O jménech
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 109, 110, 111  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3258d37dc8c3d63c2ed670f2e05c7e6dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

Já jsem...ehm...Daniela (to je překvapeníSmile ) a jsem s tím jménem spokojená. Ale pamatuju se, když jsem byla malá a hrála si na princezny, tak jsem vyčítala mámě, že mi nedala nějaké pořádně princeznovské jméno, třeba Izabela nabo Eurosína nebo Desdemona Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:57 pm    Předmět: Citovat

Vyborna jsou prijmeni typu Skocdopole Smile
Ja jsem Dagmar, coz se mi libi, ale nikdo mi tak nerika, tedy v CR a Dasa se mi nelibi ani trochu Sad Proto si rikam Daja, tak mi rikali doma, kdyz jsem byla mala. No a jednou jsem se nejak prepsala a napsala jsem daya a zalibilo se mi to, protoze to tak sedi: Dagmar znamena jitrenka a day den...Tak se vsude predstavuju Daja a lidi si to s Dagmar nespoji a nerikaji mi Daso a ja jsem spokojena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 9:58 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Já jsem...ehm...Daniela (to je překvapeníSmile ) a jsem s tím jménem spokojená. Ale pamatuju se, když jsem byla malá a hrála si na princezny, tak jsem vyčítala mámě, že mi nedala nějaké pořádně princeznovské jméno, třeba Izabela nabo Eurosína nebo Desdemona Very Happy

Ale ted jsi rada, ne? Pry moje maminka uvazovala o jmenu Amalie:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:02 pm    Předmět: Citovat

Day napsal:
Daniela napsal:
Já jsem...ehm...Daniela (to je překvapeníSmile ) a jsem s tím jménem spokojená. Ale pamatuju se, když jsem byla malá a hrála si na princezny, tak jsem vyčítala mámě, že mi nedala nějaké pořádně princeznovské jméno, třeba Izabela nabo Eurosína nebo Desdemona Very Happy

Ale ted jsi rada, ne? Pry moje maminka uvazovala o jmenu Amalie:-)


Jo, teď jsem ráda Very Happy Mně zase doma říkali od mala Dáda, od rodičů mi to přijde normální, ale od ostatních lidí to nesnáším, protože nesnáším Dádu Patrasovou Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
helenkaaa
81-160
81-160


Založen: 2.3.2007
Příspěvky: 134

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:08 pm    Předmět: Citovat

Já jsem zcela překvapivě Helena a jsem spokojenáSmile Nemám moc ráda, když mi říkají "Helčo", ale vzhledem k tomu, že mi tak říká většina lidí, tak jsem si musela zvyknout:-) A Helena (pokud si dobře pamatuju) znamená světlo nebo pochodeňSmile
Jinak Dáda říkáme jednomu z bráchů (jmenuje se Dalibor, původně jsme mu chtěli říkat Darečku, ale je z něj Dáda:-))
A Amálie je krásné jméno, spolu s Rozálií moje favoritky... jen nevím, co tomu řeknou ty moje budoucí děti:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Day napsal:
Daniela napsal:
Já jsem...ehm...Daniela (to je překvapeníSmile ) a jsem s tím jménem spokojená. Ale pamatuju se, když jsem byla malá a hrála si na princezny, tak jsem vyčítala mámě, že mi nedala nějaké pořádně princeznovské jméno, třeba Izabela nabo Eurosína nebo Desdemona Very Happy

Ale ted jsi rada, ne? Pry moje maminka uvazovala o jmenu Amalie:-)


Jo, teď jsem ráda Very Happy Mně zase doma říkali od mala Dáda, od rodičů mi to přijde normální, ale od ostatních lidí to nesnáším, protože nesnáším Dádu Patrasovou Confused


No tak mi rikala jedna 10-tileta kamaradka, ktera se taky jmenovala "Dasa"...doufam, ze jsem ji Dadu Patrasovou nepripominala Shocked Mad Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po červen 25, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

Heh Wink No já se měla jmenovat Violka ale máma se bála, že by mi říkali baso nebo co.. Wink Dádu Patrasovou nesnášim...dřív ještě byla populární a mladší ale ted už je to taková stará jitrnice co si chce přivydělat Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 10:41 am    Předmět: Citovat

No, já jsem (taktéž) velice překvapivě Klára Wink S tímto jménem jsem velmi spokojena Very Happy Přezdívku Klarusa mi vymyslel miláček, před ním mi tak nikdo neříkal a mně se velice zalíbila Wink Taky byl úplně vykolejený z toho, že mi doma občas říkají "Kájo" a pořád se s tím nemůže srovnat, protože tak se prý dá říkat jedině Karle nebo Karolíně... Rolling Eyes To jsou ale předsudky, co? Wink Very Happy Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 12:01 pm    Předmět: Citovat

tak ja jsem veronika(jedine co vim tak je to z recka od pherenika)jmeno se milibi,ale skoro nikdo mi tak nerika,vsichni mi totiz rikaji borufka(omylem z legracni hadky pojmenovani od kamarada,protoze sem mela na cestu z intru narvany stary fialovy batoh a behem 14dnu se to chytlo na skole a na intru a ted mi tak rikaji skoro vsici,uz se tak i predstavuju Embarassed Very Happy a nebo mi rikaji vilo a tak ale to mi spis rikaji mezi reci nebo cizi lidi.No a ja se mela jmenovat petr,protoze mamce do posledni chvile tvrdili ze bude mit kluka a veronika bylo prvni divci jmeno co ji napadlo.No ale vzdy jsem se chtela jmenovat nejak pohadkove(po nejakem kviti)nebo se skrytym vyznamem kouzla ,duhy ,nebo tak. A vzdy se mi moc libilo Delphina(ale to sem znala jen z ciziny. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: út červen 26, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Nath:A ty jsi natálie?
Jen se všichni pochlubte jak se jmenujete...
Já jsem takový typ, který má rád extrémy..Bych se chtěla přejmenovat na Annette což je Aneta po anglicku a tak...prostě je to pestřejší a všichni mi stejnak říkají Anet nebo Lasico sumcovitá tak co Wink Někdy také Pane vědče...ale to jsou takové pubertální koniny...já ráda vymýšlím blbiny a tak jsem vymyslela Pana vědce alias Ceděva Napa...dlouhá historie ...Profesoři mi říkají že mám jít na DAMU...ale kdybych s tím někde vylezla...jejda jsem se dostala zase někam jinam...já asi nedovedu udržet téma Laughing
Takže zpět....profesor měl také knihu o příjmeních tam se člověk také dověděl věci..Můj spolužák zjistil,že jeho příjmení označuje pojem Kolohnát což bylo záminkou k smíchu jelikož on sám měří asi 2 metry Very Happy

Nene, já jsem Nataša Very Happy Jmenuji se po Nataše Gollové, mamce se vždycky líbila, jaká byla střeštěná v těch filmech Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 109, 110, 111  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.