Ženy a zbrane
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Historie
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=bb7c4426f47e39406f407bff9c9cc25aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:06 pm    Předmět: Re: Ženy a zbrane Citovat

petr2 napsal:
Lara25 napsal:
Veľmi rada by som sa naučila s niektorou z nich zaobchádzať
Lara


Upřímně ti řeknu, že žena se zbraní v ruce se mi jeví jako vrcholně nesympatická. Takové ženy se mi zkrátka zrovna příliš moc nelíbí. Měla by sis najít koníček ženštější Wink


Lara - a nebo je ještě jedna možnost, a sice, že budeš dělat, co tě baví, ale budeš se muset smířit s tím, že Petrovi budeš nesympatická Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr2
21-40
21-40


Založen: 22.8.2014
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:35 pm    Předmět: Citovat

Ale ne jen mně, chlapů jako jsem já je mnoho. Takže raději přece jen pouvažuj o ženštějším koníčku Smile Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara25
8-20
8-20


Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:43 pm    Předmět: Re: Ženy a zbrane Citovat

petr2 napsal:
Lara25 napsal:
Veľmi rada by som sa naučila s niektorou z nich zaobchádzať
Lara


Upřímně ti řeknu, že žena se zbraní v ruce se mi jeví jako vrcholně nesympatická. Takové ženy se mi zkrátka zrovna příliš moc nelíbí. Měla by sis najít koníček ženštější Wink


Ďakujem za vyjadrenie tvojho názoru, ale prekvapuje ma, že práve v dnešnej dobe sa ešte niečo delí na mužskejšie a ženskejšie..
To neznamená, že keď viem strielať z luku alebo sa oháňať sekerou som menej žena ako hociktorá iná..sú ženy, ktoré majú v sebe i trochu podľa Teba toho "mužského" a vedia sa zároveň prezentovať ako ženy v spoločnosti napríklad. A nie, nevyzerám ako mužatka..Smile

Potom by i napr. taká Lagertha z Vikingov bola podľa Teba vrcholne nesympatická. Celkom by ma zaujímalo koľko ľudí odtiaľto by sa stotožnilo s tvojím postojom..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Housenka
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 22.2.2011
Příspěvky: 1524

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:45 pm    Předmět: Citovat

No hlavně je to vtipný od kluka, co nosí dlouhý vlasy. Říkat, co je mužský a ženský a abys to dělala jinak Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara25
8-20
8-20


Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:52 pm    Předmět: Re: Ženy a zbrane Citovat

Housenka napsal:
petr2 napsal:
Lara25 napsal:
Veľmi rada by som sa naučila s niektorou z nich zaobchádzať
Lara


Upřímně ti řeknu, že žena se zbraní v ruce se mi jeví jako vrcholně nesympatická. Takové ženy se mi zkrátka zrovna příliš moc nelíbí. Měla by sis najít koníček ženštější Wink


Lara - a nebo je ještě jedna možnost, a sice, že budeš dělat, co tě baví, ale budeš se muset smířit s tím, že Petrovi budeš nesympatická Smile


Našťastie mi moja práca umožňuje "vyřádit se" (nenašla som slovenský ekvivalent) v oboch polohách, a zatiaľ to nikoho nepoburovalo ani neznechucovalo..práve naopak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr2
21-40
21-40


Založen: 22.8.2014
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:54 pm    Předmět: Citovat

Lara25 napsal:

Ďakujem za vyjadrenie tvojho názoru, ale prekvapuje ma, že práve v dnešnej dobe sa ešte niečo delí na mužskejšie a ženskejšie..
To neznamená, že keď viem strielať z luku alebo sa oháňať sekerou som menej žena ako hociktorá iná..sú ženy, ktoré majú v sebe i trochu podľa Teba toho "mužského" a vedia sa zároveň prezentovať ako ženy v spoločnosti napríklad. A nie, nevyzerám ako mužatka..Smile

Potom by i napr. taká Lagertha z Vikingov bola podľa Teba vrcholne nesympatická. Celkom by ma zaujímalo koľko ľudí odtiaľto by sa stotožnilo s tvojím postojom..


