O koupání, sprchování a jiném čvachtání
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=04c45d77d9d43e9454bd1970f8877933Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 1:57 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
lučnívíla napsal:
tak ja pred par dny zkusila taky syrovatku do koupele a je to skvely Very Happy



.... a kterou jsi použila ?



susena bio syrovatka Amalka je sehnatelna ve vetsine bioobchodu a i na biosfere Very Happy

jinak na nobilis oleje se taky chystam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mauell
161-320
161-320


Založen: 16.11.2007
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 4:21 pm    Předmět: Citovat

Syrovátka je i moc dobrá jako nápoj, ať už teplý nebo studený. Dá se sehnat i s příchutí - ananas, čoko,... Laughing
Ale snad nejvíc mi sedí jako pleťová maska. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 1:33 am    Předmět: Komentář Citovat

V posledních dnech si čvachtání ve sprše užívám. Nemáme sprchu na buňce, takže nikoho neblokuji... V koupelně jsou tři sprchové kouty. Jen mám problém s doplňky... Nedávno mi došel šampon, tak jsem si myla vlasy mýdlem - nic moc, právě naopak... Doma jsem pak nafasovala šampon, který můj pan bratr před časem vyhrál na nějaké taneční soutěži... A ten nyní používám i na tělo, protože mi pro změnu došlo mýdlo, na jehož nákup v Tescu vždy zapomenu... Tohle ale funguje lépe, mýdlové vlasy byly horší...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

já se z těch chlapů asi vážně zblázním. JAK MŮŽE BÝT NĚKDO ČLENEM VLASŮ A MÝT SI VLASY MÝDLEM? Druhý takový exemplář v poslední době!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:42 pm    Předmět: Citovat

Taky nechápu... No Milovníku, to se máš vážně čím chlubit, zvlášť na stránkách o vlasech
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:43 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
já se z těch chlapů asi vážně zblázním. JAK MŮŽE BÝT NĚKDO ČLENEM VLASŮ A MÝT SI VLASY MÝDLEM? Druhý takový exemplář v poslední době!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Zneužijeme je Twisted Evil .Ti co mají krátké vlasy můžou experimentovat jak je libo a my pak využijem jen to prověřené Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 8:59 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Fairy napsal:
já se z těch chlapů asi vážně zblázním. JAK MŮŽE BÝT NĚKDO ČLENEM VLASŮ A MÝT SI VLASY MÝDLEM? Druhý takový exemplář v poslední době!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Zneužijeme je Twisted Evil .Ti co mají krátké vlasy můžou experimentovat jak je libo a my pak využijem jen to prověřené Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil .


Laughing Laughing Laughing Dobrý nápad. Jinak si myslím, že to až moc dramatizujete Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 12:49 am    Předmět: Komentář Citovat

Ráda bych podotkla, že už mám šampon i mýdlo. Very Happy Mýdlo je od Alberta... Vy ale neoceňujete fakt, že do té sprchy chodívám denně - ne všeci mají takový zvyk - a že mi to nedá a chci na sebe vždy i něco patlat... Proč to oceňovat, když to má být pravidlem, že...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2007 9:29 am    Předmět: Re: Komentář Citovat

Milovník napsal:
Ráda bych podotkla, že už mám šampon i mýdlo. Very Happy Mýdlo je od Alberta... Vy ale neoceňujete fakt, že do té sprchy chodívám denně - ne všeci mají takový zvyk - a že mi to nedá a chci na sebe vždy i něco patlat... Proč to oceňovat, když to má být pravidlem, že...


Přesně tak-proč to oceňovat, když to má být pravidlem Twisted Evil Tak do tebe radši budeme rýt, že si umýváš hlavu mydlem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hiami
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 26.11.2007
Příspěvky: 615

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 7:17 pm    Předmět: Citovat

Bonemína napsal:
Tak to není nic pro mě, já k sobě do vany ani do sprchy nikoho nesnáším, polovička to sice nejdřív nesl nelibě, proč si nenechám ani vydrbat záda, ale vana/sprcha - to je prostě výsostné území. Moje. Nedám. Nepučím.

Jo a té syrovátky, prostě přiměřeně, asi tak půl hrnku až hrnek toho prášku. Od oka, no, já míry moc nevedu.


ja mam radeji sprchu, ale kdyz uz se koupu, tak se pak na zaver stejne osprchuju. tu syrovatku pak neoplachujes? ja ji mam docela velkou spotrebu, ale kdyz ji pouzivam zevne, tak ji oplachuju. tak ted nevim, jestli po koupeli se nemam uz oplachovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.