KateřinaF: Jak na rychlý růst vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=347b9ac3c3d64242d3eb02ff30abc918Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 6:31 pm    Předmět: Re: fandím Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:18 pm, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2014 6:54 pm    Předmět: Moje aktuální péče o rychlejší růst vlasů Citovat

aaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 11:04 am    Předmět: Citovat

Kateřino, mně teda skoro přijde, že méně je někdy více, alespoň u mejch vlasů to tak nějak platí. Je to trochu jako s varnou konvicí - dokud ji člověk hypnotizuje pohledem, ať už kouká zavařit, tak nic, jakmile se k ní otočí zády a nehlídá ji, voda se uvaří podstatně rychleji, nebo to tak alespoň působí. TAkže bych taky radila je tak děsně nepozorovat -ale ono se tomu v začátcích tady asi většina lidí prostě neubrání. Dobrý je to, že u takhle krátkejch jsou i malý výsledky vidět daleko rychlejc.
U zevní péče si teda vlasy řeknou samy, kdy budou přepečovaný a budou chtít volnej režim (taky se mi to kdysi v začátcích tady stalo, chvíli si tu spoustu péče hrozně užívaly, ale pak už toho na ně bylo moc a byly zplihlý a otrávený a rostly spíš míň než víc - ale stačilo ubrat sem tam nějakej ten zábal a byly zase v klídku) ale rozhodně bych teda nepřekračovala doporučený denní dávky vitamínů a dalších doplňků stravy - v lepším případě toho tělo víc, než potřebuje, prostě nepřijme, ale některejma věcma se dá celkem předávkovat a to vlasům ani tělu rozhodně neprospěje.
Ale jinak co jsem tak tu Tvou plánovanou péči četla, tak spousta fajn věciček. Na biohar nedám dopustit, bioaquanoly mám taky ozkoušený (ale ty mně osobně fungovalý míň než biohar - ale to je fakt individuální, ono hlavně záleží, který látky má kterej člověk míň a potřebuje ji doplnit). Mně se třeba ještě osvědčil na masáže lopuchovej výluh (nejlepší výsledky byly na střídačku s bioharem) a různé domácí zábaly (moje vlasy milujou kombinaci jogurt žloutek med ricinovej olej, Wink ) - ale to je prostě věčný hledání, co se vlasům líbí jeden půlrok, se jim už další půlrok vůbec líbit nemusí. Twisted Evil Každopádně držím palce, ať rostou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 11:13 am    Předmět: Citovat

aaaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 11:19 am    Předmět: Citovat

Káťo, já toho Dr. Popova teď piju a je i chuťově moc dobrý, určitě doporučuji. Ale přesličky rolní je v něm málo (není na prvním místě ve složení, grrr), tak jsem to vyřešila tak, že jsem si ji natrhala venku. Přeslička rolní roste všude, obsahuje hodně křemíku. Stačí se jen kouknout jak vypadá a najdeš ji jako plevel tak různě podél cest, podél polí, na loukách, kdekoliv.

Do půllitráku si dám Popova a do hrnku strčím vždycky ještě jednu celou rostlinu a louhuju to společně. Chuť čaje se tím nezmění, je tam víc křemíku a ještě si i pochutnám.

Přeslička je teď všude, ideální doba na nasbírání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 11:28 am    Předmět: Citovat

Kateřino - jasně, sama si musíš zjistit, co bude nejlíp vyhovovat a s jakou frekvencí. Já akorát píšu obecnou zkušenost, že člověk (a zvlášť když přijde sem a vidí tu spoustu věcí, co by ještě mohl vyzkoušet) má tendenci to trochu přehánět a pak bejt smutnej, že ty potvory nerostou, když on jim přece věnuje takovou péči. Twisted Evil Jenom mě trochu zarazila ta dvojnásobná dávka biosilu a taky to, jak hrozně moc to prožíváš.Wink
Jinak dýňovej olejíček je moc dobrej třeba do salátů, jestli Ti nechutná samotnej.
S tím bioaquanolem - zkus a uvidíš. Už si přesně nepamatuju, kterej byl kterej, ale oba v kombinaci s masáží určitě dobře prokrvovaly pokožku hlavy, a to mají vlasový kořínky rády. Nicméně jinak to fakt záleží na tom, jestli se ti nějaký látky nedostává, a jestli zrovna v tom konkrétním přípravku je - a zjistí se to až pokusem na vlastní hlavu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 11:28 am    Předmět: Citovat

aaaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 11:46 am    Předmět: Citovat

aaaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:18 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alue
161-320
161-320


Založen: 2.7.2008
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 11:57 am    Předmět: Citovat

Já vím, že je to v tuto chvíli taková... poměrně debilní otázka, ale stejně by mě to zajímalo:
I když sis vlasy bohužel hodně zničila, proč jsi vlastně stříhala až úplně na kluka? Aby ses jich zbavila začala jakoby s čistým štítem, nebo to byl nějaký chvilkový zkrat, že se ti ten střih zalíbil?
Protože kdybys to šmikla na nějaké kratší mikádo ke krku a nechala odrůstat (i když zničené), možná by z toho nebyl takový smutek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KateřinaF
81-160
81-160


Založen: 14.6.2014
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po červen 16, 2014 12:05 pm    Předmět: Citovat

aaaaa

Naposledy upravil KateřinaF dne pá únor 06, 2015 1:19 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.