Umíte se obléknout? (PORADNA)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a7875e0b794b7d3a5387d3d93d6fc097Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 5:26 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
No, tak já mám pocit, že se teda oblíknout fakt neumim. Ať si vezmu cokoliv, pořád si připadám jak od popelnic. A to jinak zanedbaná nejsem. Češu se, maluju, oblečení peru i žehlim. A stejně si ve všem - v lepším případě - připadám jak chudá příbuzná. V horším rovnou jako idiot. Teoreticky dohromady sice dám pěkné kousky, ale nějak mi přijde, že sama jsem typ tak akorát na pytel s mašlí nad hlavou.


já taky. přesně, chudá příbuzná je ten termín!!Smile

zjistila jsem, že je to z velké část tím, že si tak připadám já a podvědomě, nebo vlastně i vědomě si n sebe nechci brát dražší kousky nebo věci co vypadají luxusněji. naučila jsem se to až časem, ale trvalo to tak 2 roky obměny šatníku a trvá to doteď...ale už jsem třeba schopná si vzít na krk třeba toto (k tomu tílku a sukni) a nepřipadat si jako že jsem od kolotočů:
http://s01-cz.vinted.net/images/item_photos/424/699/15996424.jpeg?1397057189

přitom mě hrozně prudilo a prudí pořád věšet na sebe různé náramky snášet to nakrku..ale je to zvyk, zvykala jsem sidlouho a i teď když jedu na chalupu, radšji to na sebe nevěším, ale fakt je, že taková blbost jako mít něco na krku, udělá z obyčejného tílka něco uplne jiného a k té sukni to být musí. A jako chudá příbuzná neypadám. je to trapný, je to mernivý, ale funguje to Laughing
ale mám spoustu věcí který ještě chudá příbuzná jsou.

na tohle je úžasnej indikátor můj přítel.

dneska jsem se schválně namalovala, udělala si stíny, linky, sepla vlasy a vzala si nové takové černé bundo - sáčko z orsay na trošku frišné letní počasí co ale ještě není křivák, a on hned tobě to dneska nějak extra sluší...no ale tobě to vždycky sluší, ale dneska nějak extrémně. a tak se koukne, že mi to asi za to bude stát se prostě ráno těch deset minut malovat a oblíkat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 5:28 pm    Předmět: Citovat

Titania: no stejnou nemám, ale třeba mám tuhle halenku a ta má totožné květy

http://s03-cz.vinted.net/images/item_photos/103/570/10357052.jpg?1379879690


a prodávám ji, protože ji neunosím, nevím proč, ale připadám si v ní moc konzervativně. takže nosím místo nich tílka.

já jsem celkově dost retro typ a tahle halenka by mi ještě přidávala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 5:34 pm    Předmět: Citovat

Niemeyer napsal:
wensdy - já zjistím jak se dostat někomu do galerie a mrknu...



Kliknout na nick, vstoupit do profilu a v záložkách vybrat tuším "má galerie" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 5:37 pm    Předmět: Citovat

wensdy : sukně boží, odkud?? (má v pase poutka na pásek nebo se mi to zdá? )

já třeba vím, že pokd je sukně do pasu a v tom pase sedí, nesmím přes ní nosit tyhle trička jako máš to červené, to nosím třeba na chatu takhle a nosila jsem to tak vždycky, teď bych do téhle sukně zásadně vždy zastrkávala a nebrala k ní tričko se vzorem. přijde mi, že tričko se vzorem se hodí k džínům, ne k sukni.

já bych k tomu vzala bordové tílko s větším výstřihem než má tohle tričko (a to i přes to že NEMÁM žádná prsa-ono to o tom zas tolik neníSmile ) a k tomu výrazný náhrdelník s bílým kovem (když jsi tak krásná zrzka) a výrazný náramek, podobný jako náhrdelník. Ty šperky by mohly mít v sobě něco bledě modrého Schválně jak by to vypadalo. Smile nebo/a bledě modrý nehty!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 5:48 pm    Předmět: Citovat

Děkuji. Já si ho vzala, aby ta sukne vynikla. První fotky byly s černým tílkem a splynulo to v jedno. nebylo poznat, kde končí tílko a kde začíná sukně. Vidíš, bordó tílko mě nenapadlo, mají ho v mexxu. Jinak je s fashion areny z nextu. Hádám že potřetí mě tam už muž nevezme Sad
A poutka to nejsou, má takkhle výrazné lemy, že to na té fotce tak vypadá Smile


korálky nenosím, děti by mě uškrtily
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 6:05 pm    Předmět: Citovat

no fakt se povedla, do fashion areny je daleko, ale nedivim se, kdysi jsem tam udělala zátah na intimisimmi a bylo tontak drsné, že jsem tam svoji vlastn starou podprsenku nechala v kabince.

(vzhledem k malým prsům jsem se dlouho učila je nosit vždy a všude, a i tak je úplně vždycky nenosím)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 7:20 pm    Předmět: Citovat

Vzal Very Happy

Takže mám v barvě toho trička tílko a rolák (bez potisku). A mám to tam asi ráda. Jelikož všechno má na štítku velikost XS Laughing


Zrovna v intimisimi mám smůlu. Označování velikostí jako 1,2,3 přičemž u všeho je jeden obvod není pro mě Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Niemeyer
81-160
81-160


Založen: 29.5.2014
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 7:42 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Vzal Very Happy


no tyjo Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

mám třeba sukně podobné těmto :



co byste k tomu vzali jako hořejšek?

já k nim beru normální bílé tílko, protože všechno složitější by mi přišlo už moc. Ale pak, kyž k tou nemám korále nebo něco výrazného, to působí jalově a usedle.[/quote]

Já bych si k tomu dala černé tílko a přívěšek na krk z oceli nebo něco kovového...ale je to mým stylem, na kytičky moc nejsem. Ale dovedu si k tomu představit i nějaké jednoduché tílko pasletové barvy (lososová, světle modrá, žlutá, i vínová ...) nebo při elegantnější příležitosti třeba černou průsvitnější halenku, která je volná a zastrkaná do pasu... nebo i jiné barvy...
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anywetta
161-320
161-320


Založen: 7.5.2011
Příspěvky: 280

PříspěvekZaslal: po srpen 18, 2014 8:13 pm    Předmět: Citovat

Jinak si myslím, že se oblečení někdy zbytečně moc řeší. Důležité je obléci si to, v čem se sami cítíme dobře. Kdo nás v okolí chce pomlouvat kvůli oblečení, tak ten nás bude pomlouvat, ať máme cokoliv, ale většině lidí je úplně jedno, co máme na sobě. Teda pokud je to čisté, nesmrdí to, ... Very Happy

Taky záleží na příležitosti. Hodně oblečení je špatně už jenom kvůli tomu, že se na danou příležitost nehodí.

Někde jsem slyšela o pravidlu 80:20. v šatníku by mělo být 80% nadčasových jednoduchých snadno kombinovatelných věcí a 20% "módních" kousků. Z vlastní zkušenosti se pod to podepisuju.
_________________
Nic necini cloveka lidstejsim nez laska ke zviratum... (Henry Fielding)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.