Samoopalovací krémy pleťové i tělové
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=fa7ad5813522a7d54a23e3ac2fb5adbaZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Ako sa opalujete?
vyvalujem sa na slniecku
16%
 16%  [ 5 ]
chodim do solarka / mam doma umele slniecko
6%
 6%  [ 2 ]
pouzivam samoopalovaci krem
6%
 6%  [ 2 ]
kaslem na to
70%
 70%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 5:33 pm    Předmět: Citovat

Já jsem moc ráda opálená. Nejlíp se opálím ve vodě-sluníčko se o ni odráží a já mám super barvičku, voda mě baví a přes léto fakt nechci být někde zavřená, ALE používám samozřejmě opalovací mléko. V létě mám i lepří pleť. A celkově jaro a léto miluji. Se samoopalováky zkušenost nemám-ale proč ne? se solárky taky ne-ale po tom ani netoužím, mít seschlou nepřirozeně opálenou kůži. Jinak jsem fototyp 3 takže se naštěstí opaluji rychle. ( F1 blondýna/zrzka, modré oči, pihy, světlá pleť, F2 blondýna/plavovláska/tmavovláska, modrošedé/zelené oči, světlá pleť, F3 plavovláska/bruneta, málokdy se spálí, F4 tmavovláska, hnědé oči)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

Bambi napsal:
Já jsem moc ráda opálená. Nejlíp se opálím ve vodě-sluníčko se o ni odráží a já mám super barvičku, voda mě baví a přes léto fakt nechci být někde zavřená, ALE používám samozřejmě opalovací mléko. V létě mám i lepří pleť. A celkově jaro a léto miluji. Se samoopalováky zkušenost nemám-ale proč ne? se solárky taky ne-ale po tom ani netoužím, mít seschlou nepřirozeně opálenou kůži. Jinak jsem fototyp 3 takže se naštěstí opaluji rychle. ( F1 blondýna/zrzka, modré oči, pihy, světlá pleť, F2 blondýna/plavovláska/tmavovláska, modrošedé/zelené oči, světlá pleť, F3 plavovláska/bruneta, málokdy se spálí, F4 tmavovláska, hnědé oči)


Mě by zajímalo, jaký jsem fototyp já - blondýna, světlá pleť, ale málokdy se spálím a opaluji se velice dobře... Question Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: st květen 28, 2008 7:50 pm    Předmět: Citovat

2 nebo 3 ale to bys byla plavovláska a nebo vyjímka, která potvrzuje pravidlo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikina88
41-80
41-80


Založen: 8.11.2011
Příspěvky: 77

PříspěvekZaslal: čt květen 03, 2012 4:53 pm    Předmět: Citovat

Karmilla napsal:
tiež sa hlásim do klubu mŕtvol, hehe.. až na to, že mne moja svetlá pokožka nevadí, práve naopak, príde mi to krajšie ako pripečená od slnka/solárka (solárková farba mi pripadá strašne umelá, podľa mňa to ide dosť ľahko rozoznať, hlavne keď sa tam niekto opaľuje dlhodobo).. ďalší dôvod je ten, že niesom zrovna fanúšik rakoviny, a preto sa snažím chrániť krémom s of 50+ a vyhýbať sa slnku. môjmu typu pokožky ani neprospieva (pehy, ľahko sa spáli), navyše mi dlhodobý pobyt na slnku nerobí dobre ani na celkový zdravotný stav (točí sa mi hlava, som malátna).. pre niektorých som možno exot a nechápu to, ale ja sa chcem predovšetkým chrániť.


tak já sem taky takový exot Very Happy léto mám ráda, ale trávím ho ve stínu, když mám být déle na sluníčku jsem protivná, protože se mi začne točit hlava, jde na mě slabost...jsem sněhově bílá, neopálím se ani kdybych se stavěla na hlavu a mám pihy Very Happy sice se mi většina lidí směje že sem bílá, ale co mám dělat?? Kůže mi rudne už po 5min na sluníčku a i když se spálím tak jdu zase zpátky do bíla. Zkoušela jsem i u moře být co nejčastěji na sluníčku, mazala sem se ,,jen" 30 (jinak se mažu 50) a stejně ani po těch vyčerpávajících 14 dnech na sluníčku jsem neměla vidět ani obrys plavek Very Happy myslím, že se s tím musíme smířit, aspoň jsme jiné, zajímavé Smile
A jinak, zkoušela jsem opalovák Balea a šla jsem do žluta Confused ale tmavší kamarádka šla krásně do hněda, tak to bude asi záležet na pleti..a měla jsem žluté i dlaně!! Vypadalo to dost divně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majduschka
321-600
321-600


Založen: 28.3.2011
Příspěvky: 323

PříspěvekZaslal: pá květen 04, 2012 12:04 am    Předmět: Citovat

Kikina88 napsal:

tak já sem taky takový exot Very Happy léto mám ráda, ale trávím ho ve stínu, když mám být déle na sluníčku jsem protivná, protože se mi začne točit hlava, jde na mě slabost...jsem sněhově bílá, neopálím se ani kdybych se stavěla na hlavu a mám pihy Very Happy sice se mi většina lidí směje že sem bílá, ale co mám dělat?? Kůže mi rudne už po 5min na sluníčku a i když se spálím tak jdu zase zpátky do bíla. Zkoušela jsem i u moře být co nejčastěji na sluníčku, mazala sem se ,,jen" 30 (jinak se mažu 50) a stejně ani po těch vyčerpávajících 14 dnech na sluníčku jsem neměla vidět ani obrys plavek Very Happy myslím, že se s tím musíme smířit, aspoň jsme jiné, zajímavé Smile
A jinak, zkoušela jsem opalovák Balea a šla jsem do žluta Confused ale tmavší kamarádka šla krásně do hněda, tak to bude asi záležet na pleti..a měla jsem žluté i dlaně!! Vypadalo to dost divně Very Happy


tak to je jak u mě... bílá, červená a nebo žlutá... takže samoopalovák jsem věnovala mamče, která je po něm jak od moře Very Happy kam teď teda ke všemu jela, grrr...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.