Jak dlouhé jsou "dlouhé"?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=55439abdde5a108397221267b1fa5592Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Od jaké délky začínají "dlouhé vlasy"?
Od lalůčku uší dál, sláva za každý cenťák!
1%
 1%  [ 6 ]
Od krku dál
5%
 5%  [ 22 ]
Od začátku lopatek dál
27%
 27%  [ 103 ]
Od oblasti "pod lopatkami" dál ("bra strap", tedy od pásku podprsenky :))
51%
 51%  [ 195 ]
Od pasu dál
14%
 14%  [ 54 ]
Celkem hlasů : 380

Autor Zpráva
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 9:33 pm    Předmět: Citovat

myslím, že takhle dlouhé vlasy se budou líbit i Fairy i Clondykovi- pokud to není nějaký podvrh: http://hair.blog.cz/0606/nejdelsi-vlasy
to vypadá na nějakou anomalii - běžná tahle délka určitě neni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá prosinec 01, 2006 11:45 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
myslím, že takhle dlouhé vlasy se budou líbit i Fairy i Clondykovi- pokud to není nějaký podvrh: http://hair.blog.cz/0606/nejdelsi-vlasy
to vypadá na nějakou anomalii - běžná tahle délka určitě neni.


Ne-e, je to realna zena, dlouho drzela rekord v Guinessovi, nez ji to sebral starik s 5ti metrovym dreadem ze Zlateho trojuhelniku. Anomalie je to v kazdem pripade =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 5:42 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
myslím, že takhle dlouhé vlasy se budou líbit i Fairy i Clondykovi- pokud to není nějaký podvrh: http://hair.blog.cz/0606/nejdelsi-vlasy
to vypadá na nějakou anomalii - běžná tahle délka určitě neni.


Je to krásné, ale já bych se spokojil u své ženy i s podstatně kratšími vlasy... Embarassed Rolling Eyes , mě by stačilo, kdyby je měla alespoň pod ramena a končily někde u lopatek... Embarassed Confused Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 10:42 am    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
ilona napsal:
myslím, že takhle dlouhé vlasy se budou líbit i Fairy i Clondykovi- pokud to není nějaký podvrh: http://hair.blog.cz/0606/nejdelsi-vlasy
to vypadá na nějakou anomalii - běžná tahle délka určitě neni.


Je to krásné, ale já bych se spokojil u své ženy i s podstatně kratšími vlasy... Embarassed Rolling Eyes , mě by stačilo, kdyby je měla alespoň pod ramena a končily někde u lopatek... Embarassed Confused Wink Laughing


Very Happy tak nevěš hlavu, za rok může být všechno jinak- a ty si řekneš-ano jsem spokojený, ženě dorostly vlasy pod ramena!!!! Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
catenata
81-160
81-160


Založen: 15.11.2006
Příspěvky: 157
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 11:04 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
myslím, že takhle dlouhé vlasy se budou líbit i Fairy i Clondykovi- pokud to není nějaký podvrh: http://hair.blog.cz/0606/nejdelsi-vlasy
to vypadá na nějakou anomalii - běžná tahle délka určitě neni.


Musí se jednat o nějakou mutaci, kdy nedochází v vylučování látek, regulujících růst vlasů - opravdu to není normální délka Smile . Zajímalo by mě, jak se o ně stará, jak velkou část dne věnuje péči o ně, jak je nosí učesané a hlavně, jestli jí z takové váhy nebolí občas za krkem Very Happy .

A ještě k té anketě:
1) polodlouhé vlasy pro mě "sedí" na ramenou
2) dlouhé vlasy končí někde kolem pasu
3) velmi dlouhé vlasy jsou od pasu řekněme do půli stehen
4) extrémě dlouhé vlasy - všechny delší než "velmi dlouhé" - tzn. od půli stehen až až až... - až po těch 5 metrů - které má ten rekordman, jak tu někdo už psal Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so prosinec 02, 2006 12:37 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Clondyk napsal:
ilona napsal:
myslím, že takhle dlouhé vlasy se budou líbit i Fairy i Clondykovi- pokud to není nějaký podvrh: http://hair.blog.cz/0606/nejdelsi-vlasy
to vypadá na nějakou anomalii - běžná tahle délka určitě neni.


