Yves Rocher
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=28bee66aa4af05f63c838cfc4512eeefZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Harik
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 16.3.2012
Příspěvky: 1270

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 9:51 pm    Předmět: Citovat

Portos napsal:
Yves Rocher napsal:
Lehká struktura s obsahem více než 99 % přísad rostlinného původu.

Rostlinného původu? Tímhle stylem by se to dalo napsat i o ropě...
(Btw, když je na prvním místě voda, tak to je i ona ,,rostlinného původu"?)
S tou vodou s mě pobavil :lol:Když jsem přečetla složení, nějak nevím, co za látky si pod tím představit, aby splňovaly definici od výrobce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2015 10:30 pm    Předmět: Citovat

To si i celkem představit dokážu. Různé ty alkoholy, glycerin apod. - to klidně může být rostlinného původu. Akorát to muselo projít takovejma úpravama, že ten ,,původ" by byl ve stylu ,,můj prapraděda před dávnými časy žil kdesi v lese" (a obávám se, že tady o lese stejně nemůže být ani řeč - spíš o hezky ,,vytuněném" skleníku či laborce).
Zkrátka a dobře: Nevěř šamponu, který si sám neuděláš. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 11:55 am    Předmět: Citovat

A nebude klíč v tom slově "původu"? Very Happy To slovo podle mě značí, že to vezmeš z rostliny, ale už to neříká, co s tou rostlinou uděláš, abys z ní tu látku dostal.
Takže laboratoř na ty alkoholy, chloridy a pod. je imho samozřejmá.

Ropa čistě rostlinného původu není, je tam kombinovaný rostlinný i živočišný. Nebo aspoň to tvrdí Wikipedie... (kopíruji: Geochemiky všeobecně uznávaná teorie vzniku ropy říká, že vznikla přeměnou živočišného a rostlinného materiálu obsaženého v horninách.)

Voda rostlinného původu... no, buď si pletou rostlinný a přírodní a nebo je klíč ve slově "přísady". Je-li voda základ a přísady vše ostatní...? Very Happy No nic, nesnáším marketing! Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 2:33 pm    Předmět: Citovat

Aneb ,,reklama je navoněná zdechlina"...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: po červen 29, 2015 9:34 pm    Předmět: Citovat

od Yves Rocher radšej šampóny nekupovať, zato mám super voňavučký ( a super drahý) deodorant Indický bavlník Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2015 7:04 am    Předmět: Citovat

Mě chemie nevadí...ono i příroda je chemická, i přírodní věci fungujou na bázi chemických procesů a i na ně může být člověk alergický. Já mám například alergii na trávy (jen některé) a jak změnili alverďácký šampon na blond vlasy co byl s chmelem a medem, tak jsem měla po něm vyrážky a padaly mi vlasy. Vubec jsem netušila, že to může být tím (vinila jsem z toho stres), ale jak jsem ho přestala používat tak se to srovnalo. A ejhle ona je tam pšenice nebo něco takového. Takže já tenhle šampón určitě vyzkouším. Dost mi vyhovoval jejich heřmánkový (který ale přestali vyrábět, jako všechno co si oblíbím) a teď jsem docela nadšená z toho eko na zářivé vlasy. Líbí se mi na něm certifikát Ecolabel a to že voní jako Jar (tudíž chemie jak vyšitá) mě až tak netrápí, protože vlasy jsou po něm hebké a lesklé.

Ještě by mě zajímalo...nezkoušeli jste někdo tento http://www.yves-rocher.cz/sampon_pro_upravu_zvlnenych_vlasu ???
Docela mě láká, protože vlnky se délkou už dost ztratily.

(U mě celkově funguje hlavně střídání šamponů. Chemické nebo přírodní to je docela fuk, nejlíp prostřídat oboje.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Portos
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.2.2015
Příspěvky: 1558

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2015 8:28 am    Předmět: Citovat

Raketko, tady ani tak nešlo o kritiku šamponu, jako spíš jeho prezentace. Taky jsem před časem měl jeden šampon od YR a dost mi vyhovoval. (Tedy aspoň dokud nevyprchal pozitivní efekt a nezačalo mi to čím dál tím víc smrdět.)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2015 8:47 am    Předmět: Citovat

Však jo, já to taky nijak špatně nemyslím. Jen prostě celý je to o tom, že lidi na přírodu slyší. Je to do určité míry jen neškodné těžení z lidské blbosti, že chemikálie z přírody jsou lepší než chemikálie....odkud.....no v podstatě pochází z přírody všechno ne? Mě jde teda víc o testování na zvířatech a dopad na životní prostředí než o to jestli je to "chemie" nebo "příroda". Ale prostě někomu jde čistě o přírodní produkty, což je často jen móda (nemyslím tím místní osazenstvo, ale ekomagory kteří řeší každou složku v šamponu a pak si koupí kuře napumpované hormonama a na každou blbost se ládujou ibalginama Wink )

Ale to už jsme asi trošku OT.....pardon Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hortenzie
161-320
161-320


Založen: 24.9.2012
Příspěvky: 270

PříspěvekZaslal: út červen 30, 2015 3:49 pm    Předmět: Citovat

Já si ho koupila, protože se snažím vyhýbat SLS a ten je skoro všude, ve věcech na obličej ho nesnesu :/ a na pokožku hlavy podle mě taky ne.

Tamten šampon jsem nezkoušela. Ale zase balzámy na vlasy a masky mají dobré. Malinový ocet teda nic se mnou nedělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gab
321-600
321-600


Založen: 26.12.2012
Příspěvky: 480

PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2015 9:52 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem se byla zaregistrovat v kamenném obchodě -> taška a řasenka zdarma (při nákupu nad 49,- Kč) + vzorečky + hromada slev a nějakých poukazů.
ALE - http://www.yves-rocher.cz/nepenivy_sampon_pro_kazdodenni_pouziti - Máte někdo zkušenost s tímhle? Jelikož mám vlnité a suché vlasy a ráda sportuji (takže by bylo dobré mýt si hlavu častěji něčím ,,slabším"), takže mě to zaujalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 38, 39, 40, 41, 42  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.