Co delate s kosmetikou, kterou uz nepouzivate?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Cris
321-600
321-600


Založen: 14.12.2006
Příspěvky: 519

PříspěvekZaslal: ne říjen 12, 2008 10:27 pm    Předmět: Citovat

Většinou vyhazuju. Pokud mi to nesedne tak to prostě sbalím a vyhodím, pokud je to věc kvalitní jen mi z nějakého důvodu přebývá tak se nenápadně zeptám jestli by o to někdo nestál (bývá mi to trapné, ale okolí to tak, snad, naštěstí nevnímá) Embarassed a to se navíc týká jen věcí "hygienických" jako šampon nebo sprcháče apod.
Jen ve velmi málo případech se uchyluju k třetí možnosti a to, že bych zmíněnou kosmetiku využila nějak jinak, například k vydrhnutí vany atd. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 6:16 am    Předmět: Citovat

Valkira napsal:

A klidně se přiznám... ano některé věci prostě vyhodím do koše. Naposled třeba mycí gel s řasama od alverde.

No ten mi taky hrubě nesedl. Ale tady se našel někdo, komu vyhovuje, tak jsem ho věnovala. Tam mi to zas moc nehygienické nepřišlo, když se vytlačuje z tuby ven. A použila jsem ho snad jenom jednou.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Montymimi
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 423

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 7:14 am    Předmět: Citovat

to co mi nevyhovuje dám většinou svojí mamči - lépe řečeno, ne že by mi třeba ta kosmetika nevyhovovala, ale většinou chci zkusit něco nového
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: po říjen 13, 2008 3:36 pm    Předmět: Citovat

většinou se snažim dopoužívat, jakože šampony většinou dopoužije někdo jinej, občas se u nás objeví starej kondicionér nebo tak, ani nevim odkud, tak ten přidávám do vody na vytírání dřevěnejch parket. to i šampon klidně nějakej starej, nebo mycí gel na ruce a pod.... krémy dodělá buď máma, nebo s nima natřu nějakou jinou svoji větší plochu (jakože obličejovej třeba na nohy... a tělový si kupuju jen sama, takže sou voňavý a nedělá mi problém je dodělat....) něco jinýho je prošlá kosmetika, hlavně ty krémy, to taky vyhodim.... ale většinou to vymačkám do hajzlika nebo někam a obal dám do sběru (což mi přijde dost protichůdný, když to vyhodim celý, skončí to na skládce, kde to zůstane nafurt.... když to takhle rozdělim, tak sice plast se zrecykluje, ale zas znečistim vodu.... sice máme kanalizaci, ale i tak.... )
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 4:01 pm    Předmět: Citovat

me bohuzel taktez kvulli alergiim doma lezi spoustu kosmetiky, povetsinou tak jednou pouzite...
kdyby jste mel nekdo zajem tak mi doma lezi (coz me stve asi nejvic, jinak toho tady mam vic Laughing ) rada na mastnou a smisenou plet od logony, pouzivala jsem ji tak tyden, a nesedla mi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 7:43 pm    Předmět: Citovat

starlight, na to tady máme bazárek, takže co se nehodí, šupni tam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 7:51 pm    Předmět: Citovat

Co mi nesedí daruji ségře nebo kámošce, ale většinou ségře. Vím, že to spotřebuje a že její kůže (narozdíl od té mé atopické) snese všechno Laughing no a já pak nemám pocit, že musím něco vyhazovat a tak. Ale poslední dobou jsem si už našla co mi vyhovuje tak už toho moc asi nedostane.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šugryna
321-600
321-600


Založen: 14.2.2009
Příspěvky: 425

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 8:10 pm    Předmět: Citovat

Ja vetsinou vsechno rozdam kamosce,segre,mamce nebo tete.A kdyby to nechteli je vsude tolik bazaru nebo aukci,ze bych to pak asi strelila tam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
starlight
81-160
81-160


Založen: 23.1.2009
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

Janie > dekuju, to sem nevedela Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lahoda
161-320
161-320


Založen: 13.11.2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: pá březen 06, 2009 12:16 am    Předmět: Citovat

Mě doma leží šampon a kondicionér Fructis na melírované blond vlasy, jako že jim to prý má dodat větší kontrast. No, melíry fakt nevedu a navíc silikony mi na vlasy nesmí, takže tenhle dárek se hodně minul. Tak kdybyste o někom věděli, kdo by je chtěl...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.