Depilace,holení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=421aca8e6b89b7e967c2ed561adc9105Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:01 pm    Předmět: Citovat

Jasně, musí se nožky oholit tak tři dny předem, aby v ten den "píchaly". Jak se tam přijde, paní na tebe mrkne pořádně, určí ti typ pokožky. Podepíšeš papír, že kdyby jsi se ti z toho cokoliv stalo tak oni za to nemůžou Laughing Laughing

Potom dostaneš brýličky, na nohy gel a paní začne přikládat ke kůži takový přístroj. Vůbec to nebolí a když jo, tak to jenom štípne a to jí musíš říct - dá ti tam méně té energie. Ale to ti určitě všechno řekne. Potom mě nožky chvíli svěděly a byly červené, ale mám hodně citlivou kůži, tak jsem to čekala. Do večera to bylo ok. Teď 30 tého jdu po měsíci na druhé ošetření a už jenom teď mi rostou o 50% méně a hlavně jenom takové mrzké jemné a holím třeba jenom 2x do týdne, což bylo předtím nemyslitelné.

Věřím, že po těch 3 aplikacích už budu muset holit jen jednou za čtvr roku, jak povídala ta paní. Že to tak ona prý má.

Jinak bez slevy by mě to vyšlo na 4k. Mají to tak v ceníku na stránkách. Takže jsem určitě ušetřila Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:08 pm    Předmět: Citovat

zavidim zavidim zavidim Shocked Very Happy

a ten papier na podpísanie ma rozosmial Very HappyVery Happy nad laserom budem určite uvažovať, aj keby som mala ísť len na jednu aplikáciu, vždy je to lepšie ako nič
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:14 pm    Předmět: Citovat

panvicka napsal:
Jasně, musí se nožky oholit tak tři dny předem, aby v ten den "píchaly". Jak se tam přijde, paní na tebe mrkne pořádně, určí ti typ pokožky. Podepíšeš papír, že kdyby jsi se ti z toho cokoliv stalo tak oni za to nemůžou Laughing Laughing

Potom dostaneš brýličky, na nohy gel a paní začne přikládat ke kůži takový přístroj. Vůbec to nebolí a když jo, tak to jenom štípne a to jí musíš říct - dá ti tam méně té energie. Ale to ti určitě všechno řekne. Potom mě nožky chvíli svěděly a byly červené, ale mám hodně citlivou kůži, tak jsem to čekala. Do večera to bylo ok. Teď 30 tého jdu po měsíci na druhé ošetření a už jenom teď mi rostou o 50% méně a hlavně jenom takové mrzké jemné a holím třeba jenom 2x do týdne, což bylo předtím nemyslitelné.

Věřím, že po těch 3 aplikacích už budu muset holit jen jednou za čtvr roku, jak povídala ta paní. Že to tak ona prý má.

Jinak bez slevy by mě to vyšlo na 4k. Mají to tak v ceníku na stránkách. Takže jsem určitě ušetřila Laughing


Surprised raz za štvrť roka.. Shocked Veľmi ti ďakujem, že si mi to takto opísala:) Teraz si ma týmto do toho ešte viac povzbudila:D Znie to dokonalo..tak bezstarostne úplne Very Happy To si ale fakt vychytala skvelú akciovku vtedy:D ja idem pogoogliť niečo v mojom okolí.. som zvedavá Cool

EDIT: Very HappyVery Happy tiež ma dobre rozosmial ten prvý odstavec Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:22 pm    Předmět: Citovat

sstrange, a konkrétne v akom tvojom okolí? PO? KE? Very Happy nejaké echo by som potom uvítala Smile

ináč, práve ma napadlo: asi bude lepšie ešte vydržať, keďže by som to potom nerada riskovala so slnkom a pigmentovými škvrnami. Ale keď v septembri-októbri zájde, idem na to Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:38 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
sstrange, a konkrétne v akom tvojom okolí? PO? KE? Very Happy nejaké echo by som potom uvítala Smile

ináč, práve ma napadlo: asi bude lepšie ešte vydržať, keďže by som to potom nerada riskovala so slnkom a pigmentovými škvrnami. Ale keď v septembri-októbri zájde, idem na to Very Happy


ozaj Shocked to máš pravdu na to som nemyslela!:S Predsalen holé nohy cez leto je samozrejmosť a ustriehnuť ich pred slnkom.. fakt bude lepšie počkať tak do jesene:) len nech si na to potom spomeniem Laughing Ja som skôr okolie ZA-MT-KM Very Happy Ale ako pozerám tak tu je to na tento odbor dosť bieda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
panvicka
321-600
321-600


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 496

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:45 pm    Předmět: Citovat

Stačí mazat třicítkou opalovákem, což já mažu stejně, takže se nebojím Smile Chtěla jsem to hlavně na léto, protože na co mít hladké nožky na zimu že Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:51 pm    Předmět: Citovat

Ja sa mažem tak 2x za rok a to aj tak len nejakým kokosovým/olivovým olejom, nech to lepšie chytí Very Happy takže nejaká ochrana 30tkou faktorom u mňa nehrozí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 7:59 pm    Předmět: Citovat

ech Very Happy to pri mojej zábudlivosti by som bola fľakatá ako leopard Very Happy
stotožňujem sa s komentom od Poki v tomto Laughing ale som zvedavá aké to bude, normálne sa na to už teraz teším Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poki
321-600
321-600


Založen: 19.3.2012
Příspěvky: 362

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 8:24 pm    Předmět: Citovat

len aby sme obe nezabudli a nespomenuli si o rok v lete Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sstrange
321-600
321-600


Založen: 11.2.2012
Příspěvky: 397

PříspěvekZaslal: so květen 26, 2012 9:10 pm    Předmět: Citovat

Poki napsal:
len aby sme obe nezabudli a nespomenuli si o rok v lete Very Happy


oh nie to by sme potom zase museli čakať do jesene Very HappyVery HappyVery Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 71, 72, 73, 74, 75  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.