O koupání, sprchování a jiném čvachtání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=94400d8d58eec665fba7ab46fcb6d061Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 9:53 am    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Déscantes, k te spoluzacce, vsak ja vim... Jenze ja ji tu nebidku ucinil nevine a bez postrannich umyslu. Sprchovani pod okapem jsem si jeste nevyzkousel, ale tady v Santiagu de Compostela jsem uz parkrat promokl a kompletne. Jednou jsem dorazil do nemcnice na hratky s detmi v dzinach, ktere byly az ke kapsam nasakle vodou... V tu dobu jsem uz susil jine, ve kterych jsem byl dopoledne. Nastesti jsem mel pokoj, kde se topilo a bylo teplo, takze mi pres noc uschly. Studentske byty jsou tu ty nejhorsi - vlhke a studene, prijde mi, ze se nedaji vytopit. Tam by mi pres noc neuschly...

Dnes jsem se uz jednou v ramci ozivovacich procesu vycvachtal a pak jsem venku chvilku trpel, protoze jsem mel mokre vlasy...

Jednu dobu jsem chodil hodne plavat do bazenu. Bylo to skvele. Vzdycky se behem te hodinky odplavily vsechny starosti a z vody jsem vylezal v uplne pohode. dobra relaxace. Ted jsem ji nahradil tou sprchou...



Tak to je dobře, že jsi bez postranních úmyslů Laughing
A k těm studentským bytům - ty jsou nevalné snad všude, mám takový pocit...Smile
Jen tak mimochodem - jsi v Santiagu de Compostela...hmm, teď nevím přesně, kde to je...Není to někde v Galicii? Já jen tak, jestli jsi slyšel tu pověst o těch přízračných mniších v bílých kápích a špičatých čepicích ( nemůžu si teď vybavit jejich pojmenování), ale vím, že mě to jednu dobu zajímalo. Prý že chodí po nocích v průvodu po venkově a kdo je spatří, tak zemře...
Omlouvám se, že jsem offtopic, já jsem si na to jen tak vzpomněla Embarassed , že to bylo takové kouzelné, ta pověst...

Jinak plavat do bazénu třeba u nás ve městě už moc nechodím. Vadí my ty davy. A nedá se tam ani moc plavat, když se musíš prodírat mezi skupinkami důchodkyň a hromadami dětí. Teď plánuju výlet k zatopenému lomu ( to má aspoň to správné kouzlo ), tak snad bude teplo a bude se dát plavat.
Podle mě se nejlíp koupe v přírodě - v řece, jezeře, rybníku a tak. A ten výhled kolem taky stojí za to. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 11:15 am    Předmět: Komentar Citovat

Déscantes, ano, Santiago de Compostela, ktere tu tak casto propaguji, je v Galicii. O te povesti jsem neslysel, ale pripomina mi to procesi, ktera jsem tu videl o Velikonocich. To spousta lidi vypadala tak, jak to popisujes. Jeden z mych kolejnich sousedu ve vode zije - zavodne totiz plave...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st červen 27, 2007 2:21 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Déscantes napsal:

Jinak plavat do bazénu třeba u nás ve městě už moc nechodím. Vadí my ty davy. A nedá se tam ani moc plavat, když se musíš prodírat mezi skupinkami důchodkyň a hromadami dětí. Teď plánuju výlet k zatopenému lomu ( to má aspoň to správné kouzlo ), tak snad bude teplo a bude se dát plavat.
Podle mě se nejlíp koupe v přírodě - v řece, jezeře, rybníku a tak. A ten výhled kolem taky stojí za to. Wink


Naprosto souhlasím, nejradši mám zatopené lomy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já taky miluju sprchu.Pod proudem vody se báječně relaxuje,přemýšlí a hlavně zapomíná na čas Very Happy .Jinak je to taky taková jemná masáž a někdy když su nemocnej a je mě špatně vklouznu pod sprchu a hned je líp.Jinak už dlouho do sprchy plánuju nějaký závěs,protože je voda přesně tam kde být nemá.Na to je sice uprostřed koupelny odtok ke,kterému se všechno svažuje ,ale zrovna u sprchy je špatně udělaná podlaha a voda se tam drží.Jinak sprcháč máme zděnej což je podle mě značka ideál a jak sem poznal v létě,když jsme u kámoša stavěly koupelku tak je to taky pěkná piplačka Laughing .Já se měl asi narodit jako ryba Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2007 7:47 pm    Předmět: Komentář Citovat

