Císařovna Sisi
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a54d8b9b8ffa94153cf1cff28363ddb2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annabellka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hradec Kr??lov???????????©

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 10:01 am    Předmět: Citovat

Já taky Very Happy Jako princezna.Je krásná.Dneska jí beru poprvý ven. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 12:52 pm    Předmět: Citovat

A kam sis jí dala ?Někam k čelu nebo jen tak vpletla do vlasů? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 1:58 pm    Předmět: Citovat

Sisi si myla/nechala mýt vlasy kazdý druhý týden. Shocked Pozdeji, kdyz mela sediny, barvila si je orechovým odvarem. Svou kadernici si nasla pri jednom divadelném predstavení, kde se jí zalíbil úces jedné herecky. Nikdo jiný jí nedovedl na hlave vykouzlit takovou korunu jako Franziska Feifalik. Mám doma jednu knihu, v které jsou schrnuty nejpouzívanejsí recepty Sisi a jiných Habsburgu.

Sisi nebyla zastrelena, ale zemrela v Genfu na bodnou ránu, kterou jí spusobil italský anarchista Luigi Lucheni. Sad Obcas si popovídám s jednou známou z rodu Habsburgu, a vzdycky je udivena co o její "tete" vsechno vím. Very Happy

V Hofburgu je speciální Sisi museum (uz asi 2 roky), a kazdým rokem tam pribývají nové veci. Razz Naposledy zakoupili zbírku z Nemecka, a tak se pomali její veci vrací do Vídne. V museu jsou videt aj Sisi úcesy demonstrovány na hlavách panenek, a vlasy jsou z cervené vlny. Kopie sperku se museli dát udelat, protoze vetsinu z nich Sisi rozdala, a dodnes se neví, u koho se nachází. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Medea
161-320
161-320


Založen: 23.11.2006
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 2:39 pm    Předmět: Citovat

Tady je shop s temi Sisi ozdobama do vlasu:

http://www.gimo.at/Shop_sisi_sissi.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
epona
41-80
41-80


Založen: 26.4.2007
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Ja som čtala o Sissi jednu zaujíimavu knihu, myslím že sa volala Korunu skladám z unavenej hlavy ako citát z jednej jej básne. Nebola to klasická biografia ale pojednanie o rozličných aspektoch jej života a celá kapitola tam bola venovaná jej vlasom - ako si ich cesala, umyvala... ked tu knihu zase niekde zozeniem tak vam z nej sem nieco odpisem ako inšpiraciu Wink
A samozrejme knihu osporucam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 7:43 pm    Předmět: Citovat

ty hvezdicky se mi zas tak moc nelibi,a to mam uchylku na starozitnosti.Ale ji bezpochyby uzasne slusely a vam budou taky,jen ke mne by se to nehodilo,ale jet do vidne tak bych si asi jednu na pamatku koupila Wink Embarassed Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá srpen 24, 2007 9:04 pm    Předmět: Komentář Citovat

lučnívíla napsal:
ty hvezdicky se mi zas tak moc nelibi,a to mam uchylku na starozitnosti.Ale ji bezpochyby uzasne slusely a vam budou taky,jen ke mne by se to nehodilo,ale jet do vidne tak bych si asi jednu na pamatku koupila Wink Embarassed Very Happy


Tak si do Vídně uděláme výlet, expedici DV, zajdeme do muzea, nakoupíme hvězdičky, Medea nás provede - teď zas po kkk bude někdo další vraždit pro změnu mě - a strávíme příjemný den. 4 roky jsem byl v Brně a nedokázal jsem se vypravit ani do Vídně, Bratislavy či Budapešti. Budu to muset dohnat - nikdy jsem v nich nebyl, přestože je mám tak blízko...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 12:14 pm    Předmět: Citovat

No ke mně se hodí spíš přírodní květiny ale rozhodně bych nepohrdla jednu z těch hvězdiček mít Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annabellka
21-40
21-40


Založen: 19.8.2007
Příspěvky: 27
Bydliště: Hradec Kr??lov???????????©

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 12:59 pm    Předmět: Citovat

Smile Zapletla do vlasů.Neveděla jsme že i barvila.Ale zase je to logický.Když tolik dělala pro svojí krásu.Já chci jet s váma taky.Taky chci mít taky nějaký známý u Habsburků. Very Happy Všímáte si jak všechno chci? Laughing Very Happy Laughing Četla jsme o ní knížku jmenuje se Román o Sissi.A teda je to napsaný podle deníku její přítelkyně . A píše se tam že měly mezi sebou nejenom kamarádský vztah ale že byly i milenky.Tak nevím jestli je to pravda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so srpen 25, 2007 2:03 pm    Předmět: Citovat

Medea napsal:
Tady je shop s temi Sisi ozdobama do vlasu:

http://www.gimo.at/Shop_sisi_sissi.html


Ty jsou krasne..asi si budu muset zajet in Wien Very Happy ta je jeste krasnejsi Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.