Krasobruslení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=32a2feb973e28fefa5cee4a0dea21f49Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so červenec 14, 2007 8:54 pm    Předmět: Komentar Citovat

Kdybych mel udelat drep na jedne noze, tak je se mnou konec. Kolena, ma kolena... Chrupavky a tak. Awerin, Ty jsi nam na chvilku zmizela. Ja Ti sem musim napsat, ze jsem si na Tebe vzpomnel. V Santiagu de Compostela je ted v historickem jadru hodne polulicnich hudebniku, snad je to v ramci nejakeho festivalu, takze jako vzdy je to pro turisty. A videl jsem tak i jednoho chlapa s malou, mensi, harfou. A hned jsem si na Tebe vzpomnel... Tady je videt, co se mnou delas... A nejen Ty, ale i DV. Pokud bys hrala Ty, tak verim tomu, ze vydelas i dost penez, turiste by radi prispivali. Tak az budes mit cas, muzes se zastavit, je to take zpusob, jak se da stravit leto...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 2:01 pm    Předmět: Citovat

Soufflet:Joo to na mě křičí také můj trenér Laughing S tou zakloněnou piruetou také mám takový problém...vždycky jsem úplně dezorientovaná a to je jedna z věcí, která mi brání to pořádně točit.

Milovník:To je tak fajn, když můžu číst něco takového.Je zvláštní když chlap hraje na harfu...U nás v atriu hrál jako host jeden takový ale na pedálovou harfu, na kterou hraji i já....Jmenoval se příjmením buď Mach nebo Šebesta nebo Jonatán Laughing Jedno z toho Very Happy Překvapilo mě jak hrál hezky, ale přece jen mužské ruce jsou víc neohrabané než ženské, takže ty pazvuky tam byly =)No ted jsem na jeden den zpět, ale zítra odjíždím na týden na jazykové soustředění, takže budu zase mimo pc
Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červenec 20, 2007 8:07 pm    Předmět: Komentar Citovat

Awerin, myslim, ze je dobre ze nedrepis doma. O ktery jazyk se jedna? Anglictina? A jak probiha takove jazykove soustredeni? Nemam predstavu... Tohle tema je vlastne Tve privatni. Krasobrusleni a veci kolem...

U na filde se na spanlestine provadela podobna soustredeni, jenze pak sla jedna vycujici na materskou, nas nabrali hodne a skoncilo to. Jezdivalo se nekam z Brno, hralo se divadlo, koukalo se na filmy, ucila se slovicka a byly za to i kredity, takze to melo povahu predmetu... To uz se navrati. Skoda, ze jsem to nezazil.

Dnes jsem sel kolem jedne hudebnice, na stejnem miste ji vidam pravidelne, blizko katedraly, a prodavala tam i sva cd po 10 Eurech. Na neco maleho brnkala, jen nevim, co to bylo. Musim se poradne podivat...

Mas na me i nezanedbatelny edukacni vliv a rozsirujes mi obzory: Prave jsem se na wikipedii podival, jak vypada pedalova harfa a precetl si, oc jde... A mas ji primo doma?

Spousta otazek... Jsem zvedavy, ale stary brzy nebudu, protoze uz jsem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: so červenec 21, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Káťa:no ono se tomu soustředění říká proto, že v létě je obvykle málo přístupný led takže máme v červenci a srpnu volno akorát jeden týden v měsíci(tzn v červenci a srpnu) máme v kuse každý den led+ suchou přípravu...Normálně ve školním roce máme trénink tak 3x do týdne...Ale tak co se tam dělá?Na ledě klasika a na suché přípravě hlavně tyrana...protahování způsobem neuvěřitelné kdy nám cpou nohu zezadu k hlavě provazy rožtěpy placky atd...posilování atletika skoky na suchu rotace atd...tak a už mlčim taký drzý OT Embarassed Laughing
No my máme doma 2 PC a 3 notebooky+ můj táta je operní zpěvák z ND takže se nám moc dobře neusíná Very Happy


Jo jo... my taky nemáme led od dubna do srpna,,,
Ale od pondělka nám už na našem zimáku začíná led, takže už se konečně těším na tréninky Very Happy
A suchou letní přípravu jsme měly taky. To jsme hlavně jezdily na rotopedu, běhaly, hrály fotbal, různě posilovaly a běhaly jsme překážkové dráhy a tak noo...
Jinak my mám během normálního roku trénink 2x týdně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 8:04 am    Předmět: Citovat

