Kam se letos chystáte na prázdniny?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6771073dc281a627da53d48d90ad5c7fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Kde budete tráviť leto?
more
12%
 12%  [ 4 ]
chata
9%
 9%  [ 3 ]
kúpaliská alebo vodné nádrže,aquaparky
0%
 0%  [ 0 ]
výlety rôzneho typu
34%
 34%  [ 11 ]
festivaly
12%
 12%  [ 4 ]
iné
31%
 31%  [ 10 ]
Celkem hlasů : 32

Autor Zpráva
Brett
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.4.2007
Příspěvky: 1103

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 9:45 am    Předmět: Citovat

ilona napsal:
My jedem letos je kousek za humna Smile jižní Morava, Mutěnice. Máme v plánu projít dostupné hrady, zámky, koupaliště , půjčit si kola a projet pár cyklostezek.
A pokud to výjde, tak ještě na pár dní do Adršpachu . Český ráj mě okouzlil a Adršpach je dost podobná oblast.


Je, Mutenice. odtud kousek jsem bydlela s pritelem pul roku u jeho otce, Hovorany - vedlejsi vesnice Very Happy. Doporucuji zajit do Cejkovic, je tam pekna restaurace v takovem sklepeni, kazdy stul ma svuj vyklenek takovy a skvele tam vari a serviruji vynikajici vina Very Happy.
A jednou jsme jeli do Hovoran, ale ridic autobusu zapomnel zastavit, tak jsme skoncili v Mutenicich u nejakeho sileneho diskoklubu Very Happy a prijel pro na spriteluv tata v pyzamu a sel tak svadet pani do benzinky Very Happy Very Happy.

Jinak ja plany letos veskere zadne, musim se ucit, ucit a zase ucit Very Happy a do toho jeste delam autoskolu Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 11:27 am    Předmět: Citovat

No my jsem původně uvažovali o Dánsku, ale teď to vypadá na Holandsko. V každém případě to bude až v září, protože milý nedostane dřív dovolenou. Ale aspoň tam bude míň turistů.
No já jinak pozítří (v neděli) odjíždím do Paříže za sestřenkou (čímž chci říct, že tu 3 týdny nebudu, tak koukejte být smutní Twisted Evil Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 11:34 am    Předmět: Citovat

A ja se chystam domu Very Happy Ja se tak tesim Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 11:35 am    Předmět: Citovat

dana napsal:
No my jsem původně uvažovali o Dánsku, ale teď to vypadá na Holandsko. V každém případě to bude až v září, protože milý nedostane dřív dovolenou. Ale aspoň tam bude míň turistů.
No já jinak pozítří (v neděli) odjíždím do Paříže za sestřenkou (čímž chci říct, že tu 3 týdny nebudu, tak koukejte být smutní Twisted Evil Wink )


tak si to pekne uzijte Smile I když jsme teda smutníííííí Sad Sad Razz , že tu nebudeš Smile Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Tak my nakonec nas asijsky plan prelozili na pristi rok, letos zacneme tyden v chorvatsku, ale ja to mam jako vicemene pracovni vylet... potrebuju neco napsat v nejakem prijemnem prostredi... a pak se bude pokracovat uz dovolenkove asi nekde kolem zemi balkanskych... cerna hora.. makedonie?... albanie?... bulharsko?... urco slovinsko na ceste zpet... a tak.. budou na to asi 3 tydny.... Nemate nekdo s temito zememi zkusenost? Smile


Je my jedeme uplne stejnou trasu !!! V pondeli 16. rano vyjizdime z Pahy(pojedem autem) nebo v nedeli na noc a projedeme Chorvatsko a od 18. do 30. 7 budeme v Černé Hoře. Jedeme tam poprve. Vy jedete kdy? Tak se treba potkame v Cerne Hore Smile))
P.S. urcite navstivte Plitvicka jezera
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 12:06 pm    Předmět: Citovat

Nika napsal:
Treba se někde v Makedonii nebo Albanii potkame Smile To by byla prca Laughing


Jo udělame si tam dlouhovlasy sraz Smile)) My budeme v Čajnu, nebo tak nějak se to tam jmenuje:-) v Černe Hoře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 12:18 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Nika napsal:
Treba se někde v Makedonii nebo Albanii potkame Smile To by byla prca Laughing


Jo udělame si tam dlouhovlasy sraz Smile)) My budeme v Čajnu, nebo tak nějak se to tam jmenuje:-) v Černe Hoře


jeee, to by bylo zajimaveeeee Smile
my Cernou horu taky lehounce zvazujeme,...ale kazdopadne bychom se tam dostali az nekdy po 7.8., takze bychom se stejne minuli Sad

nemáte někdo náhodou zkušenosti s veřejnou dopravou makedonie - Albanie? Konkrétně by me zajimalo, jak se da dostat z Skopje do Shkoderu (nebo alespon do Tirany) a kolik to muze priblizne stat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 1:36 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Aha napsal:
Tak my nakonec nas asijsky plan prelozili na pristi rok, letos zacneme tyden v chorvatsku, ale ja to mam jako vicemene pracovni vylet... potrebuju neco napsat v nejakem prijemnem prostredi... a pak se bude pokracovat uz dovolenkove asi nekde kolem zemi balkanskych... cerna hora.. makedonie?... albanie?... bulharsko?... urco slovinsko na ceste zpet... a tak.. budou na to asi 3 tydny.... Nemate nekdo s temito zememi zkusenost? Smile


Je my jedeme uplne stejnou trasu !!! V pondeli 16. rano vyjizdime z Pahy(pojedem autem) nebo v nedeli na noc a projedeme Chorvatsko a od 18. do 30. 7 budeme v Černé Hoře. Jedeme tam poprve. Vy jedete kdy? Tak se treba potkame v Cerne Hore Smile))
P.S. urcite navstivte Plitvicka jezera



No to je fakt ftipny Wink Tak az zacne byt v tom ceskem adriatickem prostoru vlasato, tak je jasny, ze prave zacina neplanovany balkansky sraz Wink)

Kato, Niko - nejake dobre tipy na Cernou Horu a Makedonii?

JInak v Albanii jsem byl tyden pracovne, trochu to znam kolem more. Tirana je naprosto neuveritelna. Doporucuju jet aspon ve 4, obcas se tam nasinci ztraceji (a uz nenalezaji, no)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 1:42 pm    Předmět: Citovat

Je tak se tam vydame spolu ne? Ja jedu s přítelem, Ty taky s někým, tak by snad bylo bezpečněji Smile
O Cerne hore nic nevim, jedeme tam poprve. Take by se mi nejake informace hodily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: pá červenec 13, 2007 1:56 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
[
JInak v Albanii jsem byl tyden pracovne, trochu to znam kolem more. Tirana je naprosto neuveritelna. Doporucuju jet aspon ve 4, obcas se tam nasinci ztraceji (a uz nenalezaji, no)


Tak mi napis pls nejak zajimavy tip, co videt Smile
A nahodou o te doprave Makedonie- Albanie nemas poneti??? Me se podarilo kontaktovat jednoho makedonce, co mi s tim trosku poradil, ale precejenom bych to radsi slysela jeste z nejakeho jineho zdroje.....
I kdyz tas asi zrovna busem nejezdil, co? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 15, 16, 17  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.