jak na bílé zoubky?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5a0bff38c80bf5dc7966fd8fece3fd04Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: so září 08, 2007 2:25 pm    Předmět: Citovat

Ja si pred nekolika dny koupila z Ameriky beleni pro domaci pouziti a muzu rict, ze me zoubky jsou o poznani belejsi. Vetsinou se pouziva pet dni a pak je lepsi si dat pauzu. A opravdu po peti dnech se nemusim stydet usmat. Vycetla jsem na internetu, ze se to prodava i u nas v lekarnach. Kdyz si date do vyhledavace na googlu "beleni pro domaci pouziti", tak si tam o tom neco muzete precist. Ja mam 22% belici pastu, ktera se pouziva jednou denne, v Cesku se prodava prevazne jen 10%, ale s tim ze se musi pouzivat dvakrat denne. S tim 22% je to jednoduzsi, protoze delka jednoho cisteni je pul hodiny. Nejsem si ale zcela jista, jestli je v cesku soucasti baleni i gel po beleni, ktery ma zoubky ochranit proti citlivosti. Ja si ho musela prikoupit zvlast, na to je take dobre se zeptat. Pisou, ze pouziti tohoto beleni neobnasi zadne rizika. Dokonce i u zubare je mozne si tento belici kit zakoupit, ale je tam o neco drazsi. V Americe se prodava dokonce i 36%, do toho bych ale urcite nesla, to uz je do rukou zkusenych zubaru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
poulet
0-7
0-7


Založen: 11.9.2007
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: út září 11, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem už dvakrát bělila tou metodou Opalescence a můžu to jen doporučit, poprvé to teda vyjde docela draho - asi 3000, ale ten rozdíl je fakt vidět. Napodruhý mě to stálo necelých 1500. Necejtila jsem ani větší citlivost zubů nebo kazivost. Teď už dělaj i silnější koncentrát, že se to může nosit jen hodinu denně a ne s tim spát celou noc,takže ani tohle neni nějak zvlášť otravný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pett28
41-80
41-80


Založen: 2.9.2007
Příspěvky: 73

PříspěvekZaslal: st září 12, 2007 3:01 am    Předmět: Citovat

Me to v prepoctu na cesky koruny nevyslo ani na 1000,-. Jenze nevim jestli to posilaji i do Ceske republiky..

Toto je ten belici kit pro domaci pouziti:

zde

A toto ten Gel na ochranu a proti citlivosti:

zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:20 pm    Předmět: Citovat

nevim jestli už to tu náhodou někdo neříkal, jestli jo tak sry Smile Slyšela jsem, že bílé zuby jsou hrozně tenké a tudíž křehké, a ty žlutější jsou zas pevné, takže je asi otázka, co je důležitější (asi jak u koho, každý upřednostňuje něco jiného) Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: čt září 20, 2007 7:39 pm    Předmět: Citovat

Gira napsal:
nevim jestli už to tu náhodou někdo neříkal, jestli jo tak sry Smile Slyšela jsem, že bílé zuby jsou hrozně tenké a tudíž křehké, a ty žlutější jsou zas pevné, takže je asi otázka, co je důležitější (asi jak u koho, každý upřednostňuje něco jiného) Very Happy


Tak to jsem ještě nikdy neslyšela, ale pochybuji, že by zabarvení skloviny nějak souviselo s pevností zubů (pokud ale nemyslíš chemicky vybělené zuby - tam snad nějaké riziko hrozit mohlo). U nás v rodině máme z otcovy strany hodně bílé zuby a jsou pevné, nikomu se nelámou Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gira
81-160
81-160


Založen: 31.8.2007
Příspěvky: 108
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: pá září 21, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Gira napsal:
nevim jestli už to tu náhodou někdo neříkal, jestli jo tak sry Smile Slyšela jsem, že bílé zuby jsou hrozně tenké a tudíž křehké, a ty žlutější jsou zas pevné, takže je asi otázka, co je důležitější (asi jak u koho, každý upřednostňuje něco jiného) Very Happy


Tak to jsem ještě nikdy neslyšela, ale pochybuji, že by zabarvení skloviny nějak souviselo s pevností zubů (pokud ale nemyslíš chemicky vybělené zuby - tam snad nějaké riziko hrozit mohlo). U nás v rodině máme z otcovy strany hodně bílé zuby a jsou pevné, nikomu se nelámou Smile .


Hmmm, tak to je asi kravina no...aspon jsem poučená Very Happy Osobní zkušenosti s tím nemám, jenom jsem o tom slyšela. Je to informace od zubařky (ne mojí), tak jsem předpokládala že na tom něco bude, tak asi ne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Shahlah
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.6.2007
Příspěvky: 1671

PříspěvekZaslal: út únor 05, 2008 4:29 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím s tím, že zabarvení skloviny je geneticky dané a člověk s tím zas tak moc nenadělá (leda agresivními chemickými prostředky, což pro zuby není zrovna nejlepší). Známou věcí je, že když člověk kouří, pije hodně kávy atd, tak se to na zubech odrazí, ale třebas já nepraktikuji nic z toho a zuby mám stejně zažloutlé, na druhou stranu přirozená barva zubů stejně není bílá, tak co Smile Jinak o pár odstínů se zoubky dají "vybělit" i přírodní cestou, slyšela jsem, že jsou na to dobré jahody, bahýnko (takové to lázeňské), pak výše jmenovaná sůl a citrón (což pro zuby ale nebude to pravé ořechové) a určité bělení se řešilo i ve větvi o číštění zubů olejem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po únor 11, 2008 12:01 am    Předmět: Citovat

kamarádka používá tmavší rtěnku - zuby pak vypadají běleji... Confused nemám ráda tmavé rtěnky Cool
barva je opravdu dána geneticky, takže například je-li člověk podzimního nebo jarního typu bude mít zub vždycky jemně nažloutlou barvu, oproti letnímu nebo zimnímu typu, tak jsem to četla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilish
41-80
41-80


Založen: 8.2.2008
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 8:40 pm    Předmět: Citovat

Laughing budte rady, ze mate zuby rovny, at uz maji barvu jakoukoli, me uz jich tolik vytrhali a stejne se mi tam porad nevejdou do ty pusy Sad tak me trcej jeden pres druhej, ani rovnatka na ne nezabraly. ale aspon sou celkem bily Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: po únor 25, 2008 10:29 pm    Předmět: Citovat

Křivé zuby, to je něco. Někdy v dětství si moje doktorka usmyslela, že mám trochu trojku vepředu (ani ne o milimetr) a hodila mi rovnátka. Bylo to totální utrpení, i když jsem měla ty vyndávací. Nejen, že trojka zůstala tam kde je bez pohnutí, ale zdeformovala mi dvojku tak, že za deset let mi to udělalo drsný náběh na parodontózu a přední jedničky mi přes sebe zkřivily, což vypadá fakt otřesně. Pak se mi tím zdeformovala i pětka, kterou už nemám, museli mi ji kvůli tomu vytrhnout. No věřte doktorům Laughing

Ale zas jsem zjistila zajimavý jev, že když jsem ty rovnátka nosila, tak mi to zbělilo zuby a to opravdu hodně. Možná tím, jak se třel ten kov o zuby a seškrabovalo to sklovinu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.