Trhání osmiček/zubů moudrosti/
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 7:35 pm    Předmět: Citovat

Oni vědí, ne vždy to respektují. není žádná páka jak je donutit v létě tyto zákroky nedělat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lulu Nixe
161-320
161-320


Založen: 2.10.2012
Příspěvky: 230

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 8:59 pm    Předmět: Citovat

Hm a když pobýváte dlouhodobě v zemi, kde je horko skoro pořád, nedá se stejně nic dělat (tak to bylo se mnou, když mi vytrhávali spodní osmičku. Celkem bez potíží, bolelo to trochu den nebo dva potom a měla jsem tam týden stehy a měla jsem používat speciální zubní pastu a ústní vodu). Rozhodně nepříjemnější a složitější proces než s horními, ty jdou ven snáz, pokud už jsou částečně vyrostlé.
A poslední - spodní - osmičku pořád mám, protože prý to nebylo nutné odstraňovat zatím, ale je tam vlastně zbytečná - ke kousání nepoužitelná, když nemám tu horní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Haiky
161-320
161-320


Založen: 5.2.2011
Příspěvky: 170

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 9:09 pm    Předmět: Citovat

jenom pro vysvětlení- ono by to nbez narkozy nebo rajského plynu šlo,ale psychicky se přes to nedostanu. Tkoušeli mi dávát neúspěšně sedativa abych se uklidnila a zákrok mohli provést,ale nepovedlo se.
Tak teď mi navrhli rajský plyn....

Jinak zub nahoře roste a ty dva spodní sice taky,ale tkačí se kolmo na ostatní stoličky Confused

Právě proto jsem žádala o vaše zkušenosti,abych věděla,co mě při tom rajském plynu čeká...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 9:37 pm    Předmět: Citovat

Lulu Nixe: tak jistě. Ale v ČR se dají tyto zákroky dělat mimo parné dny. Mě se veškeré rány hojí špatně, mám zánětlivé onemocnění kloubů a sníženou imunitu, takže jsem tuto radu uvítala Smile

Haiky: chápu. Já zase zjistila, že nepřekousnu narkózu. To jsem si ty zuby radši nechala vytrhnout jen s lokalkou, i když mi byla vcelku prd platná a to mi dali pokaždé tři dávky ( což jsem se poprvé rozbrečela, protože injekce do dásní, tváře a jazyka bytostně nesnáším)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hledalka
8-20
8-20


Založen: 8.10.2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 9:46 pm    Předmět: Citovat

Mě tehdy nikdo narkózu nikdo nenabídl, ale upřímně asi bych do ní nešla, kdyby mi dali vybrat. Takhle to byla prostě chvilka nepříjemná a hotovo. Narkóza je mnohem větší zásah do organismu.
Ad teplo: zpětně si uvědomuji, že jsem se měla potom vyhýbat sluníčku, ale to bylo myslím spíš kvůli antibiotikům, která mi nasazoval preventivně proti infekci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hledalka
8-20
8-20


Založen: 8.10.2013
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 9:48 pm    Předmět: Citovat

Haiky: rajský plyn jsem nezažila, tak nevím přesně. Ale když se zablokuje bolest je to prostě jen nepříjemné, ale se šikovným zubařem to netrvá dlouho a znám i nepříjemnější procedury u lékaře, které se dělají běžně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 9:51 pm    Předmět: Citovat

Mě zatím vysekávali jen jeden, tři mě čekají. Bohužel to bylo jen s lokálním umrtvením. Nikdy víc. Do kompletní narkózy nechci, to by mi prý museli vykloubit čelist, aby se k zubům dostali a obecně je to nešetrnější zákrok, když pacient nespolupracuje. Ale analgosedace PRÝ funguje tak, že je člověk v polovědomí, necítí bolest ani strach a hlavně si po zákroku nic nepamatuje. Takže až dojde na příští zuby, jdu do toho.
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt duben 17, 2014 9:56 pm    Předmět: Citovat

Já jsem rajský plyn zažila. před dvaceti lety. Operace slepého střeva. Co budu povídat. Nevěděla jsem o co jde. pamatuju si světla operačního sálu a pohádku "byl jednou jeden princ na koni...." Pak probuzeni, nevěděla jsem, kde jsem, Musela jsem čůrat. Když jsem si sedla, strašn+ to bolelo, ale touha po toaletě byla silnější. pak okno, vycházím ze záchoda, táhnu za sebou kapačku i se stojanem a ke mě se řítí totálně bílá sestřička, že mě už půl hodiny hledá celé oddělení. Já byla v úplně jiný části nemocnice... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meeesha
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2010
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 6:33 am    Předmět: Citovat

Týjo, tak to teda nevím, jestli ty dva lidi, co mi říkali, že měli celkovou narkózu, to měli nějak komplikované, ale fakt jim to vysekávali v celkové narkóze. Taky si pak pobyli pár dnů v nemocnici. A oběma dělali najednou všechny čtyři zuby.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: pá duben 18, 2014 6:57 am    Předmět: Citovat

Já nevím jak kde, ale ono se za tu analgosedaci dost připlácí plus je nutný nějaký vyšetření předem, aspoň jsem to tak měla, když mi loni trhali horní osmičky a ta jedna byla v pohodě a se druhou mě pan doktor poslal na stomatochirurgii, že prý hrozí díra skrz patro a šití. A za analgosedaci bylo tuším 1500,- navíc takže jsem to nakonec dala bez ní. Ale to mi nic nevysekávali z kosti, jenom rvali Very Happy Působit to mělo tak, že člověk úplně nespí, vnímá, spolupracuje, ale je mu všechno jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.