Depilace,holení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=50fdfaa7baae7653824f7eae5af0ff21Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 2:26 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Kafin napsal:
Jak to tady tak čtu tak jsem rád,že sem chlap Very Happy .Holit bych se měl akorát na tváři a když se tak nestane tak to není nic za co bych se měl stydět Very Happy Wink .



... a nemusíš to škubat i s kořínky.... Laughing Laughing Laughing
Ještě,že tak Smile .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 3:06 pm    Předmět: Citovat

Mě se spíš zeptejte, kde chlupy nemám Wink Laughing Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Pupínky v tříslech se dělají i díky špatnýmu spodnímu prádlu, resp. materiálu. Po holení ( nejlépe na noc a spát naostro ) je dobrý druhej den mít jen čistě bavlněné kalhotky a nijak těsné, aby netřely třísla ( no prostě snad mě chápete Laughing ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 4:54 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Jak to tady tak čtu tak jsem rád,že sem chlap Very Happy .Holit bych se měl akorát na tváři a když se tak nestane tak to není nic za co bych se měl stydět Very Happy Wink .


Kafine, nech být, někteří chlapi se dneska holí (nebo dokonce depilují Shocked ) po celém těle Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 5:16 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Kafin napsal:
Jak to tady tak čtu tak jsem rád,že sem chlap Very Happy .Holit bych se měl akorát na tváři a když se tak nestane tak to není nic za co bych se měl stydět Very Happy Wink .


Kafine, nech být, někteří chlapi se dneska holí (nebo dokonce depilují Shocked ) po celém těle Very Happy
Ale nemaj výčitky,když se neoholej Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Čírina
161-320
161-320


Založen: 6.6.2007
Příspěvky: 191

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

o holení třísel radši ani nemluvte Crying or Very sad žiletkou se pořežu, holícím strojkem taky a ještě to bolí, krém nefachá, na vosk nemám odvahu.... a po všem se mi dělají pupínky, a do 1/2 dne člověk sedí na ježkovi. Nakonec jdu cestou nejmenšího odporu a co týden dotyčné partie ostřihám malými nůžtičkami na snesitelnou délku. Ale jako blondýna s jemnými chloupky to nějak dám.

Naposledy upravil Čírina dne po červen 25, 2007 3:13 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

sarahpentium napsal:
Pupínky v tříslech se dělají i díky špatnýmu spodnímu prádlu, resp. materiálu. Po holení ( nejlépe na noc a spát naostro ) je dobrý druhej den mít jen čistě bavlněné kalhotky a nijak těsné, aby netřely třísla ( no prostě snad mě chápete Laughing ).


Jo - to je fakt - a chápem Laughing - Vzít si na sebe den po holení spodní prádlo od Vietnamců = celý den mít nutkavý pocit škrábat se na oněch odepilovaných místech!!!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 6:02 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Daniela napsal:
Kafin napsal:
Jak to tady tak čtu tak jsem rád,že sem chlap Very Happy .Holit bych se měl akorát na tváři a když se tak nestane tak to není nic za co bych se měl stydět Very Happy Wink .


Kafine, nech být, někteří chlapi se dneska holí (nebo dokonce depilují Shocked ) po celém těle Very Happy
Ale nemaj výčitky,když se neoholej Wink .


To by ses divil, metrouši, co jsou vyholení aj mezi půlkama, by si nedovolili vylézt ven s milimetrovým chloupkem na zadku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 6:05 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Kafin napsal:
Daniela napsal:
Kafin napsal:
Jak to tady tak čtu tak jsem rád,že sem chlap Very Happy .Holit bych se měl akorát na tváři a když se tak nestane tak to není nic za co bych se měl stydět Very Happy Wink .


Kafine, nech být, někteří chlapi se dneska holí (nebo dokonce depilují Shocked ) po celém těle Very Happy
Ale nemaj výčitky,když se neoholej Wink .


To by ses divil, metrouši, co jsou vyholení aj mezi půlkama, by si nedovolili vylézt ven s milimetrovým chloupkem na zadku.
Tak to už je jejich boj Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: so červen 23, 2007 7:33 pm    Předmět: Citovat

kkk napsal:
Mě se spíš zeptejte, kde chlupy nemám Wink Laughing Laughing Laughing Laughing



A tož mi to nedá se nezeptat Ká, KDE? Laughing Laughing
Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 73, 74, 75  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.