Oblíbené účesy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Moje účesové kreace se nejčastěji podobají
rozpuštěným vlasům
48%
 48%  [ 94 ]
koňskému ohonu
19%
 19%  [ 37 ]
pletenému copu
12%
 12%  [ 24 ]
nějakému zamotanci
18%
 18%  [ 35 ]
něčemu tak šílenému, že to neumím pojmenovat
2%
 2%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 194

Autor Zpráva
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 5:22 pm    Předmět: Citovat

Já mívám pořád nejčastěji rozpuštěné vlasy. Tak se mi to líbí nejvíc a mám s nimi nejlepší pocit. Culík si dělám hlavně, když už vlasy nejsou nic moc... Nebo občas při úklidu Wink Jinak žádným vlasovým kreacím neholduji Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 6:08 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Já mívám pořád nejčastěji rozpuštěné vlasy. Tak se mi to líbí nejvíc a mám s nimi nejlepší pocit. Culík si dělám hlavně, když už vlasy nejsou nic moc... Nebo občas při úklidu Wink Jinak žádným vlasovým kreacím neholduji Wink


Ano ano - tohle si mi také líbí nejvíc - rozpuštěné a volné Wink Smile (od od určité délky to asi nejde - ale to není můj případ)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 7:26 pm    Předmět: Citovat

Já mám nejradší rozpuštěný ( většinou první den po umytí ) a pak koňský ohon Smile Copy se mi nelíbí a drdůlky jak kdy, spíš jen tak na doma Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá červen 29, 2007 7:32 pm    Předmět: Citovat

Já dřív nosila skoro pořád rozpuštěné, od té doby, co chodím sem si je častěji zamotávám nebo zaplétám. Taky jsem začala nosit batoh a pořád jsem musela vytahovat vlasy zpod popruhů od něj. Mám docela ráda drdoly nebo nějaké zašmodrchance, akorát se mi většinou rozpadnou Sad Takové kreace jako copánek kolem hlavy nebo francouzské copy moc neprovozuju, bo jsem na to líná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 3:57 pm    Předmět: Citovat

Také nosím cop typu vyčesané vlasy do vysokoposazeného culíku zagumičkuju zapletu cop a dole zagumičkuju =) Cop pak vypadá aspoň myslím opticky delší neb pletu delší úsek nebo já vlastně ani nevim proč akorát jak jsou ty vlasy vyčesány tak končí výš na zádech než normálně =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 6:27 pm    Předmět: Citovat

No tak ja nosim vlasy v cope takmer stale. Dlhe vlasy mam od malicka a ked sa mi vo vlasoch vyhodila nejaka kozna choroba maskovalasom to zapletenym copom a aj ked mi to zmyzlo tak cop mi ostal a stala sa z toho taka sila zvyku. Niekde som ale citala ze sa z toho mozu vlasy lamat, co si myslite vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verča
8-20
8-20


Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

Já tedy po umytí ráda nosím vlasy rozpuštěné, ale pak většinou do práce i doma chodím s drdolem. Občas je to nějaká ledabyle stvořená kreace, ale hlavně, že vlasy nelezou do očí a nemáčí se v kde čem Smile ani nevadí, že je ten patvar na mojí hlavě jakýsi střapatý Embarassed no jo, ostuda.... většinou tedy vlasy narychlo smotám, přidržím gumičkou nebo hůlkou a vyrážím Smile cop si dělám většinou na spaní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 8:48 pm    Předmět: Citovat

epona napsal:
No tak ja nosim vlasy v cope takmer stale. Dlhe vlasy mam od malicka a ked sa mi vo vlasoch vyhodila nejaka kozna choroba maskovalasom to zapletenym copom a aj ked mi to zmyzlo tak cop mi ostal a stala sa z toho taka sila zvyku. Niekde som ale citala ze sa z toho mozu vlasy lamat, co si myslite vy?


Ano,to jsem četla taky - pokud nosíš cop pořád ve stejné úrovni, gumička prý může způsobit v tomto místě poškození vlasů....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verča
8-20
8-20


Založen: 20.6.2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: so červen 30, 2007 9:02 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
epona napsal:
No tak ja nosim vlasy v cope takmer stale. Dlhe vlasy mam od malicka a ked sa mi vo vlasoch vyhodila nejaka kozna choroba maskovalasom to zapletenym copom a aj ked mi to zmyzlo tak cop mi ostal a stala sa z toho taka sila zvyku. Niekde som ale citala ze sa z toho mozu vlasy lamat, co si myslite vy?


Ano,to jsem četla taky - pokud nosíš cop pořád ve stejné úrovni, gumička prý může způsobit v tomto místě poškození vlasů....



Tak o tomhle jsem slyšela taky, ale jde spíš o lámání v místě stažení gumičkou, pokud je to stále ve stejném místě. Já stahuji cop občas koženým řemínkem.. není to sice tak pevné, ale je to hezké Smile a snad i šetrnější...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: po červenec 02, 2007 9:32 am    Předmět: Citovat

Tak já nejčastěji nosím na hlavě motanici ve stylu: nějak-chytit-vlasy- motat-motat-motat-a-až ?je-to-zamotany-zacvaknout-sponkou...
Dvakrat upravne to teda ?musím přiznat- asi nevypadáSmile a jsou v mém okolí i lidé, kteří jsou na to, že se mi sem tam uvolní nějaký pramen (nebo dva nebo tři...ehm, nebo se to celý rozpustí), krapet alergičtí (jako třeba konkrétně moje mamka:))
Server v tom nic nezměnil, ...Smile ale je fakt, že teď jsem díky jednomu muži mému srdci blízkému začala nosit vlasy víc rozpuštěné (neb si to přál) a má to zajímavé vedlejší efekty:-) je to nepraktické jak blázen, ale lidi na to zvláštně reagují Smile sem už na to úplně zapomněla, naposled sem vlasy rozpuštěné nosila někdy na střední... takze jako sociaální experiment dobrý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.