Alergie, henna, znicene vlasy

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3640659ba3a2549a4e6aa6e6a070fa6fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Denka
0-7
0-7


Založen: 16.5.2014
Příspěvky: 0

PříspěvekZaslal: pá květen 16, 2014 12:19 pm    Předmět: Alergie, henna, znicene vlasy Citovat

Ahoj,
Moc prosím Vás zkušenější o radu. Měla jsem krásne dlouhé blond vlasy, v pubertě mi ztmavly a začala jsem zesvetlovat zesvetlovaci. To trvalo téměř 10 let každý měsíc. Výsledky byly barevně v poradku, ale z mých vlasů se stal zakudlany mrtvý chemlon a zridly o 50%. Vypadavani neprestavalo a začaly se stupňovat reakce jako pálení, svědění, zarudla pokožka, které přešly až do krvavých puchyru, vyrazce po celém těle, potížím s dýcháním a otokum obličeje. Nyní si už nemohu barvit vlasy žádnou chemickou barvou bez rizika a často i bolesti. Před rokem jsem naprosto zničené vlasy ostrihala strojkem. Naštěstí rostou mi rychle. Po dalších 5ti aplikacích zesvetlovace, kdy už jsem měla opravdu strach o sve zdraví, rozhodla jsem se pro vyzkoušení henny. Na poprvé mi vypadalo hodně vlasů, ale nejspíš těch mrtvých, celkově se jejich kvalita totiž zlepšila. Použila jsem odstín ořechoveplavy, ale vlasy zoranzovely, další měsíce jsem používala postupně tmavší a tmavší až po úplně černou, ale beze změny, vlasy jsou stále i po černé henne světle oranzove, jen odrosty jsou černé. Vypadá to hrozně. Chtěla bych být zase blond, ale citron, med i jogurt jsem zkoušela na odrosty celý rok pravidelně, barva se ani nehla, jen citron vlasy vysusil ještě více. Chtěla bych aspoň sjednotit barvu, ideálně zesvetlit. Budu vděčná za jakoukoliv radu. Děkuji a přeji pěkný den Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gaia136
41-80
41-80


Založen: 28.11.2012
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so květen 17, 2014 1:11 pm    Předmět: Citovat

Hennu asi nijako nezosvetlíš, musíš jedine počkať, kým to vyrastie. Možno by ju zosvetlili chcemické zosvetľovače, ale to asi nechceš riskovať po predošlých skúsenostiach. A potom ak chceš prírodne farbiť na blond, tak vyskúšaj cassiu.
_________________
Dum spiro, spero.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.