Kafin napsal:
Já taky miluju sprchu.Pod proudem vody se báječně relaxuje,přemýšlí a hlavně zapomíná na čas Very Happy .Jinak je to taky taková jemná masáž a někdy když su nemocnej a je mě špatně vklouznu pod sprchu a hned je líp.Jinak už dlouho do sprchy plánuju nějaký závěs,protože je voda přesně tam kde být nemá.Na to je sice uprostřed koupelny odtok ke,kterému se všechno svažuje ,ale zrovna u sprchy je špatně udělaná podlaha a voda se tam drží.Jinak sprcháč máme zděnej což je podle mě značka ideál a jak sem poznal v létě,když jsme u kámoša stavěly koupelku tak je to taky pěkná piplačka Laughing .Já se měl asi narodit jako ryba Wink .


Jsem rád, že jsem na koleji, kde se mohu čvachtat a nemusím šetřit vodou... No, budu ukamenován, protože to není ekologické a šetřit by se mělo... Jen doufám, že se přestěhuji na sousední kolej, kde máme společné sprchy, takže si vlezu do jedné a vedle jsou další dvě volné, a nikoho tak neblokuji. Teď jsem na buňce a nechci a nemohu obsadit koupelnu na půl dne... Koupelna je pro mě jedním z nejdůležitějších míst v bytě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:47 pm    Předmět: Citovat

Nevím, kam jinam to napsat, tak sem. Po dlouhé době jsem si nasypala do vany sušenou syrovátku a vykoupala jsem se v tom. Několik zjištění
-Voní mi víc než pěny do koupele a většina olejů
-Obešla jsem se bez mýdla
-Polovička mě pohladil, zarazil se a pak prohlásil, že jsem krásně heboučká. Toho si nevšiml ani po olejích do koupele
-Efekt perfektní hebkosti trvá od včerejšího večera doteď

Ať žije syrovátka!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 7:58 pm    Předmět: Citovat

Bone, a kolik syrovátky jsi do vany nasypala? To mě totiž moooc láká... a taky se chystám o víkendu vyzkoušet na obličej masku ze syrovátky, na zjemnění pleti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Llucy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2007
Příspěvky: 1368

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 8:36 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Nevím, kam jinam to napsat, tak sem. Po dlouhé době jsem si nasypala do vany sušenou syrovátku a vykoupala jsem se v tom. Několik zjištění
-Voní mi víc než pěny do koupele a většina olejů
-Obešla jsem se bez mýdla
-Polovička mě pohladil, zarazil se a pak prohlásil, že jsem krásně heboučká. Toho si nevšiml ani po olejích do koupele
-Efekt perfektní hebkosti trvá od včerejšího večera doteď

Ať žije syrovátka!



Fakt? To vyzkouším, pak poreferuji!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kathory
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.9.2007
Příspěvky: 2753

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 9:44 pm    Předmět: Citovat

Jé, to je hezké téma. Nepatřím moc mezi fandy sprch, ale jako "koupací fanda" jsem bezkonkurenční Very Happy Bohužel poslední tři roky máme sprchovací kout, což nepřestanu litovat dokud nebudu mít vlastní byt...

Pamatuji doby několika hodin strávených v téměř vařící vodě (čím teplejší, tím lepší), natáhnutá ve vaně, s pěnou, olejíčky, svíčky, knížkami, tmou... No nic, teď už jen stojím jak trotl v kutě a voda na mě teče, a stačí, když někdo vedle spláchne, tak mám doživotní infarkt (při spláchnutí na mě valí ledová voda). To mi potěšení nepřináší, ale co už. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
Jé, to je hezké téma. Nepatřím moc mezi fandy sprch, ale jako "koupací fanda" jsem bezkonkurenční Very Happy Bohužel poslední tři roky máme sprchovací kout, což nepřestanu litovat dokud nebudu mít vlastní byt...

Pamatuji doby několika hodin strávených v téměř vařící vodě (čím teplejší, tím lepší), natáhnutá ve vaně, s pěnou, olejíčky, svíčky, knížkami, tmou... No nic, teď už jen stojím jak trotl v kutě a voda na mě teče, a stačí, když někdo vedle spláchne, tak mám doživotní infarkt (při spláchnutí na mě valí ledová voda). To mi potěšení nepřináší, ale co už. Smile


Jeezus, nejsi ty nahodou moje dvojce? U segry mam tez enom sprchu, jsem rada, kdyz je varici, coz je malokdy, takze tam stojim i pul hodky...doma ve vane jsem schopna stravit i hodinu a pul (nez mi prijde mati bouchat na dvere), taky svicky, vonave tycinky, knizka...raj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.