Spálená kůže
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=229cdaf19c396d27501e7ec122ca17daZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 4:13 pm    Předmět: Citovat

Mehta napsal:

Do hábitu ne, ale do kšiltovky a XXL trička. ano, krémování kdykoli, když svítí slunce a jdu ven na větší "výpravu" než jen s košem. Můj obličej se naposledy dokázal spálit v květnu po dni na slunci, kdy jsem se něměla kam schovat do stínu i přes padesátku krém, takže si to fakt dost hlídám.


Tak to obdivuju, já bych u vody v triku asi nevydržela. Můžu se zeptat, jakou máš pleť, asi hooodně světlou?

Ale taky jsi mi udělala trochu radost, že i opatrný člověk se spálení občas prostě nevyhne a nejsem tudíž neschopná nesvéprávná a pod.. Jde jen o to, jak často a jak velký kus kůže se "neuhlídá". Např. já se nervuju když se mi připeče kus stehen co byl dlouho neopalovaný vystrčen v jinak střižených plavkách, a jiní, třeba stejně světlí, na to pečou totálně a spálí se celí několikrát za sezonu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 4:14 pm    Předmět: Citovat

Jehé, ve vlasech mám jedno, na to jsem úplně zapomněla Very Happy Já mám specialitu záda a pak mám jedno velké na holeni.
Já se hlídám i kvůli tomu, že nesnáším takové ty opálené čtverečky a výstřihy a zbytek těla světlý. A pak se mi taky líbí bílá pokožka Smile Ale nejhlavnější jsou ta znaménka, jsem takový lehčí Dalmatinek, tak si nehodlám vypěstovat nějakou chuťárnu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mehta
161-320
161-320


Založen: 17.11.2008
Příspěvky: 179

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 4:20 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:


Tak to obdivuju, já bych u vody v triku asi nevydržela. Můžu se zeptat, jakou máš pleť, asi hooodně světlou?

Hehe, na tom přece není co obdivovat Laughing Já bych zase nevydržela ležet jen v plavkách na slunci, to bych si pak akorát představovala, jak budu večer rudá a bude to bolet.
Jo, jsem bílá jako tvaroh Laughing s velkou kopou mateřských znamének, bez pih, světle hnědé vlasy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 4:24 pm    Předmět: Citovat

Jo, bílá místa od plavek taky nenávidím Twisted Evil Opaluju se (dá-li se tak nazvat ležení pokud možno na mírném odpoledním slunci a natřená třicítkou, nebo uvody v polostínu taktéž třicítkou) obvykle nahoře bez, to mi zase doporučila doktorka na zmírnění strií (opravdu LEHKÉ vystavení sluníčku, ani to není pomalu znát), a taky nesnáším bílá ramínka lezoucí zpod trika. Ale za celou sezonu se opálím fakt lehýnce, skoro to není vidět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 4:26 pm    Předmět: Citovat

Blondorezka napsal:
...nahoře bez, to mi zase doporučila doktorka na zmírnění strií...


Coto? Shocked To takhle funguje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Blondorezka napsal:
...nahoře bez, to mi zase doporučila doktorka na zmírnění strií...


Coto? Shocked To takhle funguje?

To jsem taky vubec nevedele. Budu si opalovat boky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 6:34 am    Předmět: Citovat

Prý LEHOUNKÉ vystavení sluníčku sjednotí strie s okolím, taky vitamíny a tak... Nerozumím tomu, ale mám je skutečně vidět o dost míň. Ale chce to fakt opatrně, hezky odpoledne, namazat třicítkou a pak na chvíli vystavit.

Jo a taky se krmím betakarotenem.. Jak si vzpomenu, ale docela dost Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: st červen 17, 2009 10:20 am    Předmět: Citovat

Ahá Idea Blondorezko děkuju Wink Někdy to zkusím Cool

S tím betakarotenem jsi to myslela tak, že se jím krmíš hodně, nebo že si často vzpomeneš? Ono by se to nemělo přehánět, prý se ukládá - ale nevim kam Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blondorezka
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.9.2007
Příspěvky: 794

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 8:17 am    Předmět: Citovat

Často si vzpomenu. Doporučené dávkování bych nepřekračovala. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt červen 18, 2009 9:05 pm    Předmět: Citovat

To ja jsem se tentokrat taky moc hezky na dovoleny spalila,ale to tak ze hezky ramena a do masa.Tak jsem zasla do zdejsi lekarny a tam mi doporucily algoflogen-obsahuje to calcium forte,vitamin A,aloe vera a D panthenol.A je pravda,ze nic jinyho jsem nesnesla.Zkousela jsem kokosak,kremy,panthenol normalni,jogurt bilej,ale vsechno me strasne palilo...To fakt nikomu nepreju a o tom svlikani kuze potom snad ani nemluvim.Nevite nekdo,co je proti loupani kuze?Betakaroten uz beru docela dlouho
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.