Císařovna Sisi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b8160d38f592cdb6114247e4adbadbf8Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt prosinec 17, 2009 9:25 pm    Předmět: Citovat

Ja jsem z toho byla tak nejak zklamana. Embarassed Jo,kostymy byly hezky i to dobre zahraly,jenze kdyz se konecne neco zacalo dit,tak skoncil prvni dil a to jeste tak smutne.Ani mi nepripadalo,ze by tam byl nejaky kriticky pohled na Sisi jako na cisarovnu,kdyz pominu to,ze mirne vystekla na tchynicku kvuli ty sluzebny a chtela se priblizit obycejnym lidem.
Kazdopadne jsem si taky ubrekla.A presne jak pises,Medeo,nechapu jak to vsechno ted smrsknou do 2.dilu to se mi zda nemozny...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: po prosinec 21, 2009 9:23 pm    Předmět: Citovat

Vcera vysilali 2. a posledni dil Sisi. Aj tenhle koncil - presne jak ten s Romy - s madarskou korunovaci. Wink Kdyz ted hodnotim celkove, tak se mi film moc libil. Very Happy Podivala sem se aj na diskusi po nem. Byla tam treba historicka Brigitte Hamann, herecka Cristina Capotondi, reziser Xaver Schwarzenberg a aj producentka filmu. Reziser rikal, ze film chteli ukoncit kdyz Sisi byla na zenitu sve krasy, teda kdyz ji bylo kolem 30 let. V prvnim dile nemela herecka skoro zadny makeup, cim chteli vyzvednout jeji divci vzhled, a v 2. dilu kde uz je dospela, tam uz pouzili aj rtenku. Jestli se bude kroutit 3. dil se jeste nevi, cekaji na ohlas divaku. Producentka ale rikala, ze hned prvni den co predstavili film v Cannes, ho zakoupilo vice nez 50 statu, a mezi nimi aj takove, ktere film s Romy Schneider vubec neznaji. Jsem moc zvedava az to pobezi u vas, a jake budete mit vy reakce. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 4:18 pm    Předmět: Sissi a korzety Citovat

Pane jo, když se tu řešily ty korzety (vím, je už to nějaká doba, ale mě to nedá Very Happy )- já bych se přikláněla k tomu, že si udržovala v pase těch 60, 65 cm aby ji mohli pak stáhnout na 48. Protože já sama nosím korzety, dotáhnu ho ze 70 cm na 45 cm, a sama vím že dál už to rozhodně nejde, protože není co stahovat ( krom žeber, že). Takže pokud by měla kolem těch 60 cm, dávalo by to smysl, ale umíte si představit, že by měla normálně 48 cm a pak by to měla ještě stahovat v korzetu? Shocked řekla bych, že to už by nemohla přežít Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 8:44 pm    Předmět: Citovat

Musís brát v úvahu, ze tehdy nosili korzety od detství, takze se telo od ranného veku prispusobovalo forme korzetu. My rozhodne nikdy nebudeme mít pás jako ona mnela. Aj já mám doma korzety, ale momentálne je nenosím. Jedna paní z Nemecka si stahuje pas na úroven Sisi, kdyztak si klikni na její stránku: http://www.sylphide.de/dstart.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hanazykova
41-80
41-80


Založen: 5.2.2009
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 9:13 pm    Předmět: Citovat

Jistě, to se také bere v úvahu. A asi také hodně záleží na celkové stavbě kostry. Pokud má někdo malé boky i poprsí, tak ten rozdíl zase tak moc nevynike Smile Paní moc obdivuji, má krásný pas- ale už je to opravdu extrém Smile

Naposledy upravil hanazykova dne čt březen 18, 2010 7:43 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

Tak mě takhle extrémní stahování přijde víc než ohavné. Vypadá to strašně nepřirozeně.

No ale su magoři mezi námi Twisted Evil Rolling Eyes
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 9:42 pm    Předmět: Citovat

No, upřímně, mně je z toho docela blivno... Confused Korzety se mi moc líbí a na řada ženských vypadají nádherně, ale toto je fakt hnus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak mě takhle extrémní stahování přijde víc než ohavné. Vypadá to strašně nepřirozeně.

No ale su magoři mezi námi Twisted Evil Rolling Eyes

Někde jsem četla, že ženy, které se takhle stahovaly, si úplně "přemístily" vnitřnosti ..žaludek se díky tlaku šněrovačky posunul dolů ( proto ty vypouklé podbříšky), játra se zase namáčkla na plíce... chudinky....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st březen 17, 2010 9:54 pm    Předmět: Citovat

Medea: Skoro se mi nechce věřit, že ta fotka není nějak dodatečně upravovaná. Pokud má opravdu tak úzký pas, tak si myslím, že paní nebude v pořádku buď po fyzické nebo po duševní stránce. Kromě toho, to ani není hezké. Přece existuje nějaký ideální poměr pasu a boků (ideál: pas/boky = 0,6).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: čt březen 18, 2010 7:33 am    Předmět: Citovat

Ale tak tohle se snad nemohlo líbit ani v dobách Sisi Shocked Shocked Ne, tohle ne - stažení o pár cm prosím, ale toto... Se nemůže ani najíst...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.