Natassja_von:No jo ty vlastně hraješ hokej Smile Tak víš jaké je to trápení s tím ledem =)
Milovník:Ano mám doma vlastní pedálovou harfu.Na www.lide.cz mám profil Jasquicqui tak tam mám fotku své harfy =)
S tím soustředkem ano šlo o angličtinu.Byl to jakoby tábor.Byli jsme tam rozděleni do 7 skupin s čímž skupiny 1,2,3,4 byly malé děti a 5,6,7 byli dorosti.Já byla v šestce protože sedmička už byla plná.Každou skupinu vedl jeden američan.Nás měl jeden američan z Oregonu.Neuměl vůbec česky takže jsme s ním museli celý den komunikovat jen Anglicky.Mně angličtina nedělá problémy.Máma mě do ní zasvětila už ve třech letech sama je učitelka ájiny a děda mluví 15ti jazyky takže jsem měla přípravy.No na tom táboře jsme měli 5 hodin výuky ájiny denně s tím američanem takže veškerý výklad anglicky.Dopoledne 3 hodiny bez přestávky odpoledne 2.Bylo to naprosto úžasný!Dělá mi tak trochu problém dát dohromady jednu českou větu jak jsem celý tejden mluvila česky jen minimálně. Smile

Za týden jdu konečně na led už se nemůžu dočkat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

Awerin-kde bylo to soustřeďko? Mám pocit, že je to to samé, na kterém jsem před pár lety byla i já Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 9:35 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Natassja_von:No jo ty vlastně hraješ hokej Smile Tak víš jaké je to trápení s tím ledem =)
Milovník:Ano mám doma vlastní pedálovou harfu.Na www.lide.cz mám profil Jasquicqui tak tam mám fotku své harfy =)
S tím soustředkem ano šlo o angličtinu.Byl to jakoby tábor.Byli jsme tam rozděleni do 7 skupin s čímž skupiny 1,2,3,4 byly malé děti a 5,6,7 byli dorosti.Já byla v šestce protože sedmička už byla plná.Každou skupinu vedl jeden američan.Nás měl jeden američan z Oregonu.Neuměl vůbec česky takže jsme s ním museli celý den komunikovat jen Anglicky.Mně angličtina nedělá problémy.Máma mě do ní zasvětila už ve třech letech sama je učitelka ájiny a děda mluví 15ti jazyky takže jsem měla přípravy.No na tom táboře jsme měli 5 hodin výuky ájiny denně s tím američanem takže veškerý výklad anglicky.Dopoledne 3 hodiny bez přestávky odpoledne 2.Bylo to naprosto úžasný!Dělá mi tak trochu problém dát dohromady jednu českou větu jak jsem celý tejden mluvila česky jen minimálně. Smile

Za týden jdu konečně na led už se nemůžu dočkat.


No to máš podobný problém, jaký jsem měla i já Very Happy
Když jsem se po několika týdnech vrátila z Německa, vůbec jsem neuměla číst a mluvit česky Very Happy Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 9:50 am    Předmět: Citovat

Soufflet:Bylo blízko Tábora myslím ale nevim přesně tu vesnici =D
Natassja:No ono to je docela nepříjemné Laughing Vypadá to jako bych byla nějaká kokta Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Soufflet:Bylo blízko Tábora myslím ale nevim přesně tu vesnici =D
Natassja:No ono to je docela nepříjemné Laughing Vypadá to jako bych byla nějaká kokta Very Happy


Jo no Very Happy Very Happy
Já jsem byla v Německu, ještě když byla škola, ne o prázdninách...
A potom ve škole jsem měla něco nahlas přečíst,,, ale vůbec se to nedalo...
Já se cítila úplně trapně Laughing Laughing Laughing Embarassed

No a už máte tréninky na ledě???
My máme led už od pondělka 23. 07.
Ale zatím nemáme tréninky, mají jen kluci Crying or Very sad
Ale už bylo i veřejné bruslení, tak tam jsem byla.
No ale od zítřka už máme tréninky. A máme dokonce 4x týdně Very Happy
Ale to bude asi jen do konce prázdnin, potom bude určitě normálně 2x týdně,,, nevím no..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Noo my ještě led nemáme myslím že jsou jen veřejná bruslení na to jdu za týden se těšim a pak budu mít týden v kuse tréninky + suchou přípravu a pak individuálně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.