Je to krásné, ale já bych se spokojil u své ženy i s podstatně kratšími vlasy... Embarassed Rolling Eyes , mě by stačilo, kdyby je měla alespoň pod ramena a končily někde u lopatek... Embarassed Confused Wink Laughing


Very Happy tak nevěš hlavu, za rok může být všechno jinak- a ty si řekneš-ano jsem spokojený, ženě dorostly vlasy pod ramena!!!! Razz Razz Razz


hm. děkuji za útěchu... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:44 pm    Předmět: Citovat

Jak dlouhé jsou dlouhé - nad touhle otázkou jsem taky dlouho přemýšlela Smile a když si řeknu dlouhé vlasy, tak se mi vybaví vlasy tak kolem pasu. Asi je to docela velká délka, já vím, ale stejně...
Dlouhé budou asi od toho pásku od podprsenky, a u mužských tak asi od lopatek...i když i klukům s vlasy pod ramena se říká že je mají dlouhé.
Nevím, no. Čím víc nad tím přemýšlím tak mi všechny ty délky kolem ramen a lopatek připadají jenom polodlouhé. ( je to sice mínus i pro mě, ale to nevadí ) Smile
Dneska jsem viděla u obchodu slečnu ( nebo paní ) s vlasy po zadeček, a vypadalo to moc hezky, a čím víc lidí takhle vidím, tím víc mi připadají takové délky jakoby "normální" a ty naše ( teda moje a některých mých kamarádek a známých ) jen polodlouhé.
Ale podle kadeřnic je to jinak, tam asi opravdu platí krátké rovná se na kluka, polodlouhé tak k ramenům a dlouhé od ramen dolů.
Kdybych to měla shrnout tak rozšířím polodlouhé až po ten pásek od podprdy ( je to přísné, ale stejně... ) a dlouhé od toho pásku.
A extrémně dlouhé - tak asi od stehen dál.

Tohle je moje vnímání, každý to má jinak Smile jen jsem chtěla oživit tuhle spící diskusi protože téma je velmi zajímavé. čím víc názorů tím líp, a jak to vidíte vy? Porovnáme názory Smile Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:49 pm    Předmět: Citovat

Zjistila jsem, že se moje názory ohledně toho "jak dlouhé jsou dlouhé" mění, po půl roce co chodím na DV jsem dost zpřísnila kritéria (tzn. do dlouhovlásky mi zbývá ještě víc než když jsem sem přišla Laughing ). Dřív pro mě vlasy od ramen dolů byly v podstatě dlouhé a nějak jsem nerozlišovala, kam až sahají - možná od pasu dolů už byly "hodně dlouhé". Ale teď už jsou dlouhé tak od půlky zad, do té doby jsou polodlouhé... takže to mám podobně jako Dés. Smile
Asi to bude tím, jednak že tu vidím spousty fotek vás všech dlouhovlásek, pro které po pás není žádné délka, jednak že si dlouhých vlasů víc všímám i kolem sebe na ulici v obchodě ve škole atd. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:51 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, Slunéčko, taky jsem zpřísnila ( o dost ) kritéria, dřív bych taky dala od ramen dolů dlouhé Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: ne duben 06, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

Dés, u holek to vidím podobně jako ty, ale u kluků už bych opravdu tak od ramen až lopatek mluvila o dlouhých vlasech, prostě proto, že jich je míň a vnímám to jinak. Zatímco u holek je nejběžnější délka kolem ramen, tak u kluků jsou nejběžnější krátké, každý centimetr navíc je neobvyklý a od ramen dál je to už vzácnější. Od pasu už bych u kluků mluvila o extrémně dlouhých vlasech.
A navíc se mi delší vlasy u kluků líbí, tak bych tu "měkčí" stupnici viděla jako takovou motivaci Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.