Spálená kůže
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=474c444e177fdd386b23e975d611fae9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 6:36 am    Předmět: Citovat

Pokud se spálíš fakt hodně,tak se ti kůže sloupe vždycky. Spíš to chce jen hodně mazat,tím se to urychlí. Já mám poslední zážitek se spálením teď z neděle,byli jsme celý den na letišti na leteckém dni,foukal vítr,takže člověk je oblečený a má pocit,že to nepeče,a přesto,že jsem měla obličej namazaný,tak tam není kam se schovat,a ještě když se tam pohybujete dost času po betoně(účinek je asi jako u moře,nebo na vodě,nebo sněhu)a přijela jsem domu s rajčetem místo obličeje.Musím říct,že takhle spálená jsem snad nebyla ani u moře,ale tam se asi člověk víc hlídá. Bolelo a pálelo to dost,první večer jsem si naházela kostky ledu do pytlíku, a chladila o sto šest a panthenol je výbornej,ale tentokrát jsem vyzkoušela jak už tu nekdo psal rakytníkovej balzám od Saloosu a musím potvrdit,že je výbornej,první den jsem teda červená byla,ale druhej už jsem začla hnědnout,a spodní kůže se hojila poměrně rychle a ta vrchní se oloupala aniž by pod ní zůstali světlejší fleky,ještě se mi teda trošku loupe nos,ale ten byl chudáček spálenej nejvíc,tak se asi hojí pomalejc. A ten balzám zmíňoval i bolest,aspoň teda u mě,ale je fakt,že jsem se s nim mazala a nos stále mažu poměrně často během dne.(účinky rakytníku a bambuckýho másla jsou zázračný,přijde mi,že tahle kombinace je geniální) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 12:04 pm    Předmět: Citovat

No to je prave to ja se loupu uplne cela,ale spaleny jsem mela jen ramena.A loupu se kazdej rok,vzdycky prvni opaleni..A to se kazdej vecer mazu Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucy W.
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.3.2008
Příspěvky: 978

PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2009 2:43 pm    Předmět: Citovat

Pokud vím, na spáleniny je nejlepší kalciová mast (Calcium pantothenicum nebo podobné). Obnovuje poškozenou a podrážděnou kůži a používám ji, kdykoliv se spálím, třeba i o hrnec (a jednou o troubu, au...)
_________________
Rozhlizeni po svete nic nestoji­, plati­ se teprve za komentare.
Nebudu se menit v hada, nikdy to nepomaha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
davides
0-7
0-7


Založen: 2.5.2010
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 7:41 am    Předmět: spalena kuze Citovat

ahoj, já používám na spálenou kůži tento panthenol, a vždycky mi to docela pomohlo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

Včera som sa tak rehotala keď som sa večer zbadala v zrkadle Very Happy Cele plecia spálené, a to som na slniečku bola možno 4 hodiny... Ale nebolo to až také hrozné, neboleli... A to je len máj.. Very Happy Síce pri mojej extra citlivej pokožke ktorá sčervená len čo sa poškrabem je to normal Very Happy Ináč čo sa týka spálenín, tak používam klasický domáci recept a o kyslú smotanu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem se letos prvně spálila - vítr fukal, tak se nezdálo. Mno, obličej v pořádku (až jsem se divil) - jenom lehce přichycený frňák. Zato výstřih a ramena připomínají Winettouvu sestru Very Happy Takže smilním s panthenolem Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 12:27 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak jsem se letos prvně spálila - vítr fukal, tak se nezdálo. Mno, obličej v pořádku (až jsem se divil) - jenom lehce přichycený frňák. Zato výstřih a ramena připomínají Winettouvu sestru Very Happy Takže smilním s panthenolem Wink


Ako by si písala o mne.. Very Happy Najradšej mám tie biele miesta po tielku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: ne květen 02, 2010 12:33 pm    Předmět: Citovat

Taky jsem se už letos připálila a kdyby jen to...vylezla mi sluneční vyrážka, ale místo aby se do druhého dne ztratila jako vždy tak jsem měla tři dny flekaté ruce a mohla se udrbat Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nikkola
0-7
0-7


Založen: 17.2.2010
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 7:27 pm    Předmět: beta karoten Citovat

Dobrý den, nevíte někdo jestli je dobré používat betakaroten ještě před dovolenou? Někde jsem četla že aspon 14 dní před dovolenou by se měl používat, podporuje opálení? a máte prosím někdo zkušenosti z jedním z těchto betakarotenů? Je jich moc, tak možná mi někdo poradíte, díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st červen 02, 2010 7:51 pm    Předmět: Citovat

Před dvěma týdny se mi zase podařilo spálit (bohužel s epočasí střídalo tak rychle, že jsem si řekla, že na slunko nedojde Mad ) - a to tak, že hodně. Asi jsem k tomu chytla aj úpal, nebo úžeh, nebo co to je.
Doma jsem nasadila hned panthenolovou kůru a za dva dni se začala loupat. Po dvou týdnech se loupu částečně ještě pořáda a některá místa ne a ne zblednout Rolling Eyes chjoooo
Slavnostně jsem si slíbila, že na akci příště krom dní, kdy budou padat konve vody, bez krému 50ky nevylezu. Twisted Evil
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.