Yves Rocher
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=863e024c80b12fd954787675db826573Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:49 am    Předmět: Citovat

Ja uz to neresim....vratila jsem se k welle protoze jsem s ni byla opravdu nejvice spokojena a to je podle mne to nejdulezitejsi.S samponem z drogerie jako elseve nebo tak se to vubec neda srovnavat.i kdyz pred par dny jsem v dm drogerii potkala jedni slecnu s krasnymi blond vlasy a v kosiku mela tu cervenou radu od elseve na barveny vlasy....takze opravdu si kazdy musi najit to svoje,zkouset a zkouset.Ten sampon na mastne vlasy co ted pouzivam silikony neobsahuje ale zase pouzivam nejake pripravky od kerastase jako mliko proti poskozeni vlasu pri zehleni ci fenovani a tam silikony jsou,nebo treba i v zvhcujicim kremu od firmy nevo(kosmetika z mrtveho more) plus i v lakach na vlasy treba i od lavery takze tem silikonum se nejspis nevyhneme....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:54 am    Předmět: Citovat

daska24 napsal:
Ja uz to neresim....vratila jsem se k welle protoze jsem s ni byla opravdu nejvice spokojena a to je podle mne to nejdulezitejsi.S samponem z drogerie jako elseve nebo tak se to vubec neda srovnavat.i kdyz pred par dny jsem v dm drogerii potkala jedni slecnu s krasnymi blond vlasy a v kosiku mela tu cervenou radu od elseve na barveny vlasy....takze opravdu si kazdy musi najit to svoje,zkouset a zkouset.Ten sampon na mastne vlasy co ted pouzivam silikony neobsahuje ale zase pouzivam nejake pripravky od kerastase jako mliko proti poskozeni vlasu pri zehleni ci fenovani a tam silikony jsou,nebo treba i v zvhcujicim kremu od firmy nevo(kosmetika z mrtveho more) plus i v lakach na vlasy treba i od lavery takze tem silikonum se nejspis nevyhneme....


To je fakt, já už po svých zkušenostech taky nezkoumám složení na obalech a používám to, co mým vlasům svědčí, i když to má nějaké ty -cony. Po přírodní kosmetice byl pro mne úplným balzámem Gliss Kur Oil Nutritive, ještě se chystám na zde chválený Dove na zesvětlené vlasy. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
daska24
21-40
21-40


Založen: 23.6.2007
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po srpen 20, 2007 9:59 am    Předmět: Citovat

Zuzalinkaa:dekuji:-)
taky mam doma knizku o tehotenstvi z osmdesatych let co si mamka koupila kdyz cekala mne,stala 22 Kcs a jmenuje se budeme mit detatko...fakt docela srandovni ty jejich rady nebo jedna knizka myslim jeste starsi o manzelstvi,ta mne pobavila nejvic.Ja jsem si koupila tehotenstvi v otazkach a odpovedich a je dost mozny,ze az bude treba moje dcera dospela tak se nad tou knizkou zasmeje,jak je ta knizka zastarala.Takze si ju peclive schovam a uvidime treba za dvacet let Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2007 9:36 pm    Předmět: Citovat

MIMISEK napsal:
a ještě jsem zrovna objevila v Yves Rocher šampon podporující růst vlasů slevněný z asi 230Kč na 149Kč, ale na to už mně nějak nezbylo Crying or Very sad


tak jsem nebyla sama, kdo ho objevil Laughing já ho koupila, ale nemyslím si, že by to pomohlo, zkusím a uvidím, proč ne. Zajímavě tedy voní. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 1:52 pm    Předmět: Citovat

Jé Adlélko, ty si ještě kupuješ šampony pro růst vlasů, jo? Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st říjen 03, 2007 2:20 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Jé Adlélko, ty si ještě kupuješ šampony pro růst vlasů, jo? Very Happy Very Happy


Mě jen lákalo, to vyzkoušet, když ta paní říkala, jak je skvělý a jak si ho hlavně starší pánové pochvalují. Ale moc tomu nevěřim, jen sbírám zkušenosti Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LittleStar
321-600
321-600


Založen: 2.1.2008
Příspěvky: 355

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:09 pm    Předmět: Yves Rocher Citovat

Chtěla bych se zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s jejich produkty na vlasy. Mám kartu a zrovna mi přišel letáček na 2 výrobky za cenu jednoho,tak jsem se dala do průzkumu na jejich webu a docela mě zaujal:

S.O.S. na roztřepené konečky vlasů
(Rychlá náprava roztřepených konečků vlasů se sklonem k lámavosti.)
cena 250,- Kč

nebo

Výživná vlasová maska pro hedvábné vlasy během pouhých 3 minut.
cena 290,- Kč

Phytum actif Energie
Šampon dodává lesk a tonus, probouzí lesk u všech typů vlasů.
cena ve slevě 79,- Kč, jinak 99,- Kč

zvažuju, jestli mám něco z toho vyzkoušet, ale abych pravdu řekla, tak mě ještě víc zaujala diskuse o ALVERDE Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:33 pm    Předmět: Citovat

Little Star, vítáme tě Smile O šamponech Yves Rocher tady máme samostatné téma, tvůj dotaz jsem do něj přesunula. Když ho pročteš, třeba tam něco najdeš.

Možná bych vyzkoušela radši Alverde, Yves Rocher používají silikony. Někomu přírodní kosmetika sedět nemusí, ale pro spoustu lidí tady s ní začal pro vlásky nový život Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:41 pm    Předmět: Citovat

Taky doporučuji Alverde Very Happy Tomu prostředku na napravení konečků bych moc nevěřila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st leden 02, 2008 9:46 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Taky doporučuji Alverde Very Happy Tomu prostředku na napravení konečků bych moc nevěřila.


Přesně tak. Než nějaké drahé břečky je na konečky beztak nejlepší olejový zábal Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.