Ahojky ;)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mishka88
0-7
0-7


Založen: 8.5.2014
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 8:22 am    Předmět: Ahojky ;) Citovat

Ahojky, ráda bych se představila. Jmenuji se oficiálně Michala, ale na netu působím jako Mishka. Toto fórum jsem objevila nedávno, když jsem pátrala po henně (info, značka atd atd.). Jelikož si nechávám narůst vlásky, tak jsem si říkala, proč se nezaregistrovat. Vzpomínám na dobu, kdy jsem chodila na základku a měla krásné dlouhé husté vlásky až po zadek. Kadeřnička si je pokaždé schovávala na paruky. Jenže pak přišly 2 porody, problémy se štítnou žlázou a vlasy začaly padat ve velkém. Rapidně jsem je zkrátila po ramena. Stres kvůli bývalému tomu moc nepřipadal. Nejvíce vlasů jsem ztratila nad čelem, to je opravdu rapidně vidět. Ostatní část hlavy je jakžtakž už v pořádku. Používám už nějaký ten týden Biohar a zkouším různé aktivační šampony atd. Ale ta oblast nad čelem pořád nechce zarůst. Mám světle hnědé vlasy, takže jsem hodně barvila na tmavě hnědou, hnědočernou apod. Samozřejmě chemií, ptž o henně na vlasy jsem neslyšela. Nedávno mně to ale hodně zaujalo a určitě do toho chci jít. Jen teď řeším, zda se dá nějak stáhnout chemická barva z vlasů. Jelikož mám odrosty té černohnědé, takže cca 5cm máím vlastní barvu a zbytek je ta chemie. Tudíž teď přemýšlím, jestli si koupit tmavě hnědou hennu a barvit jen odrosty, dokud neodroste ta chemie, což ale potrvá hoooooodně dlouho a nebo zda se ta chemie dá nějak šetrně stáhnout, aby mi to nezničilo vlasy. Každopádně budu ráda za jakékoliv rady, tipy a doporučení jak ohledně té henny a stažení chemie, tak i ohledně padání vlasů. Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2014 10:13 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás. Držím palce s růstem vlasů. Určitě tu najdeš spoustu rad a tipů. Nejlepší je vyzkoušet, co bude přímo tobě fungovat. Ať se ti tu líbí.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.