jak na bílé zoubky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e7e089f41db5a2c293fcf6c3ce1ac817Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

On je taky rozdíl mezi opravdickým zubním kamenem a pigmentací, která je jen od kafe, čaje a tak - ta je opravdu vyčištěná za chvilku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:

Hmmm, tak mě ho odstraňovala normálně moje zubařka - laserem, trvalo to asi 15 minut a bylo to zdarma... Shocked Wink


Fakt jsem na tom křesle seděla hodinu... nebylo to bolestivé, spíš nepříjemné, hlavně tam, kde mám citlivé krčky. Taky mi pak na zuby dala fluoridový zábal ( hnus - jsem se tam mále poz....) a jakýmsi gumovým válečkem pak ten fluor zatvrzovala, či co...



Ono asi i záleží na tom, v jakém stavu ty zuby jsou Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:

Ono asi i záleží na tom, v jakém stavu ty zuby jsou Wink


Embarassed Embarassed Embarassed nechci se chlubit- ale moje zuby jsou ve stavu dobrém (spolužák je zubař a říkal mi- "Ilono- na svůj věk máš krásný zuby" - to jsem si připadla jak kobylka na koňském trhu) - ale v rodině máme paradentozu a tam se právě ten zubní kámen musí odstraňovat dost pečlivě, aby dásně neustupovaly zbytečně ( a je mi jasný, že vzhledem k tomu, že se to platí si mě hygienistka zvala taky "pečlivě a často" Very Happy)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 6:46 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Klarusa napsal:

Ono asi i záleží na tom, v jakém stavu ty zuby jsou Wink


Embarassed Embarassed Embarassed nechci se chlubit- ale moje zuby jsou ve stavu dobrém (spolužák je zubař a říkal mi- "Ilono- na svůj věk máš krásný zuby" - to jsem si připadla jak kobylka na koňském trhu) - ale v rodině máme paradentozu a tam se právě ten zubní kámen musí odstraňovat dost pečlivě, aby dásně neustupovaly zbytečně ( a je mi jasný, že vzhledem k tomu, že se to platí si mě hygienistka zvala taky "pečlivě a často" Very Happy)


A jaj, paradentozu mame v rodine tez Sad A co ti ta pani radila o mezizubnich kartaccich a tak?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: ne červen 24, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
ilona napsal:
Klarusa napsal:

Ono asi i záleží na tom, v jakém stavu ty zuby jsou Wink


Embarassed Embarassed Embarassed nechci se chlubit- ale moje zuby jsou ve stavu dobrém (spolužák je zubař a říkal mi- "Ilono- na svůj věk máš krásný zuby" - to jsem si připadla jak kobylka na koňském trhu) - ale v rodině máme paradentozu a tam se právě ten zubní kámen musí odstraňovat dost pečlivě, aby dásně neustupovaly zbytečně ( a je mi jasný, že vzhledem k tomu, že se to platí si mě hygienistka zvala taky "pečlivě a často" Very Happy)


A jaj, paradentozu mame v rodine tez Sad A co ti ta pani radila o mezizubnich kartaccich a tak?


Ukázala mi správnou techniku čištění, poradila, které mezizubní kartáčky kupovat, jak používat dentální nit a tak(třeba které léky na paradentozu působí negativně)).... Faktem je , že mé krvacivé dasně se od té doby zlepšily o 90% procent.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Marianna napsal:
Také pomáhá citron, ale to určitě není pro sklovinu dobré, jako jakákoli kyselina...
Myslím, že než takovéto experimentování, je lepší bělění u odborníka...dnes jsem v rádiu slyšela, že sice každý má odstín dán, takže někdo prostě zuby jako papír mít nebude, ale vždycky to o pár stupňů zesvětlit jde..
Já docela přemýšlím o nějakém profesionálním zásahu (odstranění zubního kamene, vybělení...). nemáte s tím někdo zkušenost?


Odstanění zubního kamene jsem poprvé podstoupila letos na jaře (nemyslím to třiminutové strhnutí kamene u zubaře). Můj zubař mě poslal k zubní hygienistce (to je název, co?) . Celkem jsem podstoupila 4 hodinové návštěvy, kdy mi laserem a různými háčky odstraňovali zubní kámen i z pod dásní (on vlastně nebyl moc vidět - ale už po druhé návštěvě byly zuby bělejší- a to je mám celkem bílé). Nevím jak u vás, ale u nás to nehradí pojišťovna, takže jsem si to celé zaplatila (jedna návštěva asi 500,- kč) . Ale já měla i problém s krvácení dásní což mi po odstranění kamene skoro zmizelo, takže jsem peníze ráda oželela. Taky mi hygienistka dost poradila v ústní hygieně, mezizubních kartáčcích, nitích,ústních vodách a tak.


Jé tak to bych potřebovala!! Taky mi občas krvácejí dásně a má zubařka na to doporučila jen čistit, což samozřejmě dělám Rolling Eyes ..Navíc mám te´d čerstvě dvě nové plomby, předtím jsem neměla žádné, takže mě to štve Sad Copak Ti poradila moudrého o těch vodách, nitích, čištění?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 1:28 pm    Předmět: Citovat

Marianna napsal:
Jé tak to bych potřebovala!! Taky mi občas krvácejí dásně a má zubařka na to doporučila jen čistit, což samozřejmě dělám Rolling Eyes ..Navíc mám te´d čerstvě dvě nové plomby, předtím jsem neměla žádné, takže mě to štve Sad Copak Ti poradila moudrého o těch vodách, nitích, čištění?


Mně krvácely dásně, když jsem byla těhotná, a jednak jsem dostala nějaké kloktadlo, jednak doporučení používat mezizubní kartáčky. To jsem dělala a spravilo se to. Takže je používám dál a všechno v pohodě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 3:50 pm    Předmět: Citovat

Na krvácení dásní je dobré používat mezizubní kartáčky a důležitá je pravidelná masáž dásní - doporučila mi kartáčky Curaprox, jsou k dostání jen v lékárnách - ideální je provádět masáž denně, minimálně 5 minut a pak teprve vyčistit zuby. A pravidelně odstraňovat zubní kámen, on totiž roste pod dásna, která se tím pádem víc odchlipují a vede to k zánětům dásní, krvácení a paradentoze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

JJ, kartacky Curaprox jsou nejlepsi, jine uz nekupujeme Smile. Tip Very Happy : maji je na biosfere, takze si muzte koupit kokosak Liveon a kartacky curaprox pro celou rodinu a uz mate skoro postovne zdarma Very Happy. Ano, tak to delam ja Very Happy. A k tomu nejakou fair trade cokolady, nejlepsi je bila necokolada s kokosem Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá září 07, 2007 9:15 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám na jednu stranu štěstí, že mám od přírody ( nebo spíš po tátovi ) bílý a rovný zuby, ale po taťkovi jsem zdědila i sklony ke kazivosti, teda hlavně v dětství, teď už ne, mám 4 plomby na stoličkách. I táta má bílý zuby, všechny svoje, bělostný, až se ho ptají, jestli jsou jeho ( je mu 54 ) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.