Umíte se obléknout? (PORADNA)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3fb9f35b87d743f2234563e7bb74c6dcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 9:31 pm    Předmět: Citovat

já vlastně ani nevím co bych chtěla. tak se snažím koukat po jiných holkách a následně pachtit po tom, kde to koupily. a donutí mě to zkoušet si to co bych si v životě do kabinky neodnesla a přineslo mi to pár zlatých kousů, které bych jinak nezačala nosit. Smile

mám třeba sukně podobné těmto :





co byste k tomu vzali jako hořejšek?

já k nim beru normální bílé tílko, protože všechno složitější by mi přišlo už moc. Ale pak, kyž k tou nemám korále nebo něco výrazného, to působí jalově a usedle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: ne srpen 17, 2014 10:37 pm    Předmět: Citovat

uf, foto v galerii, ale nic moc na fotce Smile na živo je hezčí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 9:07 am    Předmět: Citovat

Niemeyer napsal:
já vlastně ani nevím co bych chtěla. tak se snažím koukat po jiných holkách a následně pachtit po tom, kde to koupily. a donutí mě to zkoušet si to co bych si v životě do kabinky neodnesla a přineslo mi to pár zlatých kousů, které bych jinak nezačala nosit. Smile

mám třeba sukně podobné těmto :

co byste k tomu vzali jako hořejšek?

já k nim beru normální bílé tílko, protože všechno složitější by mi přišlo už moc. Ale pak, kyž k tou nemám korále nebo něco výrazného, to působí jalově a usedle.


Jé, ta je fakt parádní, taky bych ji brala všema deseti (i když vzhledem ke svýmu věku už asi v maličko delší verzi, ale ne o moc Wink ). Já bych si k ní určitě vzala hladký tričko, bílý fajn, ale tam to, jak už jsi psala, fakt chce nějakej výrazněj doplněk - ať už barevně, nebo tvarově. Ale vůbec by mi k ní nevadilo ani tričko v nějaký výraznější barvě - třeba jasně modrý nebo dokonce cyklámový (samozřejmě podle toho, co jde člověku k obličeji, to je dost individuální) - a tam už zase ten šperk míň výraznej.
Edit: teda blbě čtu, koukám, že máš sukně podobný, to asi bude bez toho úžasnýho vzoru, viď? Ale i tak si za barevnýma vrškama a výraznějma doplňkama k bílými vršku stojím (akorát už Ti tak strašně moc nezávidím Very Happy ).


Naposledy upravil Titania dne po srpen 18, 2014 9:15 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 9:11 am    Předmět: Citovat

Wensdy - moc pěkná, gratuluju k úlovku!!! když sukně v týhle dýlce a střihu sedne, tak je k nezaplacení, slušivá a přitom ohromně praktická.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 9:29 am    Předmět: Citovat

Titania: děkuji. Já jsem z ní úplně unešená. I cena byla moc hezká (450kč) a to že měli mojí velikost je zázrak. Sice je obepnutá přes boky, ale jak se pak rozšiřuje, tak se v ní chodí dobře. Potřebovala jsme něco na výlety do ZOO a tak Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 12:57 pm    Předmět: Citovat

No, tak já mám pocit, že se teda oblíknout fakt neumim. Ať si vezmu cokoliv, pořád si připadám jak od popelnic. A to jinak zanedbaná nejsem. Češu se, maluju, oblečení peru i žehlim. A stejně si ve všem - v lepším případě - připadám jak chudá příbuzná. V horším rovnou jako idiot. Teoreticky dohromady sice dám pěkné kousky, ale nějak mi přijde, že sama jsem typ tak akorát na pytel s mašlí nad hlavou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Avery
161-320
161-320


Založen: 8.9.2011
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 2:00 pm    Předmět: Citovat

Taky se prosím hlásím k těm, co se moc oblíknout neumějí. Ať si obleču cokoli, tak si připadám strašně nežensky, asi je to tím, že nemám žádný prsa a co cvičím, tak už ani zadek, takže třeba oblečení, který se mi strašně líbí, by na mě vypadalo jak na věšáku Confused Líbí se mi třeba i korzety nebo spousta šatů z Hells Bunny, ale nemám do nich nahoře co nacpat Laughing Docela se mi líbí i takový ten gotický styl, ale já bych v tom vypadala jak parodie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zlatushiq
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 23.2.2011
Příspěvky: 2345

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 2:06 pm    Předmět: Citovat

Osobne sa najlepsie citim v nohaviciach, od hlavy po paty v ciernom, s tazkymi botami (v lete teniskami). Takze z hladiska dnesnych modnych trendov - nie, obliekat sa neviem (a zrejme ani vediet nechcem). Totiz vzdy ked sa o nejaku pseudomodernofarebnejsiu kreaciu pokusim, dostane sa mi doma zlomyselnych uskrnov alebo priamo vysmechu. Tak naco sa znasilnovat a hrat na nieco co nie som...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 5:09 pm    Předmět: Re: Umíte se obléknout? (PORADNA) Citovat

Niemeyer napsal:
Vidím slečnu s košilí ležérně vytaženou a říkám si té to sluší - a představím si živě sebe, jak bych v nezastrkané košili vypadala jako debil. Proč? Čím to je?

Ten pocit znám, ale prostě ne každý střih a barva člověku sluší...

Jinak já se také oblékat moc neumím, podobně jako Zlatushiq to prostě řeším černou, líbí se mi a když už si vezmu něco šedého, hnědého, zeleného nebo červeného, popřípadně šedé/modré rifle, tak by to teoreticky s tím černým zbytkem mělo ladit, ale stejně když už nevypadám jak "černá můra", tak vypadám jak debil... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 5:15 pm    Předmět: Citovat

wensdy - já zjistím jak se dostat někomu do galerie a mrknu...

s tím řešením černou - to si myslím,že je fakt o zvyku, a rozsítit černou červeným šátkem např. musí být boží. nebo ty klasický pruhovaný námořnický trička + zbytek černý, to nemůže přece na NIKOM vypadat blběSmile

přijde mi, že v módě existují věci, které ve správné kombinaci nikdy nevypadají blbě... což je třeba ta černá a něco:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.