá duben 25, 2008 10:00 pm    Předmět: Citovat

Já sluníčko ráda, ale opalování nechápu. Ležet někde na slunku více než deset minut, to si nedokážu představit Confused
U mně je spíše problém, že mám po dni na kole samé pruhy od oblečení, hlavně od brýlí, to je děs. No a v zimě je to ještě horší. To se mi pak slijou pihy do jedné Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.