Krasobruslení
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Současnost a její projevy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=1f855965828aefb4f605ac273078f98bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2007 8:34 pm    Předmět: Komentar Citovat

Awerin, dekuji za odkaz - shlednuto. Ja tu delam chybu: porad jsem na ceskych strankach a mluvim tu i casto cesky, sice nekdy zaskobrtnu, ale mne asi nehrozi, ze bych prijel domu do CR a mel problem s komunikaci. Awerin, prece jste tam mezi sebou mluvili cesky, ne? Nebo jste se s kamarady prinutili k anglictine? Ceske holky to tu na me jednou zkousely, nastesti je to prestalo bavit a zase jsme si povidali cesky... A cim drive se jazyk uci, tim lepe. V pozdejsim veku uz to do te lavy tak snadno neleze...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 10:14 am    Předmět: Citovat

No jde o to, že ono na mluvení česky nebyl moc čas.......furt jsme byli pod dohledem toho američana a snad každý by uznal, že by bylo neslušné mluvit před ním česky...člověk si pak připadá trapně že nerozumí(když se představím v jeho kůži)...Byli tam jedinci kteří mezi sebou mluvili jen česky ale pak když měli mluvit anglicky neodpověděli ani na otázku jak se jmenuješ.Zkrátka hloupí puberťáci...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Milovník
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 29.8.2006
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 4:47 pm    Předmět: Komentar Citovat

Ahoj, Awerin, Tvuj navrat vzdy potesi. Dival jsem se i na to krasobrusleni na koleckovych bruslich. Zajimave. Spanele nemaji led, ale myslim, ze treba v Katalansku se dost hraje inline hokej. Zelezi na podminkach v te ktere zemi...

O tom, ze bychom my Cesi meli pred cizinci mluvit spanelsky (v nasem pripade), vim sve. Snazime se. Je to o ohleduplnosti. Me ale treba obcas zamrzi, kdyz nekoho potkame a druha osoba mi tu treti nepredstavi, protoze ji to nedojde... Dobu se mluvi, ale predstaveni se nedockas... To pak dumas, jestli se za Tebe stydi, nebo co se deje. Ja rad lidi kolem sebe seznamuji, takze to snad uz delam automaticky. Sranda je, kdyz si pak v roztrzitosti nemohu vzpomenout, jak se kdo jmenuje. Ale mam sve postupy, takze se na tento muj problem vetsinou neprijde...

Jak je na lede? A, Nastassjo, co je noveho v opavskem hokeji?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: so srpen 11, 2007 4:55 pm    Předmět: Citovat

Kolečkové brusle, no jo... Wink Zrovna včera jsem vytahla staré brusle (opravdu hodně staré)-moje a bráchovi. Ty moje byli strašně maličké, ale do těch bráchových jsem se nasoukala a byli mi akorát Smile Tak jsem z nich oprášila silnou vrstvu prachu, vytáhla kámošku a šli jsme bruslit Smile A bylo to strašně fajn Smile A ještě mi maminka dokonce nachystala chrániče na kolena, hádejte, jak to dopadlo Wink Samozřejmě jsem si je nevzala a teď mám rozbité kolena Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nastassja_von
161-320
161-320


Založen: 14.4.2007
Příspěvky: 213

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 10:00 am    Předmět: Re: Komentar Citovat

Milovník napsal:
Jak je na lede? A, Nastassjo, co je noveho v opavskem hokeji?


No nakonec prý Velká Bíteš asi 2. ligu neprodá,,, takže se neví,,,
ale muži už hráli přípravný zápas s Karvinou a vyhráli 3:2 Very Happy
No a my máme jet na turnaj do Karviné, ale brankářka nemůže, takže asi nakonec nikam nepojedem,,,Crying or Very sad a navíc nás je moooc málo Sad
Jinak včera večer - v sobotu - jsme měly večer do půl 8 trénink a potom dnes - v neděli - ráno už od 6 Very Happy Musela jsem vstávat ve 4 ráno Laughing Laughing
Ale jinak ok Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Natassja:To je radosti Laughing No nevypadáš že by ti to nějak vadilo tak je to ok Wink Já to moc dobře znám tohle vstávání Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 12:40 pm    Předmět: Citovat

Jéé, ranní vstávání, to taky moc dobře znám. Taky jsem svého času vstávala o sobotách na půl šesté nebo na šest ještě před školou Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 8:54 pm    Předmět: Citovat

Když už jsme na stránce o vlasech víte proč nosí krasobruslařky drdol nebo vysoko posazený culík?Je to jednoduché protože při pádu dozadu ten culík nebodrdol vypruží nebo alespoň zmírní pád a chrání hlavu.Při pádu dopředu už je to ale horší no...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: ne srpen 12, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Awerin napsal:
Když už jsme na stránce o vlasech víte proč nosí krasobruslařky drdol nebo vysoko posazený culík?Je to jednoduché protože při pádu dozadu ten culík nebodrdol vypruží nebo alespoň zmírní pád a chrání hlavu.Při pádu dopředu už je to ale horší no...


To je chytré Laughing Laughing
Já si vzpomínám jak jedna holka od nás z oddílu mívala vždycky na trénink drdol nebo něco takového a na závody si udělala hodně vysoko vyčesaný culík. Měla vlasy asi po lopatky a jak měla na hlavě ten culík a točila piruety, tak jí to začalo lítat kolem hlavy jak vrtulka, pak jí spadl dopředu a do konce jízdy s ním zápasila protože jí ty vlasy padali do obličeje Laughing Laughing

A když už jsme u toho, Awerin, co si češeš na závody? Já když jsem byla málá, tak mi vždycky mamka udělala šílený drdol někde na temeni hlavy a do toho zářivě růžovou gumičku (ladila mi k šatům) Laughing Laughing No děs, ještě k tomu jsem tehdy měla takovou tu hustou ofinu, vypadala jsem jak debil Laughing (ale tehdy mi to asi nepřišlo...)
A pak jsem přešla k jiné trenérce, která se o mě "starala", takže mě i česala na závodech. Dělávala mi vždycky postupně zapletený cop, ale ta ho fakt uměla Wink Začínal někde u čela, připlétané pramínky byli krásně teňounké, celý cop byl hezky utažený, souměrný, prostě úplná profesionálka Wink A do toho ještě vetřené třpytky Wink Nechávala jsem si ten cop vždycky až do druhého dne (a mívala jsem celý polštář od těch třpytek Laughing )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Awerin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.5.2007
Příspěvky: 1069

PříspěvekZaslal: po srpen 13, 2007 11:37 pm    Předmět: Citovat

Já závody zatím neabsolvuju kvůli škole ale příští sezonu bych měla jet na amatérský do Maďarska.....nemám čas být každý den na ledě a nemůžu tolik trénovat abych si troufla na normální závody ale na nějaké se postupem času chystám =)Ale na tréninky si češu normální vysoko posazený culík nebo prostě nějak do půlky hlavy....A nebo drdol a k tomu nějakou ozdobnou gumičku jak kdy =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.