školááá
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d3660450fc652e4503fba8788ea6e804Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Nath
321-600
321-600


Založen: 14.8.2006
Příspěvky: 589

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
To my filosofové a religionisti máme záhul pořád. Zrovna včera jsem měla mít zkoušku ze sociální psychologie, ale pan doktor ji přesunul na září ...Sad

No bóže, to člověk může tak celý prázdiny myslet na to, že ho to teprve ještě čeká Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 4:02 pm    Předmět: Citovat

To my technici, jsme v pondělí úspěšně objáhili bakalářskou práci Very Happy Very Happy Ale volno se ještě nekoná....resp. koanjí se přijímací zkoušky na navazující studium....takže učební maraton nekončí Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 4:47 pm    Předmět: Citovat

To my středoškolácí jsme dneska dostali vysvědčení a nazdar! Very Happy
A my střelení, matematikumilující studenti se stejně budeme učit i o prázdninách. Zítra odjíždím na matfyzácké soustřeďko, na konci srpna mě čeká ještě jedno takové a mezitím budu muset šrotit španělštinu a taky by se během prázdnin mělo objevit zadání ChO na další rok, tak bych se na to taky mohla podívat...
Proboha Laughing A to jsem prosím letos taktak prolezla, nemyslete si o mě, že jsem nějaký šprt, známky mám příšerné, ale jsou holt i předměty, které miluju a kterým se věnuju i ve svém volném čase...i o prázdninách Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 5:13 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
To my středoškolácí jsme dneska dostali vysvědčení a nazdar! Very Happy
A my střelení, matematikumilující studenti se stejně budeme učit i o prázdninách. Zítra odjíždím na matfyzácké soustřeďko, na konci srpna mě čeká ještě jedno takové a mezitím budu muset šrotit španělštinu a taky by se během prázdnin mělo objevit zadání ChO na další rok, tak bych se na to taky mohla podívat...
Proboha Laughing A to jsem prosím letos taktak prolezla, nemyslete si o mě, že jsem nějaký šprt, známky mám příšerné, ale jsou holt i předměty, které miluju a kterým se věnuju i ve svém volném čase...i o prázdninách Wink
Jo,jo.Další rok za náma.Ale v tom,že máš z některýho předmětu koníček máš obrovskou výhodu Wink .Mi máme ve třídě jednoho kluka,kterej má za koníčka elektroniku a samozřejmě nás všechny předčí.Ale co se praxe týká to už je u něho horší,takže aspoň nějaká satisfakce Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 7:55 pm    Předmět: Komentar Citovat

jan schmidt napsal:
Milovníku, co studuješ? Marně totiž přemýšlím, kde se píšou deníky pro zápočet.


Studuji spanelstinu a ted jsem na studijnim pobytu ve Spanelsku, v Galicii, v Santiagu de Compostela. Slo o predmet, ktery se jmenuje Americka spaelstina. Zaverecne hodnoceni se skladalo ze tri veci: dve jsem splnil, treti byl denik - meli jsme psat, co nas pri hodinach upoutalo, nejake postrehy, rozvest to. Ja si s tim moc prace nedal. Komu neco schazelo, psal zkousku. Za kazdou chybejici cast 3 otazky. Zkousce jsem se vyhnul, nakonec mi to, co jsem mel, stacilo. Nadsenec nejsem, znamku si vylepsovat nehodlam.

Káťo, Nath a Kopretino, nekterymi vecmi bych se nejspis chlubit nemel, jenze ja jsem nekdy dost sdilny, pokud jde o moje zazitky. Na stredni jsem asi ve tretaku odbyval ucetnictvi, nejak jsem neveril tomu, ze bych od pani inzenyrky dostal plny pocet. No, udelala mi to, mne to az zase tak moc nevadilo. Reparat byl v pohode, prijemna uvolnena atmosfera, pekne jsme si popovidali a snad mi dali 2, i kdyz jsem byl kousek od 1. Prazdniny mi to nezkazilo, jen se me maminka porad ptala, jestli se uz ucim. Tak jsem se na to na konci podival a ono to nebylo moc tezke... A vztah mame dobry. Maturitu jsem si take uzil a asi jako prvni student v historii nasi skoly jsem je pozadal o dalsi doplnujici otazku (ona u toho take byla), protoze jsem si chtel dal povidat...

Horsi bylo, kdyz jsem se cele leto ucil na bakalarske statnice, ktere jsem delal v zari... Odmenou nam ale bylo, ze nas vzali do magistra bez prijimacek.

Soufflet, studium spanelstiny Ti vrele doporucuji...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 8:02 pm    Předmět: Citovat

Haha, prázdniny v Německu se ještě nějak nekonají, nevíte někdo, proč jsem tam vlastně jezdila Sad((? Vrrr. Přijela jsem na zkoušky, nějaké mi zbyly na zaří a v Německu mám nějaké na konci července Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 8:26 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:


Soufflet, studium spanelstiny Ti vrele doporucuji...


Jo, jo, šak já studuju!!!
Akorát to mám teď trochu složitější, nějak mi na příští rok nevyšli do rozvrhu volitelné a nepovinné předměty, prostě tam tu špáňu nemůžu nacpat. Takže mám teď dvě možnosti: buď na rok vynechám španělštinu (a připojím se až další rok ke skupině, co je teďka o rok zpátky) nebo se přes prázdniny něco doučím sama a připojím se ke skupině, co je o kousek výš (prý bude asi měnit učebnice, takže by ten rozdíl nebyl tak velký..).
Tak nevim, uvidíme, jestli se o prázdninách k něčemu dokopu Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 11:06 am    Předmět: Komentar Citovat

Day, v Nemecku jsou zkousky i na konci cervence? Ja mam neco stihnout do zari... Nevyhovuje mi mistni system, kdy neuspesnou lednovou zkousku muzes opakovat az v zari a cervnovou take az v zari. Doma mame tolik pokusu (nekdy i tri), terminu, ktere jdou hned po sobe... Zacal jsem si toho vazit. V Brne ted nemam nic, zadne povinnosti, zkousky, proste nic, nechtel jsem prejizdet a mit dvoje zkouskove. Videl jsem, jakou honicku mely nektere moje spoluzacky...

Soufflet, jestli se Ti chce ucit o prazdninach, tak Ti fandim. Spanelstina neni tezka, jen to chce venovat ji trochu casu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 3:56 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Day, v Nemecku jsou zkousky i na konci cervence? Ja mam neco stihnout do zari... Nevyhovuje mi mistni system, kdy neuspesnou lednovou zkousku muzes opakovat az v zari a cervnovou take az v zari. Doma mame tolik pokusu (nekdy i tri), terminu, ktere jdou hned po sobe... Zacal jsem si toho vazit. V Brne ted nemam nic, zadne povinnosti, zkousky, proste nic, nechtel jsem prejizdet a mit dvoje zkouskove. Videl jsem, jakou honicku mely nektere moje spoluzacky...

No v Německu mají takhle posunutý semestr. začíná v dubnu, končí v červenci, pak je zkouškové. Mě dvojí zkouškové taky moc nebaví, jenomže nechci prodlužovat studium, protože nevím, kdo by mě živil Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne červenec 01, 2007 11:40 am    Předmět: Komentar Citovat

Day, mne toho zbyva tolik, ze by to odtud ani delat neslo. Hodne predmetu, diplomka, statnice... Ja ten dalsi rok potrebuji. A k tomu jeste i ucitelska praxe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 25, 26, 27  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.