Co delate s kosmetikou, kterou uz nepouzivate?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a1e6c96a7955309a75cc18521128b9cfZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červenec 15, 2007 7:36 pm    Předmět: Citovat

Hele mě ještě napadlo udělat nějakou výměnu vzorků Laughing Wink Když se zase zorganizuje nějaký sraz, tak že bysme nabrali vzorky svých šamponů do malinkých lahviček a pak vyměňovali. Tak by se možná dalo zbavit i těch zbytků Wink

Jo a btw vy co někomu něco posíláte poštou, jak to děláte? Já neumím nic posílat jinak než mailem Embarassed Embarassed Možná bych zvládla poslat pohled nebo dopis, ale to je tak všechno, já několik let nic neposílala Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 9:46 am    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:

Jo a btw vy co někomu něco posíláte poštou, jak to děláte? Já neumím nic posílat jinak než mailem Embarassed Embarassed Možná bych zvládla poslat pohled nebo dopis, ale to je tak všechno, já několik let nic neposílala Embarassed


Není na tom nic těžkého - krabice se dá koupit na poště, na tu napíšeš adresu. Myslím, že ti tam dokáží i poradit ( možná bude lepší zajít na nějakou menší venkovskou poštu, kde není takový nával a u přepážky ti řeknou co a jak - aspoň já mám takovou zkušenost, pošty ve větších městech jsou stále plné a pracovnice u přepážek nemají tolik času))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po červenec 16, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

koukám, že bych si mohla začít řikat >dojížděč< Laughing přítel mi vždycky čórne nějakej sprcháč, vyplejtvá ho za 14 dní (opravdu vyplejtvá, to mizí před očima:)) a nakonec tam asi 2cm zbytku nechá. a to dopoužívávám já a vystačim s tim stejně dlouho jak on s celou tubou:) a šampon mám jen jeden, no dva, ale ten druhej je spíš na předmývání, abych neplýtvala tim lepším. a kondicionery mizej taky:) takže neplýtvám, dojíždim, a zbytky většinou nezůstávaj. jo vlastně minule mi babička poslala nějakej kondicioner.no, vůně hrozná, jednou sem ho zkusila, je tekutej, půlka v čudu a žádnej efekt. tak ho používám, když si holím nohy:) fakt, chloupky to zjemní akorát. zkuste to, až vám nějakej zbude:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: pá červenec 27, 2007 10:08 pm    Předmět: Citovat

Mně tedy také většinou nic nezbývá Shocked Very Happy Tedy rozhodně ne z vlasové kosmetiky (to bude tím, že si ji kupuju sama, nikdo mi naštěstí nic nedává). Když už mi nějaký šampon nesedí, dám ho svému muži.
Jediné, co mi přebývá, jsou sprchové gely a tekutá mýdla, ty se u nás doma nějak nepoužívají, tak je většinou rozdávám příbuzným (ale to aby si člověk pamatoval, od koho to dostal, aby mu to zase nevrátil Embarassed ). Trochu starší podezřelé zbytky krémů vymažu na nohy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 12:14 am    Předmět: Komentar Citovat

Danielo, prave jsem si uvedomil, ze tohle tema se me (kupodivu) skutecne tyka. K darkum od pribuznych: Mne teta pravidelne dava vodu po holeni, jenze ja patrim k tem, kteri se neholi, jen se na tvari zastrihuji... Ona to nejak nezpozorovala, zrejme se vidame malo, a ja ji pak prece nemohu rici, ze ji nechci a nepotrebuji - byl bych za nevdecnika. Ani nevim, co se s tim pak doma deje, jestli si to u nas prebiraji ti, co se holi, nebo je to nekde na policce... To uz je ostatne vec maminky...

A cekam na to, kdy si nekdo z nas v Brne otevre specializovany obchod se vsim moznym pro dlouhovlasky (vcetne zasilkove sluzby), kde si budeme menit i to, co nepotrebujeme - vcetne vod po holeni...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2007 12:47 pm    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
A cekam na to, kdy si nekdo z nas v Brne otevre specializovany obchod se vsim moznym pro dlouhovlasky (vcetne zasilkove sluzby), kde si budeme menit i to, co nepotrebujeme - vcetne vod po holeni...


Myslím, že dlouhovlásky vody po holení mnoho nespotřebují (leda tak na nohy... Embarassed ) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 4:15 am    Předmět: Komentar Citovat

Danielo, rozesmala jsi me, takoveto poznamky mam rad. Jenze muzi obcas sve zeny doprovazeji, tak by si take mohli prijit na sve, aby tak netrpeli. Je mnoho takovych, kteri se holi uplne a nezastrihuji. Nebo to muze byt darek pro nepritomneho partnera... Tim se dostavame zaroven ktomu, ze nepotrebuji ani penu na holeni... Nohy si neholim. Vzpomnel jsem si na kamaradku, ktera bydlela na private s partou kluku. Jednou se vratila domu a musela jim poskytovat prvni pomoc, protoze se opili a zacali si depilovat nohy - to bylo krve...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 7:41 am    Předmět: Citovat

Laughing Teda bych je chtěla vidět jak se tvářili ráno Very Happy Já když jsem se jednou opila s kamarádama na čarodějnicích tak jsem se ráno probrala s kamínkem mezi zubama(piercing)nevim jak sem to dokázala píchnout.No nenosim to...Vůbec jsem s tím nemohla mluvit.Alkohol je taková blbost.A myslím že je jedno jestli to uznám ve 14ti nebo v 18ti aspoň jsem ho zavrhla dřív. Wink
Jinak mně doma přebývá horda sprchových gelů a krémů na obličej ale to je fakt extrém
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 9:03 am    Předmět: Citovat

Houby specializovaný obchod, otevřem si bazar Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

Soufflet napsal:
Houby specializovaný obchod, otevřem si bazar Laughing Laughing Laughing


Tak to je dobrý nápad, tak se moc neupejpejte a která z Brňaček se do toho pustí ? Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.