Depilace,holení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c0e2bc6869905bb0e580ad5a0afb379eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

Na me nejak Opilca ani Veet nefunguji Very Happy, vzdycky mi pak v kuzi zustaly takove nechutne pokroucene zbytky chloupku Very Happy Very Happy Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:25 pm    Předmět: Citovat

Brett napsal:
Jeste pro ty, kt maji citlivou kuzi jako ja Smile, holit po smeru rustu chloupku a pokud mmozno prejet vzdy stejne misto jen jednou Smile.


Tak takhle bych neoholila NIC Laughing Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

Very Happy, ja tak holim trisla a podpazi, prave kvuli pupinkum a v pohode to v mem pripade jde Smile. Jinak lytka a stehna beru proti srsti Very Happy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Opilcu používám, je dobrá - ale i po ní mám pupínky. Vytrhat třísla strojkem- to jsem udělala jednou - ŠÍLENÝÝÝ a už nikdy jsem k tomu neodhodlala Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:28 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Brett napsal:
Jeste pro ty, kt maji citlivou kuzi jako ja Smile, holit po smeru rustu chloupku a pokud mmozno prejet vzdy stejne misto jen jednou Smile.


Tak takhle bych neoholila NIC Laughing Embarassed Laughing


Já taky ne... Embarassed Laughing Laughing Zkoušela jsem, ale s velmi chabým efektem.... Razz Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červen 22, 2007 8:50 pm    Předmět: Citovat

Já používám strojek od Braunu. Mám ho asi rok, poprvé to šííleně bolelo, pak ještě asi další tři škubání docela boleli, ale pak už to bylo v pohodě. No a teď jsem nějak poslední dobou neměla čas, párkrát jsem to oškrábala žiletkou a najednou mi začali zase růst hnusné tuhé štětiny a nemůžu to vyškubat, zase to šíleně bolí, nechápu, jak jsem to poprvé mohla vydržet Rolling Eyes A když kousek vyškubu, tak mi naskáčou obrovské pupeny!! Natírám to tělovým krémem pro citlivou pokožku a je to ok, přes noc ty pupeny zmiznou.
Třísla a podpaží holím (mám ke strojku i holící nástavec). Akorát ty třísla si asi oholit neumím, já nevim, možná mám moc tlusté stehna, ale občas se nějak škrábnu (ani jsem nevěděla, že to s tím strojkem jde Shocked )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:32 am    Předmět: Citovat

Já se tím netrápím jenom v létě, ale celý rok...hrozně se stydím před přítelem v kalhotkách.O se vdycky tak zkoumavě podívá a mě je neskutečně trapně. Aloi jsem na to kdysi dávala, ale nic. Zkusím to dle rady Brett po růstu a co nejméně přejíždět. I když jsem to strhla tím pásem(což bylo fakt strašný) tak kůžička byla ta 5 dní hlaďoučná a potom, jak začly chloupky růst, tak se zase udělali pupínky. Depilační krémy nepoužívám,jsou to dryjáky. Prosím jak se ten Philips přesně jmenuje?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Philips beauty Satinelle Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 1:39 pm    Předmět: Citovat

Jak to tady tak čtu tak jsem rád,že sem chlap Very Happy .Holit bych se měl akorát na tváři a když se tak nestane tak to není nic za co bych se měl stydět Very Happy Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 1:41 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Jak to tady tak čtu tak jsem rád,že sem chlap Very Happy .Holit bych se měl akorát na tváři a když se tak nestane tak to není nic za co bych se měl stydět Very Happy Wink .



... a nemusíš to škubat i s kořínky.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 73, 74, 75  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.