Proč mám dlouhé vlasy ?

 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=92c26c150ec5988d4163e507a1c51776Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 12:22 pm    Předmět: Proč mám dlouhé vlasy ? Citovat

Vážení,

omlouvám se za tuto asi triviální otázku, ale celkem by mě to zajímalo, proč si ženy nechají narůst dlouhé vlasy, proč některé ženy mají dlouhé vlasy celý život, některé jen v mládí a některé vůbec... jistě to má nějaký důvod... vím jaká "legrace" je se o dlouhé vlasy starat..., co péče a úsilí to stojí, aby byly vlasy krásně lesklé, zdravé...



Když jsem se zeptal své ženy, kterou jsem poznal jako dlouhovlásku s vlasy po poloviny zad, z jakého důvodu si nechala narůst své vlasy a jestli je měla dlouhé i jako dítě, dostal jsem odpověď asi takového rázu :" V mládí jsem měla vlasy střídavě oblačno - někdy dlouhé, někdy krátké, od fakulty mám vlasy dlouhé asi díky půl roční stáži v bývalé šR... nikdy jsem o tom nepřemýšlela, na chození k holiči nemám čas a tak dám vlasy do culíku a je to... dneska má krátké vlasy kde kdo, tak já je budu mít dlouhé... " Wink Wink Wink Asi takto mi to má žena kdysi vysvětlila a tím to haslo... Embarassed Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 03, 2006 12:26 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, abychom neduplikovali obsah, toto tema je jiz rozjeto v tomto vlaknu:



http://dlouhevlasy.cz/viewtopic.php?t=15



Prosim piste tam Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.