Tak ta dělba mužské - ženské tu bude asi vždy. Jsme prostě rozdílní.

A nevím kolik lidí odsud by se se mnou ztotožnilo, hlavně když jsou tu lidé co se vzájemně podporují. Ale co si vzpomínám z fóra na livinghistory, tak tam byli chlapi většinou stejného názoru jako já Smile


Naposledy upravil petr2 dne pá srpen 22, 2014 8:56 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 8:56 pm    Předmět: Citovat

petr2 napsal:
Ale ne jen mně, chlapů jako jsem já je mnoho. Takže raději přece jen pouvažuj o ženštějším koníčku Smile Wink

A taky je mnoho chlapů, co si gelují své vlasy alá Bieber... Wink
Tohle je opravdu hloupý důvod, proč by to neměla dělat, naopak si myslím, že spousta zbraňových šťastně zadaných chlapů by byla ráda, kdyby se s nima jela holka mlátit na larp, takové láskyplné "pošťuchování" (a navíc společný koníček) může vztah skvěle utužit Wink Very Happy
Já jsem strašně chtěla chodit na lukostřelbu nebo šerm, ale nikde v okolí nic takového nebylo, tak snad při studiu se někdy najde čas a peníze navíc Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara25
8-20
8-20


Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 9:02 pm    Předmět: Citovat

petr2 napsal:
Ale ne jen mně, chlapů jako jsem já je mnoho. Takže raději přece jen pouvažuj o ženštějším koníčku Smile Wink


Vieš, Peter, nemôžeme byť všetky ženy rovnaké, myslím že by to bola celkom nuda. Smile To, že máš vo svojom okolí inú vzorku mužov ešte neznamená, že to platí celoplošne na VŠETKÝCH mužov.
Ja napríklad obdivujem ak vie muž variť s fantáziou, a ešte preto v mojich očiach nie je menej mužom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petr2
21-40
21-40


Založen: 22.8.2014
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 9:08 pm    Předmět: Citovat

Elysion napsal:

si myslím, že spousta zbraňových šťastně zadaných chlapů by byla ráda, kdyby se s nima jela holka mlátit na larp, takové láskyplné "pošťuchování" (a navíc společný koníček) může vztah skvěle utužit Wink Very Happy


Upřímně ti prozradím, že se pleteš, většina mužů se bít s ženou nechce. To jen ženy chtějí bojovat s muži.

Věř mi, většina mužů, co znám, má na to podobný pohled jako já - žena a zbraň, to ne. Nelíbí se nám to. Prostě žena, která se ohání sekerou je pro nás velmi nepěkná věc. Je to hrůza, je to strašně neženský...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lara25
8-20
8-20


Založen: 1.3.2011
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2014 9:10 pm    Předmět: Citovat

Elysion napsal:
petr2 napsal:
Ale ne jen mně, chlapů jako jsem já je mnoho. Takže raději přece jen pouvažuj o ženštějším koníčku Smile Wink

A taky je mnoho chlapů, co si gelují své vlasy alá Bieber... Wink
Tohle je opravdu hloupý důvod, proč by to neměla dělat, naopak si myslím, že spousta zbraňových šťastně zadaných chlapů by byla ráda, kdyby se s nima jela holka mlátit na larp, takové láskyplné "pošťuchování" (a navíc společný koníček) může vztah skvěle utužit Wink Very Happy
Já jsem strašně chtěla chodit na lukostřelbu nebo šerm, ale nikde v okolí nic takového nebylo, tak snad při studiu se někdy najde čas a peníze navíc Smile


S lukostreľbou som začala sama a sama i v tom pokračujem, akosi k tomu nepotrebujem publikum..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.